Перейти до змісту

Чернчицький цвинтар


Romek

Рекомендовані повідомлення

На підписі до цього фото зазначено, що це Луцьк.

Але питання: де це?

Єдиний орієнтир з лівого краю знімка - якась церква (трохи на костел схожа). Не Рованці випадково?

post-6593-1256227351.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romek, мені здається, що це цвинтар на Зарічній (гугл-мепс):

36. Церква Преображення Господнього Чернчицького Спаського монастиря. З цього монастиря походить Луцьке Євангеліє. XIV ст.-1980.

Чернчиці%20копия%20копия.jpg

тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На підписі до цього фото зазначено, що це Луцьк.

Але питання: де це?

Єдиний орієнтир з лівого краю знімка - якась церква (трохи на костел схожа). Не Рованці випадково?

Не Рованці і не Чернчицький цвинтар. Там церкви інші. Мені взагалі це нагадує Ківерці, або Колки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На підписі до цього фото зазначено, що це Луцьк.

Але питання: де це?

Єдиний орієнтир з лівого краю знімка - якась церква (трохи на костел схожа). Не Рованці випадково?

Гадаю, це точно не Колки.

Можливо, ця гірка це закинутий цвинтар на вул. Франка, там місток є через Сапалаївку і можливо колись була така капличка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
На підписі до цього фото зазначено, що це Луцьк.

Але питання: де це?

Єдиний орієнтир з лівого краю знімка - якась церква (трохи на костел схожа). Не Рованці випадково?

Здається це село Прилуцьке, обїдна дорога там і озерце є і майже зруйнована саметака церква.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Не Рованці і не Чернчицький цвинтар. Там церкви інші. Мені взагалі це нагадує Ківерці, або Колки.

Не пройшло і пів року ! :D

Таки пан Dream правий - це Чернчицька церква і цвинтар ! - друге фото Левчанівської

410edab31591.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладую все що є у мене по цій місцевості

- вигляд з кінця мосту Бена на цвинтар - все збігається і в наш час - і місточок і дорога і стежка до колишньої церкви

bb9d3763c10e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тепер стопудово ясно що і це фото зроблене там же - вигляд з мосту Бена - праворуч видно купол церкви (1), будиночок (3), а ліворуч видно трубу винно-спиртового складу (ще недавно бар Клубнічка) - (4)

db66b092a118.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно 100 відсотково це ця церква, в мене на цьому кладовищі прадідусь похований з 1969 року і мене в дитинстві брали з собою коли прибирали могилу і я постійно біля напівзруйнованої церкви крутився і деколи залазив всередину, за що й відгрібав трохи. Сучасні фото зроблено трохи не з тим ракурсом і місце розташування церкви поза кадром. Дякую, приємно було згадати раннє дитинство :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...