Перейти до змісту

Заберите у торика пульт!


Gam3R

Рекомендовані повідомлення

На варкрафт серваке КС"а играют люди из клуба а торик им монитори тушит и стоит тупо разстреливает (ибо нехер убивать админов) ,ето случилось после того как у торика стало 8фрагов и 20 сметрей ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сьогодні 2 раза потушили. Але самі ігроки (вид покарання за тім кілл).

Одного я розстріляв - за гти була толпа терів, так він обідився що я його вбив а не тер ;)

а другого гранатою - опять же метав в толпу.

3.ЬІ. Ну не можна ж обіжатись, я ж не планово на респі. Ну як діти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Где беспредел? amx_blind проверка на читерство, после блайнда ;) (Intro) он все так же продолжал расстреливать на респе... вывод?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где беспредел? amx_blind проверка на читерство, после блайнда :blink: (Intro) он все так же продолжал расстреливать на респе... вывод?

бр....непоняв ? шо де коли ? и писля якого блайнда ? ))

и якій вивод ?

я всё время з клуба іграю ...

З.І чіти не юзаю ... це для ботів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хаха ,,Интро,, читер такое могут говорить ток сами читеры или каличи которые не умеют играть в КСу , укого сомнение приходитев клуб и гляньте в свои глаза!!!!!!!! и научитса играть сначала.. а то пару раз убили и кричат читери читери! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где беспредел? amx_blind проверка на читерство, после блайнда :smile-zachot: (Intro) он все так же продолжал расстреливать на респе... вывод?

у человека хорошее чуство пространства и наушники со звуком 5.1.

еще вариант:

посмотреть в моник стоящий рядом, где кто нить играет за другую сторону.

Выводы можно делать разные. но утверждать что читер однозначно нельзя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Где беспредел? amx_blind проверка на читерство, после блайнда :smile-zachot: (Intro) он все так же продолжал расстреливать на респе... вывод?

у человека хорошее чуство пространства и наушники со звуком 5.1.

еще вариант:

посмотреть в моник стоящий рядом, где кто нить играет за другую сторону.

Выводы можно делать разные. но утверждать что читер однозначно нельзя

Ага в стереонаушниках звук 5.1. еще и в клубе. дайте мне 2 пары пжалста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"посмотреть в моник стоящий рядом" не есть гуд,

перефразируя анек можно сказать - "Советский солдат никогда не будет смотреть в соседний моник"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а есть гуд просто так блайнд делать??

кстати на скок мне известно в нео очень гуд наушники... а Интро в них вообще всё слышет)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
а есть гуд просто так блайнд делать??

кстати на скок мне известно в нео очень гуд наушники... а Интро в них вообще всё слышет)))

Не было б подозрения не было б блайнда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Задовбали зі своїми чітами, не чітами.

Замічений, демка є. Бан.

P.S. Я наприклад ні Інтро ні іншим класним гравцям в контру не вірю.

Тому що вони перші хто попробує волхаки чи аіми.

Так шо можете мені басні не розказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтро не флуди !!! :D

(повниш як ти мені колись писав :D )

вот я тобі тим же ... якшо замічений значить чітер !!! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё ето бред!

Уже заепало, "читера,читера" ето стаёт похоже на паранойю

к КМД --> если би ти хотел знать , то нормальние игроки в КС никогда не будуть юзать чит, потому-что ето не интересно (совет читерам: лучше создать карту,поставить ботов с ножами и што б не двигались, поставить себе 16к купить пулемёт и валить их до посинения = ))ето будет такое-же извращение как и игра с читами!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нужно клубы забанить подефолту,

захочет клуб поигратся в КС - пусть хозяин или доверенное лицо связывается с ГМ и в реале заявит что будет потдерживать порядок у себя в хозяйстве,

а то чем больше концентрация народа в одной комнате - тем больше напоминает стадо-с

иначе все слова - вода

во как

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні панове!!!

питання до зевса - шо ви шановний хотіли сказати на рахунок клубів?

я власник цих стадів-с - і реальні проблеми з юзанням чітів - НЕОБГРУНТОВАНІ)))

ваша думка обєктивна - а тому скажу шо вона така сама безглузда як і закриття сервера бо нема порядку!

