Перейти до змісту

Перспективы цифрового телевидения


sattv

Рекомендовані повідомлення

XTRA TV теж задоволення не з дешевих...
8 каналів - 29 грн/міс.; 16-53; 24-75; 32-89; 39-89. І це дорого? Або шарік - дешевше, але це вже на любителя. Той хто ставить хоча б одну TD 90- на шарік навіть або на платне телебачення і не дивиться, бо забагато каналів виходить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 431
  • Створено
  • Остання відповідь
Free to air жодного каналу навіть не буде
хто вам це сказав? Безкоштовні будуть лише місцеві телеканали.

Про це інформації немає, пише кругом, що буде 32 кодованих в Irdeto канали.

За 600-800 грн можна купити комбо-ресивер з DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, з розємом під 2 картки і 2-модуля, декодером 5.1 AC3 , LAN-ом для шарінга і ще й дивитись з USB-флешки фільми і слухати музику і записувати телепередачі.
і що ж це за цяцька така ? Озвучте марку і модель. Може я щось пропустив? Якщо і є таке, то картинка, краще промовчати.

соррі, не додивився, це з DVB-T, але повірте, якщо у Європі масово з'явиться DVB-T2, то буде повно дешевих ресиверів. Власники Openbox S9 можуть докупити DVB-T2 тюнер собі за 300 грн, але чи зможуть приймати в Україні ним щось, мабуть ні... У мене Orton 9600 HD TS з DVB-T вже 2,5 роки. Уся Європа давно вже транслює в DVB-T, ресиверів є маса дешевих, але ж Україна прогресивніша, не запускала DVB-T, поки ї...а вола тестувала, то вже DVB-T2 з'явився, і чомусь прийняте рішення забити на DVB-T. Чому не транслювати в обох стандартах? Було б непогано, якби за такі безвідповідальні рішення чиновників заставити скупати обладнання з DVB-T в населення, яке продавалось в Україні всі ці роки. Німеччина до цих пір ще транслює в аналозі для власників аналогових супутникових ресиверів з Astra 19.2E - http://www.lyngsat.com/Astra-1H-1KR-1L-1M-2C.html Паралельно транслює в DVB-S i DVB-S2. Бо там усе для людей, а не усе для Ахметова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про це інформації немає, пише кругом, що буде 32 кодованих в Irdeto канали.
є інформація повірте мені. Загальноукраїнські канали будуть кодуватися перед подачею на супутник. А місцеві телеканали будуть йти відкрито.
Уся Європа давно вже транслює в DVB-T
знаю і знаю те, що Європа поступово переходить і на DVB-T2.
Чому не транслювати в обох стандартах?
дайте гроші і буде трансляція. Зараз телеканали говорять, що їм накладно платити за розповсюдження программ як в аналоговому форматі так і робити підігрів повітря. І не задоволені вже є (канали Пінчука).
але ж Україна прогресивніша, не запускала DVB-T, поки ї...а вола тестувала
на це і є тест, шо змінитися може, що завгодно. Я ж не винуватий, що населення нічим не цікавиться, а жує телевізійне мило. Надіюсь бачили рекламу цифрового ефірного телебачення? Якось в неділю перемикаючи канали натрапив на телеканалі Нова Волинь на передачу присвяченій 40 річчю Ковельського РРТ, було не так смішно як сумно слухати про райдужні перспективи цифрового ефірного телебачення (в черговий раз вішають людям лапшу на вуха, а люди вірять). Типовий приклад: якось перед Новим роком в одному з магазинів побутової техніки йшов розпродаж, чоловік говорить з продавцем про телевізор, все домовилися оформляють покупку. Я говорю чоловікові, а Ви знаєте, що вам прийдеться ще докуповувати сет-топ-бокс для прийому ефірної цифри (чоловік здивований), а продавець каже нічого не потрібно купувати тут вже є цифровий ефірний тюнер, я відповідаю тільки стандарт не той. Мені відповідають так телевізор перепрошиється і все буде нормально. Що ж тут скажеш. Без коментарів.

