Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

в кого билайн пропингуйтесь тут http://network-tools.com/

Ping 188.163.216.121

[sol-fttb.121.216.163.188.sovam.net.ua]

Round trip time to 188.163.216.121: 208 ms

Round trip time to 188.163.216.121: 188 ms

Round trip time to 188.163.216.121: 204 ms

Round trip time to 188.163.216.121: 233 ms

Round trip time to 188.163.216.121: 204 ms

Round trip time to 188.163.216.121: 187 ms

Round trip time to 188.163.216.121: 172 ms

Round trip time to 188.163.216.121: 189 ms

Round trip time to 188.163.216.121: 192 ms

Round trip time to 188.163.216.121: 186 ms

Average time over 10 pings: 196.3 ms

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте якшо оффтоп, хто відключав ОГО і підключав білайн, як ви проводили відключення від ОГО? я замовив білайн і укртел, мені кажуть знайомі, за місяць тікі відключать, непідскажете чи можливо якось за декілька днів відключити?

За декілька днів не відключать. Пишеш заяву на відключення в телекомі і через 30-ть днів тобі відключають. А шо тобі мішає досидіти на ОГО місяць, а білай заблокувати на той час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій кабінет => Управління послугами => Тимчасове блокування доступу в мережу Інтернет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні минає місяць, відколи користуюсь інтернетом від Білайн. Послугою повністю задоволений - сервіс, швидкість, стабільність - все на найвищому рівні!:smile-zachot:

За весь цей час стався лише один невеликий збій - якась аварія, яку швидко ліквідували, незважаючи на пізній час (близько 10-12 години вечора). А сьогодні в особистому кабінеті на сайті Білайна мене чекав приємний сюрприз - на рахунку невідомо за що з"явилося додатково 50 гривень.:rolleyes: Мені ще й доплачують за користуванням інтернетом :)

Одне слово - молодці! Так тримати!:101010:"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аби ще кабель через щитки вели, а не з криши гірлянди вішали... <_<

У мене через щитки кабель проведений, ніяких гірлянд немаєsmile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S-driver

та клас, що тут скажеш.. перше враження оператор справив як потрібно, надіюсь так і буде тримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший провайдер! Користуюсь з 21 чи 22 квітня, тільки позитивні враження. Пішов відключати ДатаГруп, змусили заплатити за травень, ніби не в праві розривати рахунок. С... Тому користуюсь поки 2ма. З 1 червня прощай Фотаком назавжди :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зараз ШВізор. Порадьте: стоїть лі переходити на Білайн?
Ще питаєш?

я би на твомі місці не думав,чи в візора є якісь переваги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди добрі порадьте мені, що краще зробити:

Хочу в село інет від Веелаін(покриття є), телефон моб. показує 2-3(палочки на шкалі)-деколи 4-5 буває. який модем буде оптимальним варіантом так щоб не сильно дорого? тариф порадьте(якщо є вибір) так щоб не на контракті. заранєє дякую!

п.с. Село 25 км від Луцька(с.Чаруків), чи варто ставити Веелаін взагалі (Жду порад)..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди добрі порадьте мені, що краще зробити:

Хочу в село інет від Веелаін(покриття є),

п.с. Село 25 км від Луцька(с.Чаруків), чи варто ставити Веелаін взагалі (Жду порад)..

Інет від Білайн, про який йдеться в цій темі, доступний лише для густонаселених районів Луцька (33-й, 40-й кв. та ін.). Це - технологія FTTB (оптичнй кабель до кожного будинку). Для навколишніх сіл, навіть розташованих близько від Луцька ця послуга навряд чи стане доступною в найближчому майбутньому.sad.gif

Ну а як буде працювати безпровідний інет - важко сказати. Навіть в Луцьку часто трапляються збої...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет від Білайн, про який йдеться в цій темі, доступний лише для густонаселених районів Луцька (33-й, 40-й кв. та ін.). Це - технологія FTTB (оптичнй кабель до кожного будинку). Для навколишніх сіл, навіть розташованих близько від Луцька ця послуга навряд чи стане доступною в найближчому майбутньому.sad.gif

Ну а як буде працювати безпровідний інет - важко сказати. Навіть в Луцьку часто трапляються збої...

