Перейти до змісту

Маєш віруси - плати бабло!!! Вахаха


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні жінка прийшла з універа і каже що одногрупниці щось там роздруковувати ходили, десь в районі 37ї аудиторії. Так ті шо розруковують сказали! - якщо у вас на флешках є віруси, то за кожного віруса якого я тут буду стирати - 1 грн. :mdr:

Отакто, так шо в кого немає антивіруса, беріть з собою зайву 10ку гривень на віруси, бугага ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Вони ж самі - очаг вірусної активності так як і податкова та інші деякі великі структури, студентів розводять як лохів. Скзаали б моїй жінці таке, заставив Божидарника купувати Каспера на всі їхні компи ліцензовані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні жінка прийшла з універа і каже що одногрупниці щось там роздруковувати ходили, десь в районі 37ї аудиторії. Так ті шо розруковують сказали! - якщо у вас на флешках є віруси, то за кожного віруса якого я тут буду стирати - 1 грн. :mdr:

Отакто, так шо в кого немає антивіруса, беріть з собою зайву 10ку гривень на віруси, бугага ))

насрать на такіх бзнесменів закінем ім такого віруса шо замучаться чистити після нього :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якби приходиш з флешкою у фотолабораторію- і за кожен отриманий у них вірус платиш за друк фотографій на гривню менше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то вже сверх наглості <_< .... добре що в мене в універі лінух стоїть то там такі гони не пройдуть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там думаю не так вже і потрібні ті гроші за лікування від вірусів. Швидше всього це для того, щоб люди звертали увагу на те, що вони приносять на своїх носіях. Бо якщо в ті комп'ютер, що біля 37го кабінету залізуть такі вже страшні віруси, що комп перестане фуричіти, то послугами цих крамничок не зможе користуватись купа студентів. А деколи ну дуууууууже треба щось терміново роздрукувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там думаю не так вже і потрібні ті гроші за лікування від вірусів. Швидше всього це для того, щоб люди звертали увагу на те, що вони приносять на своїх носіях. Бо якщо в ті комп'ютер, що біля 37го кабінету залізуть такі вже страшні віруси, що комп перестане фуричіти, то послугами цих крамничок не зможе користуватись купа студентів. А деколи ну дуууууууже треба щось терміново роздрукувати

Та ні наскільки я знаю ЛНТУ то скоріш за все це так як Zheny@ написав..... :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провчити таких треба! Прийти з вірусом серйозним, і скзаати вот вам 1 грн за роздруковку привітальної сторіночки і 1 грн за вірус який в мене на флешці. Роздрукувати вітальну листівку і вручити! бугага ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провчити таких треба! Прийти з вірусом серйозним, і скзаати вот вам 1 грн за роздруковку привітальної сторіночки і 1 грн за вірус який в мене на флешці. Роздрукувати вітальну листівку і вручити! бугага ))

Ну це була б тема, а то вже блін незнають як ще гроші зі студентів здерти бож їм мало бачишно..... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....одногрупниці щось там роздруковувати ходили, десь в районі 37ї аудиторії......

Десь там хтось кудись ходив і хтось комусь сказав......

На тему політєх+гроші говорити ой як люблять.... але тільки ті, хто до ЛНТУ ніякого відношення не має...

Там в крамничках молоденькі дівчатка сидять... і чекають, кого б то надути на гривню!! Вірусів у їх там пачками сидять - факт, ті компи чистити ніхто не хоче, бо кожен день їх знову все більше і більше... а дівчатка, які із-за ваших вірусів нормально робити нічо не можуть, крізь зуби шуткують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо, не точно пам'ятаю, але одногрупник з автораном сетапки вінди зайшов і йому кажуть "у тя вірус". Отже банальна програма, яка авторан.інф і прив'язані файли січе. Такі контори флешмобити треба чергами по 50 студентів з флешками з антивірусами на авторані і щоб кожен відзначався в книзі скарг і пропозицій, по можливості ще десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....одногрупниці щось там роздруковувати ходили, десь в районі 37ї аудиторії......

Десь там хтось кудись ходив і хтось комусь сказав......

На тему політєх+гроші говорити ой як люблять.... але тільки ті, хто до ЛНТУ ніякого відношення не має...

Там в крамничках молоденькі дівчатка сидять... і чекають, кого б то надути на гривню!! Вірусів у їх там пачками сидять - факт, ті компи чистити ніхто не хоче, бо кожен день їх знову все більше і більше... а дівчатка, які із-за ваших вірусів нормально робити нічо не можуть, крізь зуби шуткують...

Та не десь хтось, а я знаю чю людину це поперше. А відношення мав(ю) до політєха ще з 1998 року і до сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та який антивірус там стоїть прожка типу якоїсь USB Security/ У тебе авторан-плати))) Щоправда додому нових не приніс після них..може десь нода не замітив у них.(актуальність інфи-1.5 тижні-нижній кабінет)

А на будь які авторани))))...коли друкував минулого року ще не було тарифа..це ж тільки нещодавно з*явився...гади прибили setup.exe Вісти :lol:

Компи там ще ті..звер СД форева :D ...а компи вони кажуть немоцні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та який антивірус там стоїть прожка типу якоїсь USB Security/ У тебе авторан-плати))) Щоправда додому нових не приніс після них..може десь нода не замітив

А на будь які авторани))))...коли друкував минулого року ще не було тарифа..це ж тільки нещодавно з*явився...гади прибили setup.exe Вісти :lol:

Компи там ще ті..звер СД форева :D ...а компи вони кажуть немоцні.

USB Security хм... знаєм таку штуку... вона мені й близько не сподобалась.. зніс відразу... гадость... нічого корисного з неї нема... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А відношення мав(ю) до політєха ще з 1998 року і до сьогодні.

про що я і говорив....

Компи там ще ті..

Може не в компах там діло, а в тих, хто за ними сидить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А відношення мав(ю) до політєха ще з 1998 року і до сьогодні.

про що я і говорив....

Компи там ще ті..

Може не в компах там діло, а в тих, хто за ними сидить :D

ну воно більшість того що так і є :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивуюся з ваших гнівних постів.

Чомусь на користувачів ДГ, від яких лазять вірусняки, всі хочуть відключити, а чим ЛДТУ гірше? Загалом одна людина може завдати клопоту ой як багато кому.

У вік комп. технологій, коли в кожного є ПК і на якому стоїть антивірус за який ніхто з вас не платив жодної копійки, лазити з вірусняками на флешках - це верх нехлюйства.

Це те ж саме що прийти в люде місце з брудом під ногтями чи з нечищеними зубами і запахом з пащеки.

Впевнений, що не дебілів, які працюють з флешками клієнтів, у яких є віруси просто задрало це все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось не розумію чого ви так вз'їлись на дівчат, які в тих магазинчиках сидять... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось не розумію чого ви так вз'їлись на дівчат, які в тих магазинчиках сидять... :huh:

корпція... і цим нажаль все сказано... уви..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось не розумію чого ви так вз'їлись на дівчат, які в тих магазинчиках сидять...

ну дівчата там симпатичні, добре що хоч так... а в компах розбираються не дуже, їм це осбо то і не тре... там зарплата невеличка, а роботи ізза вірусні багато... от і складається враження..

а про корупцію - вічна байка про політєх)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не така уж і байка і ми всі це прекрасно знаєм просто мало признаємся...

як і скрізь - не краще і не гірше... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...