Перейти до змісту

Креслення, плани ...


vasylhrt

Рекомендовані повідомлення

Сподіваюся, що цей розділ підійде до теми -схеми, плани, креслення.

План церкви, що будується на 33-му кварталі.

post-6713-1260216652.jpg

post-6713-1260216684.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это возле Киверецкого моста?

Точно не скажу, якщо це не біля меланжевого, де за ділянку ідуть спори з владою.

Про це часто в пресі писалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, знаєте, що зараз коїться на Вознесенськом укладовищі на Франка? Там також дууже сварилися хтось із кимось, будувати церкву, чи ні. Так таки будуватимуть (на тому цвинтарі, де колись була Вознесенська церква), а зараз там археологічні розкопки проводять, переривають все. Добре, що я свого часу встиг сфоткати залишки розбитих пам'ятників початку ХІХ ст. , а то там певно усе розчистять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, знаєте, що зараз коїться на Вознесенськом укладовищі на Франка? Там також дууже сварилися хтось із кимось, будувати церкву, чи ні. Так таки будуватимуть (на тому цвинтарі, де колись була Вознесенська церква), а зараз там археологічні розкопки проводять, переривають все. Добре, що я свого часу встиг сфоткати залишки розбитих пам'ятників початку ХІХ ст. , а то там певно усе розчистять.

Можливо розмістите ці фото на форумі? Думаю буде цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один документ. Ця церква на Дубнівській (за переїздом) в стадії завершення.

post-6713-1260708072.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Сподіваюся, що цей розділ підійде до теми -схеми, плани, креслення.

План церкви, що будується на 33-му кварталі.

Завтра пошукаю план. Там за церквою Луцький домобудівельний комбінат має будувати житловий будинок багатоквартирний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Потратив пів дня, але все ж зробив це, намалював фасад будинку, якого немає 100% на жодному фото, але він часто зустрічається частинками...скріпивши такі частинки як пазли, я таки відтворив його. Ну що ж, панове, самому називати що це за будинок чи впізнаєте? :_04:

Лише не відтворив ліпнину, якої там було огого...

Budinok_-_finish.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пардоньте,звісно.Але думаю,якщо трошки пометикувати,то відповідь можна знайти.https://twitter.com/ArthurGautama.

Можливо помиляюся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за реконструкцію. Цей будинок дуже часто зустрічається на російських і польських поштівках, але, дійсно, тільки фрагментами.

Може, треба було б добавити годинник у коло. Іншого будинку з годинником у Луцьку не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, трішки підправив, так певно краще, солідніше з годинником)

Budinok_-_godinnikom.jpg

Ну і спробував загнути кути, так певно звичніше

Budinok_-_finish_kuti2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...