Перейти до змісту

Вино


snight

Рекомендовані повідомлення

Після успішного святкування Нового Року, розуміючи що скоро Різдво, та інші свята, прийняв для себе рішення яке давно вже виношував :). Буду пити вино тепер, не знаю на скільки мене вистачить, але.

Звісно, в неті є багато статей по вибору вищезазначеного, але щось не дуже хочеться травити себе порошками, що особисто можуть порадити форумчани з власного досвіду.

Мені більше подобаються червоні сухі і напівсолодкі. І відповідно треба орієнтуватися на цінову категорію. Щоб хто міг порекомендувати з наших виробників, з молдовських і грузинських вин. Сумніваюсь що є сенс купувати чилійські або французькі вина, вони коштують нормально і це так само як дати ракетку за 200$ і за 20$ тому хто перший раз грає теніс, помітної різниці не відчутно...

З молдовського чув непогані відгуки про Casa Veche, плюс грузинські. Хто може що сказати про винний магазин на Відродження. Асортемент/якість/ціни.

Дякую за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, в частині молдавських вин - це до торіка, але я його ніколи не бачив серйозним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сколько лет, сколько зим...

цель одна ....

ВИНМАГАЗИН!!!111

нерозумiю чому, але в мене вiд червоного вина (крiм "Киндзмараули") жахливо болить голова ...

тому надаю перевагу бiлим, десертним винам ...

найулюбленiше, напевно, 777 ой, хотiв сказати "Шардоне"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй Мікадо. Правда воно солодке

А загалом непогані вина Алазайська Долина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з червоних сухих - Масандра "Каберне" і "Сапераві"

буває у Фуршеті і Там-Там

рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усю Масандру рекомендую!

На Відродження уже магазину нема, але є біля Смачно Алкомаркет (ото назву придумали :)) - там є масандрівські вина, якісні. Ппавда, трохи дорогуваті. Проте не скрізь знайдеш ті, котрі є у них. Рекомендую Мускатель Чорний та Мускат білий південнобережний. Правда, вони солодкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо особливо губу не розкатувати, то Коктебель і INKERMAN пропонують досить непогану продукцію.

http://www.inkerman.ua/

http://www.koktebel.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

сухарики: Cricova - (Пинот-Нуар, Каберне, Мерло, Пинот-Франк), Негру де Пуркарь (Пуркарские вина), Каларашские вина, Милешти Мич (у нас нету), Cricova Acorex

из более дешевых Casa Veche

белое не лублу, но если ниче больше нету то сойдет )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усю Масандру рекомендую!

Массандра специализируется на крепленых винах (портвейны, херес и пр.)

это связано с тем, что на вино идет очень сладкий виноград, а сахар дает градус.

сухих и полусладких вин там производят очень мало.

я покупал своим "мускат розовый полусладкий" - говорили вкусно. в магазинах его редко найти можно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

народ, а где можно у нас купить вино в Луцке на разлив, я помню покупал на Пасаже там был бутик вкусное вино было капец такое как молоденькое, сейчас нет этого бутика еще помню были разговоры про магазин Бухач или как его точно не помню, может кто знает подскажите плиз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...