Перейти до змісту

Маєш віруси - плати бабло!!! Вахаха


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

доречі, якщо хтось не знає, то ті магазинчики НІЯКОГО відношення до ЛНТУ як такого не мають... це приватна власність, а територію вони орендують...

тому якщо вже так хочеться з них погнати, то пишіть не ЛНТУ, а приватні власники... а то побачили, що ЛНТУ і давай гнати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь
доречі, якщо хтось не знає, то ті магазинчики НІЯКОГО відношення до ЛНТУ як такого не мають... це приватна власність, а територію вони орендують...

тому якщо вже так хочеться з них погнати, то пишіть не ЛНТУ, а приватні власники... а то побачили, що ЛНТУ і давай гнати...

Пиши все капсом, а крапки став як в штрих-пунктирній лінії, а то не всі зрозуміли, що ти в ЛДТУ навчаєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж вирішив погнати?...навіть половина там капсом не написана, і не редагувалось. Там написано було ЛНТУ а не ЛДТУ та як тобі дивно не було б, але абревіатури пишуться великими буквами. За слово "ніякого" вже наїхав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж вирішив погнати?...навіть половина там капсом не написана, і не редагувалось. Там написано було ЛНТУ а не ЛДТУ та як тобі дивно не було б, але абревіатури пишуться великими буквами. За слово "ніякого" вже наїхав

а ти шо пишел з капсом?) і чого крапки в кінці речення не ставиш, га?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж вирішив погнати?...навіть половина там капсом не написана, і не редагувалось. Там написано було ЛНТУ а не ЛДТУ та як тобі дивно не було б, але абревіатури пишуться великими буквами. За слово "ніякого" вже наїхав

Щиро прошу вибачення, що поранив тендітну дитячу психіку і зачепив за самі потаємні струни душі.

Як водій катка зі стажем, готовий зізнатися як обганяв і як підрізав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, якщо хтось не знає, то ті магазинчики НІЯКОГО відношення до ЛНТУ як такого не мають... це приватна власність, а територію вони орендують...

тому якщо вже так хочеться з них погнати, то пишіть не ЛНТУ, а приватні власники... а то побачили, що ЛНТУ і давай гнати...

Пиши все капсом, а крапки став як в штрих-пунктирній лінії, а то не всі зрозуміли, що ти в ЛДТУ навчаєшся.

мдас.. а що, в правилах написано, що в кінці речення неможна ставити більше однієї крапки?

п.с. а по суті ти так нічого і не відписав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдас.. а що, в правилах написано, що в кінці речення неможна ставити більше однієї крапки?

п.с. а по суті ти так нічого і не відписав...

Бо нема в твоєму посту суті, тому і не навантажував осмисленою інформацією.

Але якщо цікавить те, що ти бачиш кожен день і не усвідомлюєш, то натякну, що "своїм" отримати добро на оренду значно простіше ніж чужим.

Перерахуй "приватний" бізнес в політесі і поцікався власниками, чи фінансовою зацікавленістю в тій, чи іншій точці.

З.І. Мабуть далі проводити паралелі " ЛДТУ = приватний бізнес " на його території не варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут свої чи не свої? це є комерційна структура, яка своєю суттю була створена щоб заробляти гроші...

просто тему поста варто було б змінити на іншу, адже до самого ЛНТУ як такого вона немає відношення.

п.с. я думаю якщо ти б захотів орендувати там площу для свого магазину, то тобі це вдалося б без проблем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. я думаю якщо ти б захотів орендувати там площу для свого магазину, то тобі це вдалося б без проблем...

А ти не думай. За тебе це вже зроблено.

ТЗ в пості № 58 (3 стрічка). Після заслуховування аналітичної частини діалог продовжимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я пригадав своє навчання в ЛДТУ (ще на той час він так називався) і як я бігав по корпусам, шукаючи робочий копір.

А на шостому курсі наштовхнувся на ці "магазинчики" з сканером, копіром, послугою по запису на носії і друку з них. Радості було...

Так це приватна власність, так там встановлюють свої ціни та "правила". Не подобається - поїдь в центр міста - там дешевше.

На заправці кава на гривню дорожче коштує і курити не дозволяють. Ну ніхто ж вітрини не б"є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не думай. За тебе це вже зроблено.

ТЗ в пості № 58 (3 стрічка). Після заслуховування аналітичної частини діалог продовжимо.

якщо сам не думаєш, то не треба на інших гнати!

на рахунок тієї стрічки - якщо знаєш чиї магазини - в студію! а там є власники, які до ЛНТУ ніякого відношення не маюсь...

п.с.с. в мене така думка, що ти як бик на червону шмату кидаєшся на слова ЛДТУ(ЛНТУ).... якщо є аналітична інформація по цій тему - в студію!

і взагалі, твій підпис "Спор на форуме, все равно что олимпиада среди умственно отсталых: даже если ты победил, ты все равно долб%)...", так що сам собі суперечиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Многа букоф, неосилив :), в 2 словах. Віруси і ЛДТУ як повязані ?

в тому то й річ, що ніяк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я пригадав своє навчання в ЛДТУ (ще на той час він так називався) і як я бігав по корпусам, шукаючи робочий копір.

А на шостому курсі наштовхнувся на ці "магазинчики" з сканером, копіром, послугою по запису на носії і друку з них. Радості було...

Так це приватна власність, так там встановлюють свої ціни та "правила". Не подобається - поїдь в центр міста - там дешевше.

На заправці кава на гривню дорожче коштує і курити не дозволяють. Ну ніхто ж вітрини не б"є?

+1, неподобається - не користуйтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1, неподобається - не користуйтесь!

Ще залишилося пояснити Naruto про відношення вірусів до ЛДТУ, от тільки потрібно зробити це менше ніж в 3 стрічки, бо саме стільки в першому пості, а він його не осилив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще залишилося пояснити Naruto про відношення вірусів до ЛДТУ, от тільки потрібно зробити це менше ніж в 3 стрічки, бо саме стільки в першому пості, а він його не осилив.

краще намалювати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 пост "осіліл" :) А от флейма - ні.

Маладєц. Вазьмі сє канхфєтку

краще намалювати)

Доречі щодо "намалювати" ... в дизайнерів зазвичай значно менше вірусів ніж в представників інших напрямків технічної інтелігенції ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...