Перейти до змісту

Щастя


NowhereGirl

Рекомендовані повідомлення

Ось таке питання. Може банальне, але все ж таки... Що це для наших формумчан(ок). Що для цього не вистачає чи навпаки достатньо?

Розмістила в Жіночому клубі, бо сама жінка і хотіла б почути думку інших жінок, але мужчини тож можуть висловлюватись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема піднімалась, можна там і продовжити http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=32582 :)

можна і там.. я не так давно на форумі, тому вибачайте.... ;)

а темку навіяв просто сьогоднішній вечір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

а темку навіяв просто сьогоднішній вечір

Ти відчула себе щасливою?

Ділись   :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ти відчула себе щасливою?

Ділись   :)

нє-а, навпаки... тому от сижу зараз з кавою і морочу собі голову :D і вроді би все для нього.. щастя є.. але щось не почуваю себе щасливою. Хоча це можливо хандра зимова... весни хочетьсяяяя :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не берусь за тлумачення такого глибокого поняття, як щастя... але поняття позитиву для мене ближче...його відчуття.

Ласка нагадала про весну. Весна в мені викликає позитивні емоції. З під снігу виглядаює відчуття "нового". Нового як якість, як відродження. Хочеться вдаритись в юначий максималізм, в безумні вчинки, в передачу позитиву, квіти (не обов'ово дорогі), в передачу тепла, в романтику (дарування позитивних емоцій банальними, але такими близькими методами)... можливо "щастя" - це повернення до своїх внутрішніх відчуттів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...