Перейти до змісту

Допоможіть з активацією вінди


@Andrew@

Рекомендовані повідомлення

користувався віндою пів року було все норм

а тут десь тиждень назад вискочила табличка з таким написом (зараз така табличка)

"Срок действия лицензии предварительной версии Виндовс 7 закончитса через 10 часов.

Для продолжения использования Виндовс создайте архивную копию своих файлов, а затем установите любой выпуск Виндовс 7 Максимальная"

перепробував багато активаторів і нічого, може хтось знає що краще зробити, а то нехочеться перестановлювати систему

(сорі якщо створив тему не в тому місці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін пацани: ви ще вінду знесіть із-за цієї таблички. Правою кнопкою миші клікаємо на "Мой компютер", знаходимо там "Управление компютером", далі "Служби и приложения", запускаємо "Служби" в переліку служб знаходимо функцію "Брандмауер Windows" (навпроти неї мусить бути статус Отключена!!!, якщо такий не стоїть то відкриваєш цю функцію та міняєш статус в ручну), далі в службах шукаєш функцію "Центр обеспечения безопасности" та "Центр обновления Windows" робиш статус Отключено!!!! Тільки уважно в середині цих функцій (не приостановлено а отключено). Далі система буде працювати нормально, при умові що ти правильну версію поставив вінди:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

До чого фаєрвол?

В влюдини так я і у мене демка, яку Мелкософт давав на рік бетатестерам. Білд 7100 вроді.

Рік пройшов. Тепер почне самовільно перезавантажуватись на скільки я пам'ятаю. Тому що моя вже почала перезавантажуватись.

Активатори пробував. Але толку якщо вона і так какже що "Я справжня" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

активатори не помагають нічого)

табличка була з написам "осталось 0 часов" і далі працює) 1 раз перезагрузився і поки що нічого не замітив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Andrew@ Зачем обновления мелкософтские ставил? Вот то и результат.. Кто не в курсе - юзай поиск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Діти вчіться читати. Білд 7100 офіційна пробна версія на 1 рік.

Бекапити данні і перевстановлювати на повноцінну версію. І активувати її активатором.

Дату навіть не пробував назад вертати, мені обов'язково мати вірну дати на машині. Як мінімум для пошти.

Рорумію дітям гамерам дата пофіг, мені критично.

Тому завтра тупо переставлю. Заодно на нове залізо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех прийдеться переставляти)

бо за день вже 3 раза перезагрузився)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь є в рунеті вже "антиперезагружчик". пошукайте кому лінь переставити нормальну версію 7-ки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...