Перейти до змісту

200 самих багатих людей України


Nikandr

Рекомендовані повідомлення

Журнал "Фокус" представив щорічний рейтинг самих багатих людей України. В цьому році їх 200.

Рейтинг можна переглянути ТУТ Як завжди лідирує ахметов - 7,5 млрд $.

Дивимось, коментуємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Тигипко (в бюлетені на виборах писало - безробітний)- на 18 місці.

54 в Ігоря Єремеєва - приємно за ниших.

Виталий Антонов - красавец, по страхових і бензину виступає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Золотая сотня: полный список самых богатых людей Украины

Издание Корреспондент опубликовало рейтинг богайтейших украинцев. Как и в прошлом году, первое место в списке занял донецкий бизнесмен Ринат Ахметов.

Активы Ахметова, по данным издания, за год подорожали с $17,8 млрд до $25,6 млрд.

На второе место в списке впервые поднялся Геннадий Боголюбов с состоянием $6,6 млрд, потеснив своего партнера по бизнесу Игоря Коломойского ($6,2 млрд).

В результате нынешняя Золотая сотня значительно укрепилась. В 2010 году общий кошелек 100 миллионеров весил $66,5 млрд, в нынешнем - $83,07 млрд.

Мені не вистачає ще одного стовпчика в табличці: партійна приналежність.

В сотню самых богатых людей Украины вошел сын Януковича

Нахимичил: За прошедший год бизнес-империя Фирташа подорожала на 540%

Языком цифр: украинцу со средней зарплатой нужно работать 7,62 млн лет, чтобы возглавить Золотую сотню

...

Никогда еще ни одна политическая сила в Украине не была настолько богаче остальных. Стоимость активов членов Партии регионов в Золотой сотне - $32 млрд, что в десять раз больше суммарного состояния членов БЮТ в сотне ($3,2 млрд).

...

Темп роста состояния американца Марка Цукербергера считают беспрецедентным во всем мире. Его стремительно развивающееся детище Facebook добавило в весе 237% за одни лишь прошлый год. Однако и Цукербергер позавидовал бы скорости, с которой растет теперь бизнес украинского предпринимателя Дмитрия Фирташа (№7). За прошлый год его бизнес-империя подорожала на 540%.

...

Суммарные активы двух крупнейших корпораций страны, донецкой СКМ и днепропетровской Приват ($39,9 млрд), в этом году превысили золотовалютный запас Украины, основу финансовой безопасности экономики.

...

Средняя зарплата в Украине - $280. Это значит, что человеку с таким доходом надо проработать более 13 тысяч лет, чтобы попасть в Золотую сотню. А для того чтобы возглавить рейтинг, ему пришлось бы потерпеть 7,62 млн лет (два года тому назад достаточно было "всего" 3,5 млн лет).

...

Если Ахметов решит продать все свои активы и вырученные деньги будет транжирить со скоростью $1 млн в день, последний доллар он потратит в 2081 году, в возрасте 115 лет.

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що нам дасть як для народу інформація хто найбагатший? Цікаво, з якою прихованою метою роблять отакі списки найбагатших людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що нам дасть як для народу інформація хто найбагатший? Цікаво, з якою прихованою метою роблять отакі списки найбагатших людей

з такою, щоб читали журнали більше. + у тих хто попав в список росте репутація, про них більше взнають.

ну або шоб ти відчув себе ... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не думаю, що хто не мільйонер, той відчуває себе ..., навпаки, така людина щаслива і спить спокінйо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не думаю, що хто не мільйонер, той відчуває себе ..., навпаки, така людина щаслива і спить спокінйо)

не думаю, що кілька мільйонів в кишені аж так заважають спокійно спати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що нам дасть як для народу інформація хто найбагатший? Цікаво, з якою прихованою метою роблять отакі списки найбагатших людей

А що вам взагалі форум дає? Напевно інформацію, спілкування і т.д. Не більше. Хоча хтось розумніший може багато нааналізувати з таких цифр, співставивши їх з минулорічними. Для прикладу, можна співставляти час приходу до влади Януковича і скачкоподібне збагачення його прибічників, і робити висновки на майбутні вибори. Та варіантів тьма. А мавпі можна в руки навіть гроші вкласти, а вона з голоду помре, бо не знатиме що з цим робити. (порівняння з мавпою абстрактне, ні кого не мав на увазі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307823110' post='1052390869']

я от не розумію звідки і нафіга стільки соплів...

в продовження свого попереднього посту: а хтось в цих цифрах бачить соплі, ююююлююю, Порошенка-рекордсмена, згадує американців і європейців, але чомусь в упор не бачить, що мода на топ-100 прийшла до нас саме звідти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307827961' post='1052390921']

ага, сенсація у файненшиал таймз - середньому американцю треба працювати 7 мільйонів років, щоб заробити стільки, як біл гейтс,

якраз оце прийшло до нас звідти :D

дейлі мейл: "никагда ісчьо консерватівная партія не была настолько богаче лєйборістов" - ну не брєд? :D

та точно звідти, звідти :)

файненшиал таймз vs кореспондент

facepalm.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307828588' post='1052390927']

ну так нафіга перепощувати цей карєспондент?

лаври кортінга не дають спокою? ;)

смайл не Кореспондента стосувався, а того умніка якому в голову прийшло порівнювати (проводити аналогію) Кореспондента з ФТ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307829838' post='1052390939']

а чому не можна порівняти?

