Перейти до змісту

Косметика в нашей жизни


sashulya

Рекомендовані повідомлення

Вопрос к женщинам: какой арсенал косметики (по уходу и декоративной) вы используете на каждый день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоналка, пудра, туш, олівець для очей/брів, блиск для губ/помада.

Від тіней і румян давно відмовилась але "на парад" згодяться.

Щоденний догляд: Крем-гель для вимивання "Биокон" (користуюсь багато років і задоволена), крем для обличчя "Чистая Линия", крем для рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піна для вмивання, крем навколо очей, крем для обличчя - стандартний набір на кожен день)))

Рідко, під настрій, використовую декоративну косметику (основа, тоналка, олівець для брів, олівець для очей, тіні, блиски, туш, помада, пудра.... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос к женщинам: какой арсенал косметики (по уходу и декоративной) вы используете на каждый день?

Если на каждый день, то зимой-весной: увлажняющий крем для лица, тональный крем, карандаш для глаз, тени, тушь, румяна; летом-осенью: крем для лица с матирующим ефектом, минеральная пудра, крандаш для глаз, тени, тушь, румяна. Губы практически не крашу, в очень редких случаях блеском или безцветной помадой.

Для ухода за кожей лица предпочитаю гель для умывания на основе чайного дерева, для тела - скраб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крем, тіні , туш , інколи блиск для губ, а взагалі " красу нічим не зіпсувати, її можна тільки підкреслити" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крем, тіні , туш , інколи блиск для губ, а взагалі " красу нічим не зіпсувати, її можна тільки підкреслити" :)

Испортить кстати можна - слишком боевой раскраской :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крем, тіні , туш , інколи блиск для губ, а взагалі " красу нічим не зіпсувати, її можна тільки підкреслити" :)

Испортить кстати можна - слишком боевой раскраской :D

foto4%281035%29.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кожен день - туш, олівець для очей і помада. Вмиваюсь натуральним милом, кремів ні для рук, ні для обличчя не використовую, бо натуральне мило достатньо зволожує шкіру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тіні, підводка, туш, румяна. Інколи блиск для губ, не помада. Пудрою не користуюсь зовсім, так само як і всякими "денно-нічними кремами" :D . з кремів тільки інколи Nivea, якщо шкіра засильно пересихає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На щодень - недекоративна аптечна косметика (крем для обличчя і навколо очей), пудра, блиск для губ і парфуми (я їх фанат, але тільки справжніх і тільки крапельку!!!). Що ще треба для гарного настрою гарним дівчатам? :0074:

А на вечір до цьго додається тональний крем, туш і тіні :g14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піна для очищення шкіри, лосьйон, крем який підтримує баланс шкіри. Декоративна як коли, але в основному тональний крем, і тіні одного відтінку по куточках ока, туш.

Ну і окрема історія вечірній макіяж, то там довго розказувать, так там різні види різні матеріали, різні образи...різний одяг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туш і тіні. Інколи блиск для губ та крем для обличчя коли шкіра пересихає. Не люблю шпаклівку в себе на обличчі хоча іншим дівчатам з гарним макіяжем завжди заздрю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовую туш, олівець для очей, інколи під настрій тіні, блиск для губ, румяна. Його, того макіяжу, небагато, не люблю яскравих кольорів, тому уся палітра максимально природна і органічна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крем, тіні , туш , інколи блиск для губ, а взагалі " красу нічим не зіпсувати, її можна тільки підкреслити" :)

Испортить кстати можна - слишком боевой раскраской :D

foto4%281035%29.jpg

Мені особисто здається, що це не бойове розфарбування, а макіяж, для підкреслення сценічного образу. От якби Аврі Лавін пішла з такими оками на роботу))), то інша справа. Так що , все має право на існування))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foto4%281035%29.jpg

Мені особисто здається, що це не бойове розфарбування, а макіяж, для підкреслення сценічного образу. От якби Аврі Лавін пішла з такими оками на роботу))), то інша справа. Так що , все має право на існування))))

Саме це я і хотіла продемонструвати, я прекрасно розумію, що даний макіяж на юній співачці продовження образу, але в повсякденному житті це була б "боевая раскраска", просто фото звичайної людини з перебором в макіяжі знайти важче, ніж серед фото відомих людей. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співачка то певно на роботу з таким макіяжем і не пішла б, а от є особистості, українського походження, запросто і на роботу і на гульки, вражає кількість таких школярок.

О_о, суджу вже як старенька бабця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співачка то певно на роботу з таким макіяжем і не пішла б, а от є особистості, українського походження, запросто і на роботу і на гульки, вражає кількість таких школярок.

О_о, суджу вже як старенька бабця

І чомусь вражає, що фарбуватись юні школярки починають з обведення контурів очей чорним-чорним олівцем, темних або синіх тіней, і цим лише більше підкреслюють свою юність і необізнаність... Ех... Я починала з туші і мені здавалось, що я ТАК сильно нафарбована, що це привертає увагу всіх і кожного))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ой, а я багато фарбуюся. Себто я не виходжу з кг косметики на обличчі, але тіні люблю і використовую із задоволенням. А косметичка така, що навіть у саквояж візажиста не вміщується, ну і плюс палетка тіней на 120:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На щодень тіні,туш,злегка румяна.І блиск для губ.Хоча влітку майже не користуюсь.Надто жирний тип обличчя...(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, а я багато фарбуюся. Себто я не виходжу з кг косметики на обличчі, але тіні люблю і використовую із задоволенням. А косметичка така, що навіть у саквояж візажиста не вміщується, ну і плюс палетка тіней на 120:)))

ой ,і я :blush:. не можу втриматись. деколи сама себе лякаюсь :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я якщо не нафарбуюся то почуваю себе голою :blush:

В щоденному моєму арсеналі ось таке: крем для лиця, корректор від недоліків ( синячки під очима дуже помітні), тоналка, олівець, туш, румяна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Использую декоративную косметику таких марок - L`Oreal, Max Factor, Bourjois, Pupa,

а именно: тонльный крем или основа, пудра, коректор ,карандаш для бровей, глаз, тени для глаз, тушь(только черная и для обьема), помада бежевого или бледно розового цвета и прозрачный блеск.

По уходу за кожей лица и тела, тотже L`Oreal, Vichy, Дiademine, крем для глаз, крем для лица, крем, молочко, масло для тела, обажаю увлажнять свою кожу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На примере известной и одной из самых красивых актрис Джесики Альбы,

этот пример я считаю идеальным для дневного макияжа....

А этот вечерний....

post-10647-0-39185400-1289935123_thumb.j

post-10647-0-07326800-1289935288_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...