Перейти до змісту

Рукопашний бій і особиста безпека


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

я на рахунок рукопашного бою, коли заняття(для дорослих, дні та години) і плата яка.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понеділок, середа, п"ятниця

19.30

Перші заняття безкоштовні,приходь, пробуй)

На рахунок вартості- до тренера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

25-26 лютого відбудеться ХІІ Всеукраїнський турнір з рукопашного бою «РУБІЖ-2012», який проходитиме за сприяння ВОЛИНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ Бориса Клімчука “Рідна Волинь”.

Участь у зазначених змаганнях беруть понад 200 юнаків, що представляють наше місто, Волинську, Вінницьку, Житомирську, Київську, Львівську Хмельницьку, Чернівецьку області та команда з м. Бреста (Республіка Білорусь).

Мета змагань: залучення молоді до здорового способу життя, підвищення рівня майстерності спортсменів.

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

25 лютого 2012 р.

9.45 – 10.00 – відкриття змагань ;

10.00 – 19.00 – поєдинки учасників до 18 років.

26 лютого 2012 р.

9.30–13.30 – поєдинки учасників віком 18-20, понад 21 рік;

13.30 – нагородження, закриття змагань

Запрошуємо Вас відвідати ХІІ Всеукраїнський турнір з рукопашного бою «РУБІЖ-2012 ».

Відкриття турніру 25 лютого 2012 р. в спортивному комплексі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, вул. Гулака Артемовського, 13 А.

Отсюда: http://molod.in.ua/2012/02/19/hii-vseukrajinskyj-turnir-z-rukopashnoho-boyu-rubizh-2012/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вітаємо

наших вихованців з успішним виступом у

ХІІ Всеукраїнському турнірі з Рукопашного бою

"Рубіж-2012"

3a8480997f12.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Молодці хлопці

Молодці та не всі...

групове фото на фоні девізу "Зупинимо агресію!" дуже цікаво поєднується із тим фактом, що один із призерів цих змагань

недавно побив свого однокласника в школі так, що той лежить в лікарні із закритою черепно-мозковою травмою, гематомами і розбитою губою. хлопець дуже активно використовує навички, отримані на тренуваннях, для задоволення власних амбіцій і показу своєї "крутизни". не знаю, як там їх вчать і на що ставляться акценти, але коли особисто я займався ушу в тренера Шимбірьова (достатньо відома людина у Луцьку), то нас вчили не те, що не використовувати для атаки свої навички, а й навіть в самообороні бути обережними, бо добре тренований юнак може легко нанести серйозні травми.

Думаю тренерам слід більше приділяти уваги психологічним аспектам тренувань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці хлопці

Молодці та не всі...

групове фото на фоні девізу "Зупинимо агресію!" дуже цікаво поєднується із тим фактом, що один із призерів цих змагань

недавно побив свого однокласника в школі так, що той лежить в лікарні із закритою черепно-мозковою травмою, гематомами і розбитою губою. хлопець дуже активно використовує навички, отримані на тренуваннях, для задоволення власних амбіцій і показу своєї "крутизни". не знаю, як там їх вчать і на що ставляться акценти, але коли особисто я займався ушу в тренера Шимбірьова (достатньо відома людина у Луцьку), то нас вчили не те, що не використовувати для атаки свої навички, а й навіть в самообороні бути обережними, бо добре тренований юнак може легко нанести серйозні травми.

Думаю тренерам слід більше приділяти уваги психологічним аспектам тренувань...

Добрый день... Информация изложенная Вами, madkot, довольно таки резонансная. И наверняка у Вас есть безупречные доказательства и факты (ФИО, школа + класс, просьба мне обязательно выслать в личку. Я Вас настоятельно об этом прошу.) того на что вы намекнули в вашем посте. Мы обязательно проведем внутриклубное разбирательство по данному проишествию. Я Вам это гарантирую. Но я бы все же хотел отметить Вам, что ситуации бывают разные и обстоятельства побудившие кого-то поступить именно так а не иначе...

P.S.: ... чего будут стоить 1000 слов, когда просто важна крепость руки? ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день ! питання на рахунок віку , в 20 до вас на тренування ходить мона ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці та не всі...

Хрєново. А міліція то хоч в курсі про таку ситуацію?

Я думаю, що дійсно варто було б повідомити тренера, можливо людині варто не тренуватися, а пройти якісь тренінги по керуванню агресією.

Нас тренер теж постійно застерігав від таких ситуацій. Рукою гепнути не складно, а от сидіти потім можна довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день ! питання на рахунок віку , в 20 до вас на тренування ходить мона ? :)

Добрый день... Да ... К нам можно ходить в 20 (если конечно у Вас нет каких либо проблем со здоровьем воспрещающих Вам активно заниматься физ.нагрузкой)... Во взрослой группе контингент колеблется от 19 и старше... Люди в возрасте от 20 до 25 составляют примерно 60 процентов всего коллектива... В любом случае - приходите попробуйте потренироваться. Вам понравиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці та не всі...