хоча б якраз для того, щоб унаочнити, для умніка, що це, c#ка, брєд (с) камеді

Поясню для умніка: якщо порівнювати джерело інформації, а-ля "сенсація у файненшиал таймз - середньому американцю треба працювати 7 мільйонів років, щоб заробити стільки, як біл гейтс", то порівнювати треба коректно, Кореспондент vs любий американ джорнел схожої з Кореспондентом історії (2002 рік), тематики (супільно-політичний журнал) і відповідним тиражом (~50 000). Так от л.ам.дж. запросто фігачать навіть в америкосії інформацію подібного типу. Інформація є нормальною, різні Топ-100 друкує навіть ФТ засноване у 1888 році, з 450 000 тиражем і 100% фінансово-аналітичним напрямком, просто на декого вона діє як червона ганчірка на бика.

а от про "нафіга перепощувати" і "лаври" ти щось підозріло промовчааав, даа ;)

А що тут пояснювати? Тема створена не мною, вийшов новий топ, я обновив тему. Причини створення цієї теми її автором, мабуть, такі самі як причини створення цієї теми. Генерувати новин не вмію, тому перепощую. А лаври залиш собі з Кортінгом, мені за вами не вгнатися - це 100%. Визнаю свою поразку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307831842' post='1052390956']

ну вот, написав, а як старався, як старався-то :D

ну харашо, рейтинг новий, рейтинг рейтингом -

це цікаво, я ж не проти рейтинга,

куча журналів навіть щотижня друкує -

но соплів то нафіга стільки?

ну в тебе ж вродє тож нормальні, цілком прагматично працюючі мізки,

ти ж і сам розумієш брєдовость цього брєда -

я ще раз тобі повторюся - я не про рейтинг, я про соплі :D

ойойой людоньки вкрали то скільки - 76 мільйонів років!

ойойой в десять разів юлю обігна-а-али-ии.

ай шо робиться - уже багатші цілої країнииии -

:D

повторюся, це всього-навсього інформація, як ти її сприймаєш - це твої проблеми. Соплі? Висякайся і йди спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставлю 5 копійок

Ну треба ж їм щось писати, їм за це гроші платять

А чим "краше" вони напишуть тим більше про це будуть говорити люди

Копірайт звісно вбачається, але "соплів" в наших чуть побільше

А чим по вашому статисти заробляють на хліб? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307832317' post='1052390964']

ой, соррі, nickel, чесне слово, нечаянно

ги :D

оце у вас любов з кортінгом... мда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307832993' post='1052390977']

як там, кожен судить по собі, да? ;)

Я вас з кортінгом не судю... не осуджую... еее... ну ти сам поняв. Це ваше особисте. Крапка.

імхо, оця риторика, вся побудована на якихось сексуальних девіаціях,

в першу чергу характеризує власне ритора -

так-так, перечитую твої пости в цій темі і думаю те саме :ok:

Крапка.

краще вже далі соплі пость - ще одного інквізітора борда не витерпить :D

я повторяюся (це всього-навсього інформація, як ти її сприймаєш - це твої проблеми), але тобі не доходить, видно поспішив я тобі статус умніка дати, ох як поспішив. :(

Крапка.

:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307834126' post='1052390999']

шо далі - то примітивніше.

Ну зате ти в нас талантіщє обісрати всіх і вся, навіть Кортінга і Інквізітора тут умудрився обхаяти, яких навіть в цій темі не було. Чужі пости - соплі, а свої мед. Може просто в тебе через нежить відчуття смаку притупилося, і те що ти ковтаєш не зовсім мед?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307831842' post='1052390956']

ну вот, написав, а як старався, як старався-то :D

ну харашо, рейтинг новий, рейтинг рейтингом -

це цікаво, я ж не проти рейтинга,

куча журналів навіть щотижня друкує -

но соплів то нафіга стільки?

ну в тебе ж вродє тож нормальні, цілком прагматично працюючі мізки,

ти ж і сам розумієш брєдовость цього брєда -

я ще раз тобі повторюся - я не про рейтинг, я про соплі :D

ойойой людоньки вкрали то скільки - 76 мільйонів років!

ойойой в десять разів юлю обігна-а-али-ии.

ай шо робиться - уже багатші цілої країнииии -

:D

повторюся, це всього-навсього інформація, як ти її сприймаєш - це твої проблеми. Соплі? Висякайся і йди спати.

Кожен по-своєму сприймає інформацію.

Для когось згорівша сусідська хата - горе,

Для когось - радість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307835200' post='1052391020']

це уже сміття, отрута для незрілих мізків.

воно й видно... :ok:

буквально у двох реченнях проіллюстрував нонсенс цих сенсацій,

гігант думки! еліта!

без коментарів :ok:

так ні - копіпастера зачепив як, ви бачили?

Ти крім копіпастера і кортінга зачепив і інквізітора, хоча вони цю тему ще навіть не читали, в тебе, певно, покликання чіплятися до всіх, "як гівно до штанів" ©, чесслово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307840129' post='1052391061']

які джерела - така й "інтєлєгенція" :D

так

п.с. на майбутнє буду мати на увазі присутність на Борді "неокрепших умов" з маленькими яйцями ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...