Перейти до змісту

Маєш віруси - плати бабло!!! Вахаха


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Організуйте їм презент від борди ключик до каспера..ось наприклаД цей :D

Тож як варіант :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

а это все от компового бескультурья

(можно провести аналогию с - права купил, а ездить не купил)

90%, если не больше, пользователей даже и не представляют что есть способы "открыть флешку" окромя даблклик, неговоря уже о таких файликах как авторан.инф

а фсякие комповые курсы(школы, политехи) учат фсему (1Ц, корел, С++ и т.д.) окромя основ поведения с компом :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставте імунізатор:

rd /s /q %~d0\recycled

rd /s /q %~d0\recycler

rd /s /q «%~d0\System Volume Information"

del /f /q %~d0\autorun.*

mkdir "\\?\%~d0\autorun.inf\com1"

attrib +s +h %~d0\autorun.inf

del /f /q %~d0\desktop.ini

mkdir "\\?\%~d0\desktop.ini\com1"

attrib +s +h %~d0\desktop.ini

- просто запишіть це в файл з розширенням .bat і запустіть з флехи - створяться "невбиваємі" autorun.inf та desktop.ini - непоганий заслон від тупих троянів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто вас змушує погоджуватись на знищення вірусні на ваших флешках? Скажіть спокійно, що це ваш вірус і ви не збираєтесь його видаляти, а платите тільки за друк. ;) Право вибору клієнта ніхто не відміняв. Ви ж не купуєте більше ніж вам потрібно тільки тому, що касир так сказала!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таким чином міг би вже сьогодні двадцятку мабуть заробити :)

Ще питаю: "Вірус видаляти, чи ні..."

Не знають, що сказати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех, знайома ситуація. На 2 курсі здавав лаби по електроніці. В той день щось принтер дома відмовився працювати. Не проблема, скинув все на флешку і роздрукував біля 37 ауд. Специфіка була в тому, що необхідно показувати саму лабу і комп. варіант (в екселі). От приношу я все те діло викладачу, він втикає флешку в ноут і др.веб викидує йому декілька вірусів. Мало того, що лабораторні я так і не здав, то був змушений писати реферат від руки про існуючі найбільш розповсюджені віруси та принципи боротьби з ними ^_^

з.и. сорі, трохи не в тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пешому поверсі встанолено два антивіруса нод і юсб сек'юріті ........ впринципі коли там поставили антивіруси нарешті мені одногрупники перестали приносити флешкі з вірусами. але це стосується тільки ксерокса того що знузу 37-ї. на рахунок інших мість де можна щось роздрукувати (біля 37-ї, 256, 26) я боюсь що казати сам бачив коли вставили флешку і відкрили зразу записалось пару файлів типу авторан і ще пару ехе'шок. але після того як поставив собі мак мені на ті вуриси шо там водяться наср~ть.

Та то вже сверх наглості .... добре що в мене в універі лінух стоїть то там такі гони не пройдуть

зараз думаєм тож одну аудиторію перевести на лінукси бо реально уже вінда почитає загинатись (якась гнида відключила антивір і полізла в нет ....... вичислили ..... обматюкали) а переставляти постійно налом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пешому поверсі встанолено два антивіруса нод і юсб сек'юріті ........ впринципі коли там поставили антивіруси нарешті мені одногрупники перестали приносити флешкі з вірусами. але це стосується тільки ксерокса того що знузу 37-ї. на рахунок інших мість де можна щось роздрукувати (біля 37-ї, 256, 26) я боюсь що казати сам бачив коли вставили флешку і відкрили зразу записалось пару файлів типу авторан і ще пару ехе'шок. але після того як поставив собі мак мені на ті вуриси шо там водяться наср~ть.
Та то вже сверх наглості .... добре що в мене в універі лінух стоїть то там такі гони не пройдуть

зараз думаєм тож одну аудиторію перевести на лінукси бо реально уже вінда почитає загинатись (якась гнида відключила антивір і полізла в нет ....... вичислили ..... обматюкали) а переставляти постійно налом.