отожбо й воно)) :(

Можливо хтось і користувався (в даній темі) -3G від beeline щось може й порадять :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3G від Білайна не можливе буде в твоему селі. Білайн орендує в Укртелекома мережу 3G, Utel чув! 3G покритя тільки Луцьк, Струмівка і Омеляник. Раджу звернути увагу на Інтерелеком (intertelecom.ua)! Переїдь в їх офіс, чи краще рекомендую магазинчик Misto 3G, що біля ТЦ Фуршет, там можливо допоможуть тобі з швидкісним інтернетом в твоєму селі. Все просто, буде потрібно купити модем (новий чи б/у) та антену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось і користувався (в даній темі) - 3G від beeline щось може й порадять

Технологія мобільного інтернету Beeline, це максимум EDGE.

Опис надання послуги: ТУТ

Опис тарифу для мобільного інтернету: ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3G від Білайна не можливе буде в твоему селі. Білайн орендує в Укртелекома мережу 3G, Utel чув! 3G покритя тільки Луцьк, Струмівка і Омеляник. Раджу звернути увагу на Інтерелеком (intertelecom.ua)! Переїдь в їх офіс, чи краще рекомендую магазинчик Misto 3G, що біля ТЦ Фуршет, там можливо допоможуть тобі з швидкісним інтернетом в твоєму селі. Все просто, буде потрібно купити модем (новий чи б/у) та антену.

Дякую за рекомендацію!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замітив, що ретрекери і форум білайна не працює. Казали що щось з компом, так що чекати треба (приблизно до середи).

Це для інформації, щоб на хабі по 150 раз не перепитувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зараз ШВізор. Порадьте: стоїть лі переходити на Білайн?
Ще питаєш?

я би на твомі місці не думав,чи в візора є якісь переваги?

Не знаю, чи можна це рахувати за перевагу:

post-6972-1274085519,07_thumb.jpg

Особливо враховуючи величезну кількість Візорівських мінусів...  :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замітив, що ретрекери і форум білайна не працює. Казали що щось з компом, так що чекати треба (приблизно до середи).

berloga.net працює, принаймні в мене, а от beezone.info лежить уже пару днів.

Таке питання, це тільки в мене в torrent-клієнті порт не прослуховується? Зараз принаймні користуюсь тільки мережею, і той же mTorrent показує червоний "!".

p.s. в firewall відкриті порти, та й без нього картина та сама :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замітив, що ретрекери і форум білайна не працює. Казали що щось з компом, так що чекати треба (приблизно до середи).

berloga.net працює, принаймні в мене, а от beezone.info лежить уже пару днів.

Таке питання, це тільки в мене в torrent-клієнті порт не прослуховується? Зараз принаймні користуюсь тільки мережею, і той же mTorrent показує червоний "!".

p.s. в firewall відкриті порти, та й без нього картина та сама :(

дивно! в мене все працює, крім форума...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замітив, що ретрекери і форум білайна не працює. Казали що щось з компом, так що чекати треба (приблизно до середи).

berloga.net працює, принаймні в мене, а от beezone.info лежить уже пару днів.

Таке питання, це тільки в мене в torrent-клієнті порт не прослуховується? Зараз принаймні користуюсь тільки мережею, і той же mTorrent показує червоний "!".

p.s. в firewall відкриті порти, та й без нього картина та сама :(

от коли користуєшся тільки мережею то він може видавати червоний значок. коли інет запускаєш то у мене все стає на свої місця. (може ти користуєшся роутером?)

дивно! в мене все працює, крім форума...

ти можливо щось недодививсь торенти то працюють, але якщо подивитись у розділі трекери, то напроти retracker.local пише "соединение закрыто пиром" чи то тыкы в мене так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене все гуд працює, торент качає, "соединение закрыто пиром" - нічьо не закрито :unsure:, червоних полосок нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене все гуд працює, торент качає, "соединение закрыто пиром" - нічьо не закрито :unsure:, червоних полосок нема

та млі не червоні, а коли наприклад качаєш з рутрекера там ще є ретрекер на локальну сітку, че значить що якщо ці фільми скачав хтось в сетці білайна, то швидкість від того сида на скачування буде 100 Мб/с і трафік на скачування не тарифікується. Оце називається ретрекер (роздача на внутрішню сітку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...