Перейти до змісту

Кому не спится в ночь глухую


FunTom

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в автошколі писали випускний тест, за його результатами надається допуск для здачі в МРЕО

Прямо дива творяться!!!

Три дні тому писали такі ж тести (попередні), з групи в 30 людей склали 3

А сьогодні 24 склали!!! Навіть хлопчина, який в п"ятницю зробив 12 помилок (в білеті 20 питань), сьогодні без проблем все написав... :0162: напевно три дні бідолаха зубрив :_07:110 білетів!!!

До чого це я, мені знадобилось два тижні, щоб двічі пройти білети, і без відкатів здати!

Тепер третій раз проходжу білети, щоб в МРЕО не завалити. Але кажуть якщо теорію здасиш, то на водінні завалять, падлюки

P.S. yura-patriot пісенька кльова!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні в автошколі писали випускний тест, за його результатами надається допуск для здачі в МРЕО

Прямо дива творяться!!!

Три дні тому писали такі ж тести (попередні), з групи в 30 людей склали 3

А сьогодні 24 склали!!! Навіть хлопчина, який в п"ятницю зробив 12 помилок (в білеті 20 питань), сьогодні без проблем все написав... :0162: напевно три дні бідолаха зубрив :_07:110 білетів!!!

До чого це я, мені знадобилось два тижні, щоб двічі пройти білети, і без відкатів здати!

Тепер третій раз проходжу білети, щоб в МРЕО не завалити. Але кажуть якщо теорію здасиш, то на водінні завалять, падлюки

P.S. yura-patriot пісенька кльова!

Зе фантастік!! )) твоя історія)) було цікаво! Радий що сподобалась пісняра!ЙОВ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oleroy Але кажуть якщо теорію здасиш, то на водінні завалять, падлюки

Тримайся!! )) будеш згадувати як прикол)) і всерівно здаш, я так 1999році зробив, і тепер гордий))Взагалі сам, без "рублів" і без знайомих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило лягаю біля 2-ої години... Звичка.

Подивився кліпи вище, вирішив вставити свої 5 копійок -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надворі така класна погода. Вийшла з гаража й не втрималася, трохи прогулялася вулицею. Це так прикольно, наче зовсім інша планета...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось в курсі, чи нормальний басейн на "цукровому районі" хочу походити. На рахунок, що треба,я в курсі, які документи і що по чьом)) також в темі. Просто питаю хто був і як там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вночі приходять найцікавіші думки й ідеї. Може тому, що навкруги тишина, якої мені бракує вдень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще не треба. Менше знаєш - міцніше спиш!
тільки ццц.. нікому, вони спостерігають за тобою
масони серед нас
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вночі приходять найцікавіші думки й ідеї. Може тому, що навкруги тишина, якої мені бракує вдень.

О да!! щось у цьому є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вночі приходять найцікавіші думки й ідеї. Може тому, що навкруги тишина, якої мені бракує вдень.

Стопудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...