Я вже говорив і ще раз повторю для вас в Україні тестувалося DVB-T/MPEG 4, а телевізори з підтримкою даного стандарту появилися наприкінці 2008-на початку 2009 року (період кризи) і купували їх переважно ті хто мав проблеми з телевізором або дуже заможні люди.

Німеччина до цих пір ще транслює в аналозі для власників аналогових супутникових ресиверів з Astra 19.2E - http://www.lyngsat.c...R-1L-1M-2C.html Паралельно транслює в DVB-S i DVB-S2
аналогові телеканали поступові відключаються (в Німеччині все меньше і меньше людей їх дивиться). DVB-S i DVB-S2 - це цифрові стандарти супутникового мовлення.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в теорії ліцензія на цифрове ТБ має бути в рази нижча ніж на аналог, так як для цифрового достатньо 4-5 передавачів (і відповідно частот), які використовуються колективно. в аналога ж на кожен канал потрібен свій передавач і частота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в теорії ліцензія на цифрове ТБ має бути в рази нижча ніж на аналог, так як для цифрового достатньо 4-5 передавачів (і відповідно частот), які використовуються колективно. в аналога ж на кожен канал потрібен свій передавач і частота.
обладнання коштує дорожче, да і собі в карман потрібно покласти - це у випадку з Україною.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво почути перші коменти.
якщо цікавить специфікація ресивера, то читайте на офіційному сайті: http://www.strong.tv/ru/products/receivers/terrestrial/high-definition/srt-8500 Якщо вас цікавить, що може процесор, то в пабліку поки такої інформації немає, але зараз йде тестування супутникових ресиверів (не для нашого ринку) на такому ж процесорі працює набагато шустріше ніж Azbox Elite HD на процесорі SIGMA SMP 8634 LF MIPS-CPU 300 MHz.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станція мультиплексування в Сумській області, що мала розміщуватися у місті Ромнах, тепер переміщується в село Овлаші. Відповідно змінюється територія розповсюдження програм – на село Овлаші й прилеглі райони. Категорія мовлення змінюється на регіональну замість регіональної в межах області.

Ну дуже важлива інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станція мультиплексування в Сумській області, що мала розміщуватися у місті Ромнах, тепер переміщується в село Овлаші. Відповідно змінюється територія розповсюдження програм – на село Овлаші й прилеглі райони. Категорія мовлення змінюється на регіональну замість регіональної в межах області.

Ну дуже важлива інформація.

для декого може й дуже важлива

На цьому форумі НЕ для кого!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось в неділю перемикаючи канали натрапив на телеканалі Нова Волинь на передачу присвяченій 40 річчю Ковельського РРТ, було не так смішно як сумно слухати про райдужні перспективи цифрового ефірного телебачення (в черговий раз вішають людям лапшу на вуха, а люди вірять)

Відео на Ютубі:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную вашій увазі новий сайт про цифрове телебачення в Україні: http://digital-tv.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже буде не 4 мультиплекси, а більше. Подробиці згодом.

Відео на Ютубі: Ювілей ковельського ретранслятора
уви, відео не повне, не має самого цікавого - вішання лапші на вуха ^_^
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буде, бо система умовного доступу Irdeto cloaked.

В свій час коли у Великобританії запроваджувався DVB-T там також всі канали закодували і вже через деякий час оператор просто на просто збанкрутував те саме може бути і в нас.

<censoder> він у нас збанкрутує. якщо його власник причетний до ВР, то гроші на підтримку будуть виділятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він у нас збанкрутує. якщо його власник причетний до ВР, то гроші на підтримку будуть виділятись
може збанкрутувати і Зеонбуд і концерн РРТ (якщо канали не захочуть платити за підігрів повітря Зеонбуду, то концерн РРТ не зможе платити за світло, а там дивися і банкрутсво зі всіма відповідними наслідками). Зараз поки все робиться для підтримки Зеонбуда. Прийдуть нові люди до влади появиться і нова контора "рога і копита", а також може змінитися/повернутися стандарт телебачення, а токож на арену вийдуть нові телеканали а-ля Котигорошко і знову буде переділ телевізійного ринку. Зеонбуд - це український триколор.

