Перейти до змісту

CS #16 VBIOS Lutsk #2 WAR3FT Mod


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори
А яка тут різниця? Якісь інші правила гри чи що?

А то я не вкурсі?

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=5823

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
а левела на ники сохраняюцца ? или нет ?!

Именно на ники и сохраняюцца левелы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо з серваком ? то кожні 5 мін викідає всіх і пише сервер "шат даун" то счя винікуло ....але нічё не пише ....

о! знов появився ....і лвл 0 став ..... чёгось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ггг чето я раньше бил другого мненія про етот вар-крафт а шя настоко увлекса нім он аказуетса давольно хорошо учіт стрелять хеди кто хочет хорошо научітса іграть а в особенності стрельть так ето тока сюда. Адміну респект за вар-крафтік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогично "ЗА" :blink:

Я уже даже 10 лвл набил :D ... теперь другую расу начинаю развивать....

А игрушка просто супер :ok: Админу +1 !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Проблемка с ATAC мод пофиксена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Дратують чуваки, які засідають на ворожих респавн-точках і мочать як тільки "народжуєшся", не встигаєш не те що відстрілюватись чи втікати, навіть пукнути ніколи -- бац і хедшот ;). Мене так завалили раз 30 підряд с перервою в секунду і я вийшов з гри :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опа :) ти тоже граєш КС ? ;)

по-перше тобі ніхто не мішає так само засісти...

а по-друге - грай обичний КС :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опа :) ти тоже граєш КС ? :)
Іноді, по вихідних. Взагалі-то я був в числі перших, хто регулярно ганяли контру ще в ті далекі часи, як починали настроюватись перші серваки... Тоді потрібно було за день домовлятися з народом коли і о котрій годині будемо бігати, інакше "один в полі не воїн" ;)

Та і з ботами колись часто бігали... А потім підключились клуби, на серваках почали появлятись молоді "бійці", які таких як я просто рвуть, а ще пізніше масово появились чітери, і грати стало зовсім не цікаво. Раніше гра розслабляла, допомагала відпочити, а з чітерами навпаки почала нервувати і бісити. Після того я перестав грати регулярно :)

по-перше тобі ніхто не мішає так само засісти...
Так не цікаво, це ж абсолютно не спортивно!
а по-друге - грай обичний КС :)
Це не вихід.

2t0rik а там немає в настройках, що якщо один чувак вбиває іншого більше ніж n разів на протязі x секунд, то щоб його кікало? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Кажу про Wardena.

Побачити террора що веде заложників - не дивуйтесь.. - то шпіон який може респаунетись у нас на респі (точці де ми появляємось) і всіх дружно завалити. Паліть таких. Особенно Sony Ericsona під ніком Alex (таких ніків у нас повно, та можно дізнатись - наберіть"war3menu" в консолі й натисніть 2 (race) й натисніть 4. Тепер відображається інформація хто за кого. Я лічно за гуманоїда (людей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...