Перейти до змісту

20% Рабочего Трафика Уходит На «Одноклассников» И «Вконтакте»


Рекомендовані повідомлення

...навіть коли всі столи підвіконня шафи і т.п. витерте від пилюки... чим зайнятись людям?

шукати нову роботу..

Сіли б почитали, підняли свій проф. рівень.

Ну на крайняк аудіобук якийсь.

А не випасать хто ж там онлайн сидить і чого він трубку не бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукати нову роботу..

100%.оставаться на старой-просто зря время тратить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це все дурниці! за що ми сперечаємся?

Якщо є робота - то ти не скажеш людині почекай 10 хвилин поки я в конатакті повідписую, а потім я розповім який ноут краще взяти чи який мобільний телефон купити!

І взагалі нормальне керівництво зараз нікого не тримає на роботі - зробив свій проект - вільний! Не зробив - сиди і роби!

А якщо ти зробив свою роботу, а керівник все одно не відпускає - то правильно роблять що сидять в мережі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а керівник все одно не відпускає - то правильно роблять що сидять в мережі!!!

плохой керивнык

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це все дурниці! за що ми сперечаємся?

Якщо є робота - то ти не скажеш людині почекай 10 хвилин поки я в конатакті повідписую, а потім я розповім який ноут краще взяти чи який мобільний телефон купити!

І взагалі нормальне керівництво зараз нікого не тримає на роботі - зробив свій проект - вільний! Не зробив - сиди і роби!

А якщо ти зробив свою роботу, а керівник все одно не відпускає - то правильно роблять що сидять в мережі!!!

Согласен на все 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це все дурниці! за що ми сперечаємся?

Дійсно. У мене взагалі відсутні профілі у соціальних мережах.

Ну не цікаве мені життя сотень людей, з якими я, можливо, раз в житті бачився і яких соціалки гордо називають друзями.

Абсолютно все одно чи зійшлись ті чи інші люди і через який тріпер він її кинув..

Зато є щільний досвід спілкування з людьми, які без соціальних мереж кроку ступить не можуть.

Таке враження, що йдучи в туалет вони беруть мобільний телефон і там продовжують відвідування.

Є час - є навчання, нема навчання - є робота, нема роботи - є час на себе, але аж ніяк не на копирсання в чужому хламі.

Контакт є прибутковим для його власників, розробників і тих, хто розсилає спам.

До цих людей ніяких претензій - вони працюютьtongue.gif

Є люди, які таким чином дійсно спілкуються з закордонними друзями чи колегами, але наскільки мені відомо для цього більш універсальним є facebook.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, якщо закрити соц. мережі і т.п., то офісні працівники знайдуть просто собі інше заняття...

Ну тоді і предмет розмови буде інший. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

не закривав. Не всім закривав.

Є наказ. Є Ремоут в*ювери, спалився - доповідна. Двічі спалився - догана. 2 догани - шукай іншу роботу.

Маєш багато вільного часу? - розкажи про це не мені, а шефу. І вільний час ЗНИКНЕ! Хочеш пошаритися - в МП;) Адміни теж люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...