Зеонбуд надіється залучити в мультиплекс рейтингові телеканали, щось на зразок Discovery, щоб якось втримати глядача, поспілкувався я з багатьма людьми - професіоналами в своїй справі і не побачив ніякого оптимізму, ніхто не збирається дивитися цифрову ефірну цифру і псувати собі нерви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він у нас збанкрутує. якщо його власник причетний до ВР, то гроші на підтримку будуть виділятись
Зеонбуд надіється залучити в мультиплекс рейтингові телеканали, щось на зразок Discovery, щоб якось втримати глядача, поспілкувався я з багатьма людьми - професіоналами в своїй справі і не побачив ніякого оптимізму, ніхто не збирається дивитися цифрову ефірну цифру і псувати собі нерви.Якщо і буде Discovery то тільки в платному пакеті,і як це ви платним пакетом збираєтесь "втримати глядача"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову так багато теорії. А практика така- я дивлюсь цифру з грудня і переходити на аналог уже ні при яких умовах не хочу. При тому маю також і з тарілки стандартних три супутники. Супутникове ТВ по якості на порядок нижче і в виняткових випадках переходжу на тарілку спеціально на якусь передачу або конкретний канал. І навіть якщо сигнал закодують - однозначно куплю тюнер і буду дивитись цифру. Врахуйте, що я ще дивлюсь Польських декілька гарних каналів (Польсат, ТВН, ТВН7,ТВ4,ТВПульс, ТВ6, Польсат Спорт) в цифрі. Як відбудеться масовий народний перехід - це неоднозначне питання. половина народу морально не готова до цього. Деякі представники старшого покоління звикло до "сніжного" зображення, що якісне зображеня вони сприймають якось навіть неоднозначно. З переходом на мою думку не все так гладко піде як задумав Зеонбуд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супутникове ТВ по якості на порядок нижче і в виняткових випадках переходжу на тарілку спеціально на якусь передачу або конкретний канал.

Це у вас тюнер по якості нижче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як це ви платним пакетом збираєтесь "втримати глядача"?
я що працюю в Зеонбуді? Це вже їхні проблеми, Discovery наприклад просить ~80 коп. за одного глядача. Да і ніхто не дає гарантії, що нинішня модель телебачення буде жити.
Супутникове ТВ по якості на порядок нижче
да ладно хто вам таке сказав? І з чим порівнювали з Триколором? Порівняйте наприклад з німецькими каналами на Astra 19,2Е.
Simons Tv-digest
досить може вже писати новини невідомо якої давності і піарити свій ресурс.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже, собаки, закодували канали на цифрі. Тюнерів ще у вільному продажі немає, а вже закодовано... (щоб тому "високому" дядьку наші гроші за тюнер через печінку вилізли!!!)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже, собаки, закодували канали на цифрі. Тюнерів ще у вільному продажі немає, а вже закодовано... (щоб тому "високому" дядьку наші гроші за тюнер через печінку вилізли!!!)...

тюнери є по 78 $ на базарі (бачив вчора на Варшавці), краще поставити бюждетний сат комплект за 550 грн

1. 180 тюнер

2. тарілка + кронштейн = 200 грн

3. Diseq port 25 грн

4. 2 S 12.5 грн

5. 3 головки * 35 грн= 105 грн

Всього матеріали 200+12,5+180+105 грубо 500 грн + - 50 грн кабель

і нафіг їх цифру+ 600 грн за тюнер і маєте НD формат ніяка цифра не дасть такої якості

вся інфа є в інеті як поставити і "підтримувати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...