Перейти до змісту

Раздача репы


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Кто сюда отпишет тому добавлю репы )

Посты должны быть толкового содержания.

Всякие +1 Зач0т :):D:D будут каратся уменьшением репы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне, если можно, 2 килограмма... репы...

Хоть не в репу? :)

А ты что - что-то тестируешь, или нафиг тебе этот раздел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені особливо рЄпи не треба, але можна :)

З толкового можу сказати: якщо в когось вдруг на материнці з Рейдом перестане нормально писати Неро, то спробуйте перемикнути резак в ПІО режим. Мені допомогло.

WBR.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи, не думаю шо мені добавлять репи, навіть якшо напишу шось толкове....

безкоштовний сир лише в мишоловці!!!

тут шось не чисто....

чи може ти собі шось задумав, t0rik??? ;)

єдине, що я хочу, так це внести пропозицію!!!

питання по фтп!!!

часом так буває шо я створюю папку, але потім хочу її кікнути, а зробити цього не можу - немає прав!!!

звичайно, адмін теж може кікнути, але не завжди так робиться!!! вже більше 2 тижнів прошу кікнути папку dj music by fenom.neo.mix, яку сам створив. Причина - вона вже трошечки загадилась!!!

ніхто не реагує!!! тож я пропоную надати право юзерам кікати на фтп ті файли, які вони САМІ заливали!!!

а взагалі, на фтп вже такий безлад робиться шо ЦЕ ПРОСТО НЕВИНОСІМО!!!

чорт ногу зламає!!!

пропоную взагалі, наприклад у папці музика створити підрозділи: електро, наша попса, закордонна попса і т.д. Шоб всі закидали свої файли строго по цим папкам... аналогічно у відео

а не заходиш на фтп і починаєш рити по папкам.... музика фром феном.... сева.... массс.... і т.д.

дайош порядок на фтп!!!!

дайош право юзерам удаляти файли, які вони самі створювали!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я повністю з цим згідний, треба впорядкувати FTP, щоб усе було по полочкам, як в аптеці!!! А то там не тільки ногу можна зламати, а й голову. На рахунок стирання теж ЗА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

безкоштовний сир лише в мишоловці!!!

тут шось не чисто....

Вот і мені так здається шо тут шось нетак. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І з мене тоже зніміть попередження!!! А то дійсно, як приступнік :( Ніхто не хоче дружити... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о.... прикольно ... хотя я тож не вірю шо дадуть мені рєпи)

:(

мені вже феном пробував дати але не заканало)).... так шо ждем-с....

а насчет ФТП , то порядок нуно)) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зніміть з мене варнінг ) за написання посту не втому раздєлі ) :( біше такого не буде

вибачаюсь :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я хотыв би попросити виправити опис розділу форума "Все про мобільних операторів та мобільні телефони". Опис виглядає так: "Обговорювання операторів, телефонів, заебезпечення до телефонів". Виправте, пліз, слово заЕбезпечення, на нормальне, бо на матюк скидується.

Ріпу вже отримав, на більше не претендую :smile-zachot: А новий топік із-за такої мєлочі створювати не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А я хотыв би попросити виправити опис розділу форума "Все про мобільних операторів та мобільні телефони". Опис виглядає так: "Обговорювання операторів, телефонів, заебезпечення до телефонів". Виправте, пліз, слово заЕбезпечення, на нормальне, бо на матюк скидується.

Ріпу вже отримав, на більше не претендую :smile-zachot: А новий топік із-за такої мєлочі створювати не хочеться.

Fixed.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну можете і за одно виправить опис теми:http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=1328

Важливо: Поступило

kjincoming

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...