Перейти до змісту

Кому не спится в ночь глухую


FunTom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А тепер вам реальний жах : Ви в курсі, що за годину вам відключать інет на тиждень?

Так не лякай. Так і дядечко Кондратій схопити може :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер вам реальний жах : Ви в курсі, що за годину вам відключать інет на тиждень?

фух, аби не на місяць :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер вам реальний жах : Ви в курсі, що за годину вам відключать інет на тиждень?

фух, аби не на місяць :ohmy:

А пожиттєве відключення? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пожиттєве відключення? ;)

ну тоді прийдеться нелегально в лінію врізатись :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/me вернулся с покатушки соло. на улице шикарно - дышится легко, катится и того легче :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго світанку! Прозвучить питання: чого не сплю? А того! Я живу в гуртожитку! Як всі норм студенти ліг спати о 2 год ночі, а в 4 прийшов мій сусід по кімнаті! Прийшов не сам а з дівчинкою,якої я до цого не бачив! Почали вони влягатись, чую розмову: - " я не можу коли ще хтось є " співмешканець встав, почав мене будити, типу може ти пішов би в другу кімнату переночувати? Я імітував сон, але невитримав, встав, зайшов з одіялом до сусідів! Ми всі дружно періодично виходили на переку під звуки стогнань і зітхань! Коли намагались заснути, сон перебивав звук риплячого ліжка в моїй кімнаті! Весела нічка !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проснувся 5 хв тому, думаю зайду гляну як там в них справи! :hug: На диво двері були відчинені, може то вони такі пяні були, чи то збуджені, що забули їх прикрити! Спостерігаю картину: 2 оголених переплетених між собою тіла сплять! В кімнаті жахливий запах перегару!!! Забрав нетбук пішов назад до сусідів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум троє)

Здорово))) До ранку ще підтягнуться.

Що поробляємо?

Я наприклад глюк зі швидкістю зловив 1.0 Мб/s Download Гріх спати при такій ситуації. З торрентів здираю мох і болото :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад глюк зі швидкістю зловив 1.0 Мб/s

тепер и kmd спати не буде ночами поки не найде твій глюк:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот в одному з близьких до Луцька смт, жаліються радіють глюку від ОГО, 18 мегабіт по ціні 1го, шикарно нє? :smile3:  

 Причому, не перший місяць... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алиж дощ лупить як з відра, певно сьогодні вночі буде суперово спати. Зара ше погуглю ше трошки, потім стабільно пару сторінок перед сном почитаю і вперед ловити сни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот в одному з близьких до Луцька смт, жаліються радіють глюку від ОГО, 18 мегабіт по ціні 1го, шикарно нє? :smile3:  

 Причому, не перший місяць... 

Це ж яке саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот в одному з близьких до Луцька смт, жаліються радіють глюку від ОГО, 18 мегабіт по ціні 1го, шикарно нє? :smile3:  

 Причому, не перший місяць... 

:blink: Непогано! Мені б таких глюків побільше)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, і дощара, і gismeteo.ua ні разу не радують (

26028861.jpg

Це ж яке саме?

а вдрух цю гілку читають шпійони з Укртелекому... :smile3:

Менше знати - краще спати.

Точно, пора напевно і поспати, буенос ночес, амігос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот в одному з близьких до Луцька смт, жаліються радіють глюку від ОГО, 18 мегабіт по ціні 1го, шикарно нє? :smile3:   Причому, не перший місяць... 

Не погані подарунки долі :ok:

Господиня дому - квартирантка:

- Мені набридли постійні нічні візити вашого коханця!

- А що він і до вас ходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...