Хрєново. А міліція то хоч в курсі про таку ситуацію?

Я думаю, що дійсно варто було б повідомити тренера, можливо людині варто не тренуватися, а пройти якісь тренінги по керуванню агресією.

Нас тренер теж постійно застерігав від таких ситуацій. Рукою гепнути не складно, а от сидіти потім можна довго.

Я Вас уверяю, что нами проведена плотная внутриклубная работа относительно этого инцидента. С виновником были проведены беседы с тренером, президентом клуба, в результате которых виновник получил серйозные предупреждения по поводу дальнейшего членства в сборной команде, да и клуба в целом а также ситуация была дана на рассмотрение командному психологу.

Мы искренне убеждены, что этот редкий случай будет последним в своем роде касающийся наших воспитанников.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день ! питання на рахунок віку , в 20 до вас на тренування ходить мона ? :)

Добрый день... Да ... К нам можно ходить в 20 (если конечно у Вас нет каких либо проблем со здоровьем воспрещающих Вам активно заниматься физ.нагрузкой)... Во взрослой группе контингент колеблется от 19 и старше... Люди в возрасте от 20 до 25 составляют примерно 60 процентов всего коллектива... В любом случае - приходите попробуйте потренироваться. Вам понравиться...

А можливі нерегулярні заняття, в мене робота просто повязана з частими відрядженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день ! питання на рахунок віку , в 20 до вас на тренування ходить мона ? :)

Добрый день... Да ... К нам можно ходить в 20 (если конечно у Вас нет каких либо проблем со здоровьем воспрещающих Вам активно заниматься физ.нагрузкой)... Во взрослой группе контингент колеблется от 19 и старше... Люди в возрасте от 20 до 25 составляют примерно 60 процентов всего коллектива... В любом случае - приходите попробуйте потренироваться. Вам понравиться...

А можливі нерегулярні заняття, в мене робота просто повязана з частими відрядженнями.

Да, возможны...Определенное кол-во членов наших членов клуба имеют так называемый "индивидуальный график посещений" (в следствии невозможности ходить по распорядку из-за работы, учебы и т.д.), единственное, что нюансы таких посещений нам следует обсудить в индивидуальном порядке... Если Вы все-таки решитесь то перезвоните 050 205-19-85 и мы обо всем договоримся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вас уверяю, что нами проведена плотная внутриклубная работа относительно этого инцидента. С виновником были проведены беседы с тренером, президентом клуба, в результате которых виновник получил серйозные предупреждения по поводу дальнейшего членства в сборной команде, да и клуба в целом а также ситуация была дана на рассмотрение командному психологу.

Мы искренне убеждены, что этот редкий случай будет последним в своем роде касающийся наших воспитанников.

Гарний підхід. Якщо людина бачить себе в спорті і дружить з головою, то повинна задуматися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

цікавить матеріальна складова ( ціна за місяць) , буде мені по карману чи ні

звони до тренера, всі питання по фінансах до нього.

050 205 19 85

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте. Скажіть, будь-ласка, а чи буде працювати секція влітку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день. Вероятнее всего, что тренировки ближайшие 2 месяца будут. Но вы приходите. Рады будем встретить в нашем зале.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заняття з рукопашного бою в клубі "Магістр" (для малих дітей) не припиняються влітку, дві групи звели в одну, тому приводьте дітей.

Заняття на 17.00 (10 школа).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В Одессе прошел семинар по Бразильскому Джиу-Джитсу

ПОД РУКОВОДСТВОМ МАСТЕРА

АНДРЭ МОНТЕЙРО

(Бразилия, США)

ОБЛАДАТЕЛЯ ЧЕРНОГО ПОЯСА БДД, НЕОДНОКРАТНОГО АБСОЛЮТНОГО ЧЕМПИОНА БРАЗИЛИИ, ЧЕМПИОНА И ПРИЗЕРА МНОЖЕСТВА ПРЕСТИЖНЫХ МЕЖДУНАРОДНЫХ ТУРНИРОВ, ПРЕДСТАВИТЕЛЯ «CARLSSON GRACIE REVOLUTION TEAM»

В программе семинара были классы «ги» (борьбы в кимоно) и «но-ги» (шорты-рашгард (майка)):

a3b9c5622591t.jpg 3302705ead46t.jpg

5290e7af3cdet.jpg e4febba7f13dt.jpg

P.S.: Огромная благодарность "Украинской Федерации Дзю-Дзюцу" и лично руководителю "Бушинкай Интернейшенл" Евгению Анатолиевичу Радишевскому, а также моему куратору - Шихану Спиваченко Юрию Влодимировичу за приглашение и за хорошо организованный семинар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...