Перейти до змісту

Кому не спится в ночь глухую


FunTom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

треба шукати роботу сторожа на ніч :(

на работе ночью грех не заснуть - через месяць уволять :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, мені приснилось вчора, що сьогодні був Ап Тиц у яндекса. Сни - брехня. Іду хай ше шось набреше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тікошО нарешті обої в кімнаті доклеїла. Пів дня ходила як зомбі сонна, а на ніч робота пішла. ггггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тікошО нарешті обої в кімнаті доклеїла. Пів дня ходила як зомбі сонна, а на ніч робота пішла. ггггг

то фігня, я в ніч на паску клеїв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тікошО нарешті обої в кімнаті доклеїла. Пів дня ходила як зомбі сонна, а на ніч робота пішла. ггггг

то фігня, я в ніч на паску клеїв...

А я в ніч на паску старі здирала. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а моя сьогодні підключила своє помешкання до віфі ггг і юзає його із постЕл, чур без пошляків, но нарешті провода-в-хаті-нафік-нада-точка-ком-ги. Інтернет на унітазі РУЛЕЗ )))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет на унітазі РУЛЕЗ )))))))))))))))

Нє.. на унітазі якось не того.. )))))) не зручно.. а в ванній - сам раз )))) ставиш ноут на куточок і :0043:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а моя сьогодні підключила своє помешкання до віфі ггг і юзає його із постЕл, чур без пошляків, но нарешті провода-в-хаті-нафік-нада-точка-ком-ги. Інтернет на унітазі РУЛЕЗ )))))))))))))))

Була і в мене така мрія - носити інет за собою в хаті. Але передумав. Оскільки напряму ним гроші не заробляю, а переважно розвага і допомога в зароблянні, то такий "вяжучий" нет може і до вилазіння очей привести. І ще й на унітазі :unsure: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а моя сьогодні підключила своє помешкання до віфі ггг і юзає його із постЕл, чур без пошляків, но нарешті провода-в-хаті-нафік-нада-точка-ком-ги. Інтернет на унітазі РУЛЕЗ )))))))))))))))

хороша штука той віфі сам юзаю з січня (купив для ОГО просто модем з точкою), ще й досі тішусь...

буває щось робити треба, а з ліжка так впадло вилазити... такий собі "интернет в постель"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то такий "вяжучий" нет може і до вилазіння очей привести. І ще й на унітазі :unsure: .

- ги ))))

нє, на унітазі краще з якоюсь книженцією, або з журналом )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обращайтесь к профессионалам. /me читает башорг на унитазе уже пол-десятка лет :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/me читает башорг на унитазе уже пол-десятка лет

а як цитатка гарна проскочить то і вср""сь не страшно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет на унітазі РУЛЕЗ )))))))))))))))

Нє.. на унітазі якось не того.. )))))) не зручно.. а в ванній - сам раз )))) ставиш ноут на куточок і :0043:

угу. одно неловкое движение мочалкой и ... titanic.gif

ps. профессионалы используют для этого айфон обернутый в пищевую пленку :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

влажность все равно ноут прибьет через пару купаний. ведь подумай сам, кулер гоняет по корпусу большие объемы воздуха, а тут он еще и влажный, причем очень. так что я за коммуникатор в пленке :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обращайтесь к профессионалам. /me читает башорг на унитазе уже пол-десятка лет :smile3:

Не знаю, не знаю... Можливо, через якийсь час і я перейду на такі технології (як зявляться в широких масах компютеризовані окуляри, наприклад, або просто настрій поміняється).

Надобраніч, тобто надобранку! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...