Постав KIS 2010 і не пар собі мозгу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз думаєм тож одну аудиторію перевести на лінукси бо реально уже вінда почитає загинатись (якась гнида відключила антивір і полізла в нет ....... вичислили ..... обматюкали) а переставляти постійно налом.

Воно то так але деякий софт досить таки тяжко поставити на лінух..... особливо якщо це віндовський, а альтернативи там є досить незручні в користуванні.. хоча якщо трохи пошаманити і нормально все понастроювати то проблем практично буде ніяких головне щоб доступ студентамм до консолі в першу чергу був закритий і ну й до остальних стандартних налаштунків вот тоді тобі буде лафа ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...студентамм до консолі ... вот тоді тобі буде лафа

Всеодно шонібудь да взломають :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...студентамм до консолі ... вот тоді тобі буде лафа

Всеодно шонібудь да взломають :_39:

Та нефіга якщо грамотний адмін і все правильно настроїть то студенти без досить доброго яб даже сказав професійного знання лінуха і прав рута і консоль фіг що зроблять, адже в лінуху можна все що становить загрозу позакривати а в бершу очередь це й є консоль і права рута!!! а під рутом я ще нікого незнаю щоб сидів на лінуху :P

Постав KIS 2010 і не пар собі мозгу :)

+1 :ok:

А KIS 2010 бабло стоїть і причом немаленьке.... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...студентамм до консолі ... вот тоді тобі буде лафа

Всеодно шонібудь да взломають :_39:

Та нефіга якщо грамотний адмін і все правильно настроїть то студенти без досить доброго яб даже сказав професійного знання лінуха і прав рута і консоль фіг що зроблять, адже в лінуху можна все що становить загрозу позакривати а в бершу очередь це й є консоль і права рута!!! а під рутом я ще нікого незнаю щоб сидів на лінуху :P

Постав KIS 2010 і не пар собі мозгу :)

+1 :ok:

А KIS 2010 бабло стоїть і причом немаленьке.... <_<

Хто вирішує свої проблеми баблом а хто мозгами ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Я щось не зрозумів , в чому проблема , не хочеш платити ,не заводь заповідник  вірусів на флешці , не вмієш(не хочеш вчитися, як їх позбутися ) , плати гроші.  ;)

PS.до політеха не маю відношення ,но юзвери задовбують , запиши фільму , музику, програму , і тичуть флешку з цілими колоніями вірусів. ;)

PS2. Дивує , що кинулися захищати  юзверів , які ті заражені флешки дають, а якщо вам дають заражену  флешку , ви з посмішкою кажете принесьте ще віруси , а не їбаками їх криїте. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Постав KIS 2010 і не пар собі мозгу

затупляє систему страх якщо запустити оперу то взагалі жопс

Воно то так але деякий софт досить таки тяжко поставити на лінух..... особливо якщо це віндовський, а альтернативи там є досить незручні в користуванні.. хоча якщо трохи пошаманити і нормально все понастроювати то проблем практично буде ніяких головне щоб доступ студентамм до консолі в першу чергу був закритий і ну й до остальних стандартних налаштунків вот тоді тобі буде лафа

там і закривати нетреба нічого думаєш хтось там щось розбереться ..... ті хто розбираються гробити нічого небудуть а для інших проситих людей на емуляторі вінда ))))) бугага маздайщикам поставили щоб мосх не сривало))))

Хто вирішує свої проблеми баблом а хто мозгами

універ це держ установа якщо вдруг якась перевірка пілюлєй получим по повній ..... альтернатива це поставити безплатний або просто перевести аудиторію на фрішний софт та системи ...... так як лінукс має практично все що потрібно для моєї спеціальності то вибрали його + простота в установці та налаштуванні ..... ну і залишилось сервер на фрясі поставити і можна жити спокійно ))))

