Перейти до змісту

Юлямпочка тутай :)


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Аню, дівчата, розказуйте: шо і як?! Сто років вас не бачила, не читала.

Дівки, а як вам мисль - зробити засідання бабклубу борди? :)))

Я тут закінчую дитячу книжку. Вийшли вже три книжки, в яких є мої казки, видавництв Свічадо (Казки різдвяного ангела і Сніжнокрилі янголи) і Київського патріархату "Весняна книжка". В останньому номері Пізнайка є знов моя казка. А ще я в школу вернулася, вчу дітей. А ще, очевидно, в звязку з останніми подіями, вдаряюся в політику і повертаюся до Пласту. Ну, і ще моїм дітям скоро чотири роки... Не віриться, чесно. Ну, і пробую з дісером знову розвернутися, але поки що в.яло. Часу і сенсу не викроюю.

Це не хвастатись, це розказую, що нового.

І, до решти, не зазирнула б сюди, якби не мала шо сказати. Сеструня моя сумки продає, з Італії (чєсслово звідтам, там її свекруха жизнєдіє). http://symkalutsk.ucoz.ua/ - тут можна глянути, а 1-4 -180,00грн 5,6-150грн 7,8,11 -180,00 грн 9,10,12 - 180 грн. Ще, крім цих є тридцять несфотканих, але тоже інтєрєсних (варіанти літні, зимові), але на різний смак, тобто варіант "мнє точно такую же, но с пєрламутровимі пуговіцамі", може проканати. То не дуже бізнес, але яка-не-яка підтримка штанів і жодних податків кодлі :))).

Свистіть, єслі шо. Познайомитеся, як мінімум з сестрою Юлямпочки.

А, ну і про засідання бабклубу подумайте. Я б побалакала-пива попила. Інтєрєсно ж.

До речі. Ще одна пропозиція: хочу малим на літо власний варіант "маленької школи" зробити, виїзний (на природі, типу): майстерки, мови, математика, театральне мистецтво. Грошей за то не братиму, але на майстерки матеріали спільні, ну і діткомами беруть участь. Мені з того користь - статті писатиму, маю замовлення. Вам - я професійний пєдагог з багаторічним і різноманітним стажем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт Юлямпочка, з поверненням ;)

і на заклик "прівєт дівчата" відповідаєш ти... ніажиданно :). Сумка тобі не тре? На восьме березня, напрімєр? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мнє! Мнє тре, як раз на 8 березня!

рюкзакі єсть?

сама розстроїлась: але тільки сумки :). Зато є з кедами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C-12- а точно такая только за 80 грн есть???

а на таке питання я точно маю відповідати?

Торг умєстєн, але ж не настільки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З поверненням :)

P.S. С-5 просто абальдєнна, но там такі ручкі придумали незручні шо на плече не закинеш :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C-12- а точно такая только за 80 грн есть???

а на таке питання я точно маю відповідати?

Торг умєстєн, але ж не настільки

Будем искать))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З поверненням :)

P.S. С-5 просто абальдєнна, но там такі ручкі придумали незручні шо на плече не закинеш :_11:

Можеш зазирнути якось подивитись - там є довга ручка (додаткова опція :)), щоб закидати на плече. Аська 280-537-074, скайп - yusmal

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як можна побачити "в живу" сумочки?

Аська 280-537-074, скайп - yusmal - стукнись, дам телефона, в гості до моєї сестри сходимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дифчьонки, а можна я вам запостю кой-чьто? Можна?

экслюзивные украшения из пластика.

А то вы в рекламу небось не заходите... женщины - вы такие женщины, ага :)

ЗЫ вы хоть скажите, если красиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...