Перейти до змісту

Сінематек. Кіноклуб


Forever Autumn

Кіноклуб  

47 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ідея з кіноклубами поселилась у нашому місті давно.

Ще пан Василь Ворон з друзями в приміщенні кінотеатру "Промінь" влаштовували колективні перегляди унікальних фільмів. Але це було тоді, коли кінотеатри//комп*ютери були розкішшю.

На сьогодні в Луцьку є кінотеатр "Промінь", куди люди все-таки ходять (хоча й рідко)...

Є новий кінопроект на Карбишева ("Адреналін" ) з хорошою технікою...

Є торрентс.ру та ПК (ну і ріднюній ФТП звичайно:)).

А чи багато з Вас мали би бажання відвідувати кіноклуб?

Коли збирається невелика кількість людей, переглядають кінострічку, а потім ще й обговорення влаштовують.

x_8b5f9aa9.jpg

Кіно різне: веселе, сумне, довге, елітарне і не дуже, миттєве, кольорове, чорно-біле, європейське, шедевральне, максималістичне, казкове, по-східному естетичне, корткий метр, авторське, не дуже, скандальне, шокуюче, інтимне, чутливе, пробиваюче.

Фільми, які мало кого залишать байдужим, і які Ви не побачите на ТБ, а тим паче в кінотеатрах.

Фільми таких титанів кіномистецтва як Феліні, Хічкок, Муратова, Альмодовар, Тарковський, Кубрик, Джармуш, Паркер, Такеши Кітано, Кім Кі Дук, Бунюель, Ханеке, Ларс фон Трієр, Чарлі Чаплін і багато-багато інших знаменитих режисерів та акторів.

Усе це буде показуватися, обговорюватися, облаюватися, схвалюватися на кіностудії "Волинь". Щотижнево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЫЛО бы интересно просмотреть что то новенькое и старенькое:))Так сказать интеллектуальненькое:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто б прийняв участь у такому проекті. Дійно цікаві кіна як ретро так і нові які варті уваги я б зрадістю дивився б ну і звичайно обговорював :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея насправді дуже кльова. Враховуючи, що в нас пропагуються масово "голівудські" фільми, і можливість подивитись менш поширені але більш вагомі за своїм змістом фільми обмежена, то такий кіноклуб дуже корисний і бажаний.

з задоволенням прийматиму участь ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, а де, перепрошую, ви збираєтеся брати ті ж самі фільми? Часом не на торрент-трекерах ?

там навіть спец-розділи є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть якщо і там, не у всіх є доступ до інтернету і можливість скачати ці фільми...так ті хто не має такої привілегії зможуть прийти та подивитись на кіностудії Волинь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть якщо і там, не у всіх є доступ до інтернету і можливість скачати ці фільми...так ті хто не має такої привілегії зможуть прийти та подивитись на кіностудії Волинь.

і що саме головне - обговорити в живу... Я тільки за :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, а тебе не кажется, что групповуха и мастурбация, хоть и преследуют одну цель, но весьма отличаются самим процессом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, а де, перепрошую, ви збираєтеся брати ті ж самі фільми? Часом не на торрент-трекерах ?

там навіть спец-розділи є.

так, є спец-розділина торенті, і так, деякі фільми я особисто качала там, але основна частина, наприклад, моєї відеотеки - це куплені, або подаровані друзями фільми, але справа зовсім не втому!

Кожен може дістати ті фільми, що будуть показуватись в Кіноклубі, в інтернеті, і подивитись вдома, але то буде зовсім інакше, аніж у залі, разом з певною аудиторією! Колективне сприйняття картини зовсім інакше, аніж ти переглянеш кіно вдома, сидячи в улюбленому кріслі але сам!! Не знаю як в кого, але мені часто дуже хочеться поділитись думками про той чи інший момент, навіть просто банально сказати: "Фу, він мені не сподобався", а нема з ким)

В тому і одна з головних цілей кіно-клубу: збирати разом людей, яким небайдуже кіномистецтво, переглядати фільми, і обговорювати їх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це шось типу локалізованого "шоу Гардона" (вєчєрній показ)? :) Дуже цікаво

не у всіх є доступ до інтернету

такі ще залишились?

ну, припустімо скачати великий файл не всі можуть - так, але щоб зовсім без інету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це шось типу локалізованого "шоу Гардона" (вєчєрній показ)? :) Дуже цікаво
не у всіх є доступ до інтернету

такі ще залишились?

ну, припустімо скачати великий файл не всі можуть - так, але щоб зовсім без інету...

Есть и такие, но дело не в нете или скачивании а в возможности живого общения и обсуждения интерессных фильмов. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

У Львові в мережі Кінопалац давно практикуються тематичні нічні покази як то скажімо "Ніч італійського кіно" чи просто фільмів якогось жанру.

Для цього є спеціально обладнаний лише диванами невеличкий зал, в якому вдень різні мультики йдуть або старі фільми.

Ну спецовий зал то розкіш, але щось схоже могли б організувати в адреналіні. Барчик в них є, так що з голоду там не помреш.

Думаю бажаючих провести так ніч знайшлося б достатньо.

Варіант з Променем відпадає, бо калічитися на тих кріслах - то для мазохістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх, не хотелось бы что БЫ еще одна отличная идея разбилась о "комфорт" и "удобства"((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Про прем'єру від кіноклубу Cinematheque, що відбулась 2 березня о 19.00 в приміщенні Волинської аматорської кіностудії ”Волинь” можна послухати ось тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Була вже на чотирьох показах в цьому кіноклубі і впевнено можу сказати, що сприймання стрічок різко відрізняється від домашнього перегляду. Зазвичай подивився фільм - і забув. А тут обговорення глибоке, більше думок і дискусій. Думаю, не слід порівнювати Сінематек із кінотеатром, це скоріше дискусійний клуб :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...