Перейти до змісту

Ищу песню по отрезку из диктофона )


Terrable

Рекомендовані повідомлення

Ищу песню пару месяцев, не могу найти. Случайно записал отрезок. Качество никакое, но может кто узнает.

Что за исполнитель и песня?

whois.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может знаете эту?

качество получше =)

кто найдет буду парочку дней плюсовать =) - пока песня не надоест...

1.wav

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є шикарна програмка для смартів на Symbian і WinMobile, називається Shazam. Вона по кількасекундному відрізку пісні знаходить через онлайнову базу даних назву композиції, виконавця, альбом, жанр, рік і т.д. Працює можна сказати ідеально, база даних величезна, знаходить навіть при не дуже якісному звучанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, навряд вона знайде щось путнє по запису з диктофону, де крім музики ще й гвалт і шум натовпу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 простіше взяти щось типу Adobe Audition, або Sound Forge і самому забацати.

алгоритм простий , одна дорожка -Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц.....

на другу пишиш дівчину яка укає -у-уууу--уууууу--ууууууу--ууууу-уууууууу---ууууууу---уууууу- ....

на третю ще одну дівчину , (можна ту саму), ееее-ей, ееее-ей, ееее-ей ,  а можна самому проукати і ейкати , тільки підняти тональність ,можна обійтися і семплами з редактора. ну а радующуюся публіку можна записати на Варшавському базарі.  :D

саме складне в цьму процесі ,це освоїти аудіо редактор. :P

PS. Тільки не нада мені закідати ,що янічого не смислю в House, Trance, бо я дійсно перестав розуміти таку музику , після Space,Jean Michel Jarre, і Kraftwerk. ;)

ЗЫ.Якщо аудіоредактор засильно складно , то є така штука. DJ Масяня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, навряд вона знайде щось путнє по запису з диктофону, де крім музики ще й гвалт і шум натовпу :)

неповіриш але Шазм на айфоні навіть в таких умовах легко шукає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є шикарна програмка для смартів на Symbian і WinMobile, називається Shazam.

пробивал не дает...

...самому забацати алгоритм простий , одна дорожка -Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц Тиц....

такой умный - сам бацай

Space,Jean Michel Jarre, і Kraftwerk

спс, действительно норм :ok2:

неповіриш але Шазм на айфоні навіть в таких умовах легко шукає.

проиграй iPhonу мою музычку, мо найдет че...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не тільки iPhone може похвалитися такою можливістю. Телефони Sony Ericsson серії Walkman мають вбудовану утиліту TrackID, яка має аналогічну функціональність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...