Перейти до змісту

Платні велостоянки біля базарів


Варіанти:  

51 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Базари - це зупинки на довго, а на веліку багато що відкручується і коштує не мало. Чи заплатите ви за спокій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за стоянку машины плачу трешку, так что за вел платил бы две гривны без проблем. и кстати, идею платных велостоянок возле супермаркетов и базаров я еще в прошлом году поднимал, но что-то поддержки она не нашла.. проблема в популярности нашего любимого вида транспорта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діло в "вигідно" "не вигідно", через це всі хочуть заставити владу бесплатно поробити стоянки. Можливо через те що супермаркет наприклад нехоче відповідати за велосипед якщо з ним щось станеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, що відповідь дуже неточна, але нас БАГАТО!!! А якби були ті стоянки, то було б ще більше. Тому що багато з нас просто залишає велосипед дома(на роботі, в друзів і т.п.), тому що боїмося, що біля магазинів, якщо прив"язати велосипед до огорожі замком, то від нього може залишитись тільки рама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки було народу на велопробігу? треба порахувати чи буде вигідно хочаб по 2 грн зробити стоянку, платити людині хоть 1500 грн + податок, незнаю чи за аренду землі треба платити.

Потрібно щоб http://avl.org.ua/ (в них на сайті немає ні телефону ні пошти для звязку) звернулись в міську раду про відміну будьяких податків з платних велостоянок, якщо вони не будуть самоокупатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО платные велостоянки не решат проблемы угона вела. Разве что будут сдавать по номеркам как в гардеробе. Иначе поставит один, а забрать может кто угодно. Да и автостоянки у нас платные не потому что охраняемые, а потому что хотят бабосы рубать. А попробуй докажи, что тебе дверку поцарапали на стоянке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипеди охороняти буде вигідніше як авта. Так як скільки велосипедів може стати на місце одного авта -- близько 4х. Якщо 1е авто приносить власнику стоянки нехай 3 грн. то вело принесе 4 * 1(нехай навідь по 1 грн) = 4 за однаковий час. При чому якщо не буде велосипедів на те місце можна поставити авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR Само собою треба ідентифікацію користувача.

SysR Є ще один фактор "проти", платні велостоянки можуть біля базарів зробити люди які беруть гроші за стоянки авто, просто збоку десь прикрутити вело парковку і видавати талончики, під вже існуючу податкову схему і аренду, але цього чомусь не робиться.

І якщо відкривати свою велопарковку то вони легко можуть стати сильним конкурентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну буде на весь луцьк 40-50 людей дісно згідних платити за велостоянку.

всі інші або шкодуватимуть гроші або їм це буде тупо не потрібно (як каже мій батько "якщо мою "україну" спруть - я тільки подякую. бо нову вже пора купити а цю ше шкода викидати)

та й ті 40-50 наскільки часто ставитимуть велосипеди на платній стоянці? раз в тиждень? ну два максимум

2 рази в тиждень *50 лісіпедистів * 4 тижня * 2 грн = 800 грн.

і кому це треба буде?

(розглядався ідеальний варіант коли платна стоянка буде одна і всі "платники" ставитимуть вел тільки туди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По голосуванню виходить що 70% заплатять 2 грн. Якщо в нас є 300 велосипедистів і 70% (210 чол.)з них 3 раза в місяць приїдуть на базар, виходить 1260 грн. в місяць.

Але ми не знаємо скільки є велосипедистів.

Реальніше просити хазяїна парковки авто біля базара зробити ще стоянку веліків, по 1 грн, а шо їм втрачати, 1 грн заплатять майже всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы на стоянке не оставил. Снимут колесо за 500 грн., потом попробуй докажи что оно столько стоило(это если ктото будет нести ответственность, в чем я лично очень сомневаюсь).

ЗЫ У меня на "Варшавке" есть три места где можно припарковать вел. Причем в одном месте это могу сделать только я и на практически неограниченное время ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причем в одном месте это могу сделать только я и на практически неограниченное время ;)

в тебе контейнер на Варшавці? або ти затаскуєш велік на фанарний стовб :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возле моего контейнера оставляют все, кто меня знает.

Бесплатно, под присмотром, к тому же я знаю, сколько стоит переднее колесо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на варшавке ставлю у Маньяка11, и близко от входа, и секюрно (кто видел Мальяка11 тот знает)

в на старыей велом не езжу - ибо поставить негде :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причем в одном месте это могу сделать только я и на практически неограниченное время ;)

в тебе контейнер на Варшавці? або ти затаскуєш велік на фанарний стовб :)

Магазин моего кума с местом для моего байка (правда, я думаю, мой кум и не будет против если Ди оставит у него свой байк, но ему(Ди) есть где припарковаццо) :)

А магазин Ди, это второе место.

ЗЫ в самом крайнем случае(не третье мое место, а, можно сказать, третье с половиной) можно прислонить к Таниному байку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ в самом крайнем случае(не третье мое место, а, можно сказать, третье с половиной) можно прислонить к Таниному байку.

Все в процессе эволюции сложилось как-то так, что первая маленькая велостоянка сама собой образовалась возле магазина ФанФото. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шутки ради....! Если 30 человек оставят свои БАЙКИ под магазином (друга,кума его Друга) вот будет здорово .... :) кум Петрыка Пьяточкина будет очень рад , когда у 10 из 30-ти чел. открутят гайку со спицы :) ..... и потом кинут ему предьяву --- мол недоглядел. ..... Ребята ..... я по собственному опыту знаю ... (не обессудьте - это правда жизни) Когда у Вас приходят что о покупать .. вам АБСОЛЮТНО ПОХ..Й что и где стоит (ну разве что если это не ваш собственный хрен) :) вы заняты своим клиентом, а если это ЖУЛИКИ ... которые работают как правило по ДВОЕ... (один отвлекает --- другой ПИЗД.Т) то ваш надсмотрщик ... точно пробе.т хулигана.

ВЫВОД: Надеяться на безвозмездное сохранение своего байка Петей (другом кума Сени) на базаре -- ЭТО МУЙНЯ. Либо:

1. Не оставлять без присмотра.

2. Либо будь что будет.

3. Платить по полной ...... тёте (дяде, тестю, тестю его тестя, другу его друга) НО В ИНДИВИДУАЛЬНОМ ПОРЯДКЕ... иначе ни кто за вашей ВЕЛОМАШИНОЙ НЕУСЛЕДИТ...

Это были мысли вслух..... проголосовал за НЕ БУДУ ПЛАТИТИ ... аргументирую .... -- ЭТИ СУКИ ВСЁ РАВНО НИ ХРЕНА НЕ СЛЕДЯТ ЗА ВАШИМ АВТО ИЛИ БАЙКОМ... ИМ НАСРАТЬ... Судись потом с ТОКАРСКИМ или ему подобными что у тебя что то погнули :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...