Перейти до змісту

День сім'ї


Kirichukap

Рекомендовані повідомлення

Всім добренького дня!

Цікавить питання, де в Луцьку є затишна кафешка з тістечками для дітей та їх батьків, де б можна було гарненько відпочити?

(окрім Мадагаскара).

Чомусь здавалось, що багато, а коли стикнувся, то й нема куди піти.

Підкажіть пліз хто знає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карамель-Кафе, Роуз, Квартал, Ортеол.

Карамель та Квартал знаю, а де Роуз та Ортеол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карамель-Кафе, Роуз, Квартал, Ортеол.

Карамель та Квартал знаю, а де Роуз та Ортеол?

Роуз-кафе на Волі біля ВНУ, Ортеол на Лесі Українки навпроти Авалю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є зправа від ВНУ (якщо на вхід дивитись)... не знаю як називається... більше для дітей... тільки тістечка-кава-чай... але там десь 3 столики всього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мого сина запрошували на таку річницю у БоулінгКлюб. Прийшов дуже задоволений.

Клуб здається десь на Волі

То хіба не та кафешка шо обговорювалась колись на борді - із захмарними цінами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, особисто, своїх дітей люблю водити у "Фелічіту", що на п-ті Соборності. Там малятам офіціантки приносять розмальовки і кольорові олівці, щоб ті забавлялись поки їжі нема. А також стоїть дошка для малювання з різнокольоровою крейдою. Взимку там не була, а в теплу пору року на терасі у них облаштовувався дитячий куточок з гойдалкою, столиком і стільчиками і т.п. Та й піцу у "Фелічіті" діти їдять з задоволенням. А ще в меню є смачні салати, макарони, супчики і десерти а-ля Італія.

Також непогане кафе на 3-му поверсі ТЦ "Варшавський" там де "Тік і Ток". Основні їхні недоліки - це те, що дорогувато троха.

Ще ходимо до "Там Таму" в їхній ресторан "Брама". Поряд дитячий майданчик. Так що дітвора може і побігати і потім ще й підкріпитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, дуже зацікавила інформація про Фелічіту на Соборності. Уточни де саме вона знаходиться.

Ми з малим частенько ходимо на тістечка в Вопак, що біля Собору. Досить смачно і не дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, дуже зацікавила інформація про Фелічіту на Соборності. Уточни де саме вона знаходиться.

Ми з малим частенько ходимо на тістечка в Вопак, що біля Собору. Досить смачно і не дорого.

"Фелічіта" в приміщенні де розміщенні магазин "Тигрес" (він на 2-му поверсі) і "Наш край". Бувший ТЦ "Ювілейний" (вивіска тільки залишилась). Так от "Фелічіта" теж на 1-му поврсі, поруч із входом у "Тигрес".

У "Вопак" теж частенько заходжу. Тістечка там дійсно смачні і каву хорошу роблять. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...