проблема порядку у клубі теж важлива - але вона не більша ніж порядок на серваку)

і головне шо хотів сказати - ВСІ ПРИТЕНЗІЇ ДО КЛУБУ НЕО НА РАХУНОК ЧІТЕРСТВА - є безглуздими - у цьому у нас дійсно порядок)

ЦЯ ПРОБЛЕМА ВИНИКЛА при гоцанні на серваку таких гравців як інтро, агента та ше пару топ гравців нашого містечка) - і я радий цьому)

проблема вирішилась - при поясненні і порозумінню з сілею)

отже - адмін сервера - вивчивши всіх чих людей - адекватно реагував на крики людей відносно цих гравців)

що ж робиться зараз?! - зара знову відбувається порузуміння з теперешнім адміном сервера - торіком та кмд))

тоді питання - чи не є безглуздим знову повертатися до старої проблеми:?

відповідь - немає!!!

вирішення - повернути "руль" - до вже кваліфікованих у цій проблемі людям)

стосовно закидів кмд шо він не вірить ні у які скілові можливості наших гравців - знаючи манеру гри кмд - скажу що його минуле кс рівня не дає йому осягнути висоти наших теперешніх гравців!

інтро у складі нексус займають 6-те місце у західному регіоні - прошу зважити)

знаю шо це пох кмд який хто там місце займає - тому всі закиди попрошу без доказів не пред'являти))

бо це по словам зевса просто вода)

а те шо адміни користуються наданою їм владою - це дуже сумно - і хай це буде на їх совісті))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
вирішення - повернути "руль" - до вже кваліфікованих у цій проблемі людям)

руль тобі ніхто не дасть. ти ж топ-гравець, навіщо тобі руль? топ-гравцям руль не потрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вибачаюсь.

Як каже діфото "Ахуеть дайте два"

Руль нівкого не забирали.

Та і давати нікому не мали.

Сіля має правана сервер.

Клубам таких прав давати не можна і не будемо.

Я не адміню кс сервер, і адмінити не хочу.

У мене Робота, сім'я і тд і тп.

І пригати круче за тих хто грає в контру мені нах не треба.

Я контру розцінюю як бібалку в вільний час. Якого у мене і та 0

І сервер цей створювався як бібалка а не як тренувальна площадка для контровських крутеликів.

І нема чого мене звинувачувати у всіх гріхах.

Я і так уже гору часу похоронив на ЛМ та на сервер гаме.лутск.уа

Особливо в плані що всі охочі зі всього світу там можуть гратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую скажем не тобі а провайдеру - який дав змогу при вільному каналі давати доступ світу!)

роботи теж не багато шоб порти вілкрити у світ)

дякую тобі особисто скажу щиро причому - це те шо ти взяв у біоса ці серваки!

це і розвиток нашого міста і провайдера вцілому)

не забирали - але й адмінки сілі також не дали)

рулите самі поки що - тому стільки нарікань)

клуби ніколи не повинні мати права - навіть при цьому ніхто не заікався - пару пропозицій було дати челу пас - бо цілий десь міг би моніторити - не дали - забули)

ця бібалка створена для ВСІХ - і для команд теж - мова не про це - а про те шо без факту звинувачувати не гарно)

я плачу напевно більше ніж ті всі юзери шо гоцають на серваку - тож хватить спекулювати про можливе закриття доступу до сервака - бо я клієнт і вимагаю до себе як не як а поваги)

прийде час і хтось таки зрозуміє що втратить сервак без клубів)

саме геймери підіймать рівень нашого міста - навіть інтелектуальний і світогляд сам

люди шоч якос мають змогу вчитись чомусь - думати і таке інше

ніхто тебе не звинувачує - ти багато значиш для сервака і провайдера вцілому - декілька спірних питань не повинно викликати у тебе стіко як ти думаєш негативного)

форум він і створений для обговорення а без дибатів і компромісів ше жодна війна не закінчилась))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
не забирали - але й адмінки сілі також не дали)

в сілі є адмінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ах**еть дайте две!

между neostar и kmd две большие разницы: первый за свою работу получает от клиентов деньги, второй - втыки!

но есть и общее: первый качает права, там где не должен, а второй типо извиняеццо, опять таки там, где не должен!!!

и вообще, если уж neostar думает, что командор не заслужил благодарности(потому как за гаме.луцк.уа надо вроде как пасибать провайдера (здесь по тексту "ха-ха-ха" из зала, зрители падают со стульев от смеха и т.д.)), то следующим шагом было бы вполне нормально забанить клюбы на серваке... перманентно!

"патамушта Админ" (с) t0rik

практика показывает, что такие меры резко меняют "гневные жалобы" на "большие просьбы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...