Перейти до змісту

Кому не спится в ночь глухую


FunTom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Хороший фільм, сигара, чашка чаю, інет. Тиша і спокій. Ляяяпооотаааа!

От якби ще літо надворі ...

Сигара елетронна). За чай..... да, забув. Суну ну кухню за фруктовим.

Паралельно наблюдаю, як котяра тирить іграшки з ялинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приехали друзья, 2 года не виделись, рассказывают как в Турции жили когда была революция. Ещё раз убеждаюсь - СМИ всё врут.

врут о чем ?

Обо всём =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Капєц реально не хочу спати, що робити?

http://coub.com/view/17yhh

Нє))), але дякую, напевне піду мучитися, включу "Нешенал Географік" і засну під якусь гарну природу(живемо один разок!)

Всім як не "странно" спокійної ночі 1487215b4b200dfa88bf3504ff6e486b.gif"]1487215b4b200dfa88bf3504ff6e486b.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, в лікарні як в армії - в 22.00 відбій! Добре що сусіди нормальні, є з ким потеревенити).

Ліжко-це ужос! Ще й ногою непошивелиш). Оттакіто наслідки футбола(. Ех, вихідні... Рибалка(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, в лікарні як в армії - в 22.00 відбій! Добре що сусіди нормальні, є з ким потеревенити).

Ліжко-це ужос! Ще й ногою непошивелиш). Оттакіто наслідки футбола(. Ех, вихідні... Рибалка(

Чувак! ти що в лікарні!!!, йомайо,що трапилось, що потрібно завтра привезу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, в лікарні як в армії - в 22.00 відбій! Добре що сусіди нормальні, є з ким потеревенити).

Ліжко-це ужос! Ще й ногою непошивелиш). Оттакіто наслідки футбола(. Ех, вихідні... Рибалка(

Не вчасно ти швагрунько захворів, саме погодка....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух-ти. якось не бачив цю тему. я частенько вночі сиджу за компом. іноді граюсь, частіше працюю... он з суботи на неділю в 5:15 лягав (програму дописував) )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, в лікарні як в армії - в 22.00 відбій! Добре що сусіди нормальні, є з ким потеревенити).

Ліжко-це ужос! Ще й ногою непошивелиш). Оттакіто наслідки футбола(. Ех, вихідні... Рибалка(

хех, рівно рік назад те саме було - футбол, гіпс, тиждень в 2 лікарні) пролежав днюху, пасху і файну погоду

правда, скучно не було, але всеодно "вилежувать" там нелегко

п.с. познайомся з медсестричками поблище :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух-ти. якось не бачив цю тему. я частенько вночі сиджу за компом. іноді граюсь, частіше працюю... он з суботи на неділю в 5:15 лягав (програму дописував) )))

Да ти не з програмками грайся, а з лунатіками спілкуйся)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w1se, думаю, дружина буде проти)

сусід по койці теж так думав, пронесло)

а один дядя за 110 кг, перед пасхой вдув ЛІТР (10 баночок по 100) чистого 98°спирту, запивши це все діло півторачкой моршинської і заївши 300 грам докторской ковбаси ) бідні тумби і ліжка не видержали його антигравітації, цирк вночі був ще той :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w1se, думаю, дружина буде проти)

Бодя, я їй не скажу)))) Виздоровлюй, нас чекають "великі справи" :_26:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w1se, та є тут один кадр,вїн цілий день, крім уколів, ''приймає обезболююче'') навіть вже не хоче на дємбєль,бо в селі мати,сухий закон)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ти не з програмками грайся, а з лунатіками спілкуйся)))

Привіт лунатикам )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...