Перейти до змісту

Магазини одягу для вагітних у Луцьку


Molo

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, де в Луцьку можна було б вибрати одяг для вагітних?

На сьогодняшній день знаю лише два таких магазини (ТЦ Ювант та відділ у магазині "Салют", що по пр. Грушевського), асортимент яких не вразив та й цінова політка також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин Мама

Адреса: м. Луцьк, пр. Волі, 54

Телефон: 8 (0332) 77-97-59

Продаж одягу для вагітних, дитячий світ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Волі є магазин "МАМА". дивились там дружині якісь речі, але вибір малий та безглуздй а ціни зашкалюють...:_021:

а ще є точка на Варшавці поблизу ТЦ Караван.

5ba5c2faed44.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По власним дослідженням, магазинів дійсно є в Луцьку всього 3 (решта хіба підпільні):

1. Мама по проспекту Волі

2. в Юванті

3. в Салюті

Вибір - і ціни просто дикі.

Білизну для вагітних можна ще купити в дитячих магазинах і в магазині Тріумф.

А взагалі, ще дещо купувала в інтернет-магазинах - там і ціни веселіші, і вибір хоч якийсь.

Можу ще сказати, що приємно здивувала наша харківська фірма - http://www.mama.kharkov.ua/forum/index.php?showtopic=39884 - я їх ось тут знайшла... По якості дуже навіть нічого (особливо порівняно з Луцькими магазинами), а по ціні приблизно те саме, а інколи й дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в Іміджі був магазин досить непоганий. І бачила рекламу по дорозі на роботу якогось нового магазину, але не звернула уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Случайно оказались в "Триумфе", увидела там специальное белье для беременных. Учитывая, что это состояние временное, считаю нецелесообразным такие капиталовложения.

А с одеждой и правда в нашем городе туговато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учитывая, что это состояние временное....

но повторяемое

Но не настолько часто повторяемое, как смена сезонов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

В ТЦ "Імідж" відкрився новий магазин. Одяг на будь-який смак. Ціна доступна, порівняно з усіма магазинами в Луцьку. Якість мене здивувала. Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Белье для бременных вещь полезная. Поддерживает живот. А белья для кормящих? Это ж ваще находка. Лучше недоесть пироженку но купить удобное белье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Ходила я з кумою по цих всіх магазинах, ціна там насправді кусаються. Знайшли не погану точку на Варшавському. Ціна помірні, якістьне погана. Контейнер знаходиться в районі Хмельницьких рядів. Рекомендую поцікавитись. Ми там зробили покупку, про яку кума не жаліє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

У мене лишились речі для вагітних в хорошому стані, правда великих розмірів. Одяг купувала в Діанорі. Може кому потрібно, пишіть. Є двоє брюк, кілька тунік. Саме на осінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який розмір потрібно, є одяг для вагітних від 42 до 70р. давайте електронку скину фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який розмір потрібно, є одяг для вагітних від 42 до 70р. давайте електронку скину фото.

написала в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який розмір потрібно, є одяг для вагітних від 42 до 70р. давайте електронку скину фото.

написала в ПП

відправила фото на електронку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Який розмір потрібно, є одяг для вагітних від 42 до 70р. давайте електронку скину фото.

І мені, будь-ласка.

[email protected]

А магазин "Мама і Я" біля пологового? Там ніби достатньо одягу??? Ще не купувала, бо термін ще маленький, але заходила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю кофтинку і спідничку, носились в комплекті, якраз на осінь.

В гарному стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...