на рахунок тим хто носять віруси на флешці я уже задрався ті йо%ані авторани удяли постійно і з якимись невідомим ехешніками ........мені особисто всеодно в мене Мак ехешніки незапускаються і навряд пропишуться але треба думати троха за безпеку свого компа а то потім все закінчується переустановкою вінди бо вірус реєстр так відредагував що неодна програма незапускається

думати в першу чергу треба головою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав KIS 2010 і не пар собі мозгу

затупляє систему страх якщо запустити оперу то взагалі жопс

Це ти на лінуху провіряв? ;) Якщо по-людські налаштувати, а не стандартні настройки, то нічого він не затупляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Це ти на лінуху провіряв? Якщо по-людські налаштувати, а не стандартні настройки, то нічого він не затупляє.

це я про вінду .......))) лінух працює на ура))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти то процентів 80% ламери взагалі, то яка там чистка вірусів...

Але якби я вчився ще і мені б так заявили, я б вже не полінився знайти їм такого віруса щоб потім розгрібали систему тижнями, бо це просто здирництво і наглість, студенти й так бідні як церковні миші (хотя церкви не такі бідні організації як здається), хоча мова не про мишей.

Елементарно все можна настроїти, просто друкувати все з флешкі, а тому юзеру під яким сидять заборонити запис з флешкі і ніякий вам вірус не проскочить... - це як варінат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якби я вчився ще і мені б так заявили, я б вже не полінився знайти їм такого віруса щоб потім розгрібали систему тижнями, бо це просто здирництво і наглість, студенти й так бідні як церковні миші (хотя церкви не такі бідні організації як здається), хоча мова не про мишей.

Бльо .... Смердить слухати!

Стипендія в студентів зараз яка?

Хто по барах вештається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стипендія в студентів зараз яка?

та ну, на тиждень даже не хватає щоб в конику посидіти(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, на тиждень даже не хватає щоб в конику посидіти(

Давай домовимося розмежовувати поняття "посидіти" і "ночувати", бо знаючи "папу" впевнений, що він ціни захмарними не ставив ;)

З.І. Стипендія зараз 400+ ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай домовимося розмежовувати поняття "посидіти" і "ночувати"

ну то хто як сидить)))

бо знаючи "папу" впевнений, що він ціни захмарними не ставив

шо то ше за "папа"?)))

З.І. Стипендія зараз 400+ ...

530)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стипендія в студентів зараз яка?

Хто по барах вештається?

ну тут впринципі ти правий... :blush: Але ж не забувай про студентів з інших міст. Та й взагалі - в кожного своя фінансова ситуація в сім'ї. Такщо не завжди доречно казати, що всі ці 500+ гривень йдуть на гульки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо то ше за "папа"?)))

Я не тільки навчався в ЛДТУ, а працював в ньому під час навчання. Багато з нас, бо я був не один такий, часто залишалося вночі в політесі в комп'ютерних класах. Вночі окрім охорони можна було надибати до 20 чоловік. Враховуючи, що найближчий магазин, окрім того який в подальшому назвали коником, знаходився біля базарчика, то всі ходили туди де ближче ... та й працював він до 23 ;)

Продавщиць, які не давали нам вмерти з голоду, стали називати мамами, а власника татом. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не тільки навчався в ЛДТУ, а працював в ньому під час навчання. Багато з нас, бо я був не один такий, часто залишалося вночі в політесі в комп'ютерних класах. Вночі окрім охорони можна було надибати до 20 чоловік. Враховуючи, що найближчий магазин, окрім того який в подальшому назвали коником, знаходився біля базарчика, то всі ходили туди де ближче ... та й працював він до 23

Продавщиць, які не давали нам вмерти з голоду, стали називати мамами, а власника татом.

гг, студєнські часи згадав)))) але ціни там справді доволі низькі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...