Перейти до змісту

15-річна дівчина замерзла в полі по дорозі з дискотеки


xriaps

Рекомендовані повідомлення

Уранці неподалік села Кисилин Локачинського району випадкові односельці знайшли мертвою 15-річну Марію. Дев’ятикласниця замерзла на смерть у снігах, коли поверталася додому з сусіднього села Журавець.

За висновками експертів, дівчина загинула через сильне переохолодження та обмороження. Міліціонери з’ясували, що дев’ятикласниця замерзла близько 4-ї години ранку по дорозі додому із сусіднього села Журавець. Там була у друзів, разом розважалися і вночі одиначкою пішла додому.

Тіло загиблої направили до судово-медичної експертизи, щоб остаточно встановити причину смерті. Поки невідомо, чи вживала вона спиртне.

«Марійка жила в неблагополучній сім’ї, без батька - лише з однією матір’ю. А та частенько зазирала до чарки. Тому до них часто навідувався дільничний інспектор», - розповів начальник Локачинського райвідділу міліції Петро Влащук.

Нині матір дівчини не може оговтатися через шок. Працівникам міліції вдалося із нею поспілкуватися, однак через важке похмілля жінка мало що пам’ятає про вчорашнє, - пише Луцький інформаційний портал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...в ті морози навіть в Луцьку замерзли як мінімум двоє: сантехнік в "каптьорці" на Грушевського і пасажир електрички (!) "Ковель-Здолбунів".... Та і просто обморожень в "зловживаючих спиртним" було багато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли рухаєшся, замерзти насмерть неможливо. Мали б бути якісь додаткові впливи - чи забагато випито, чи втрата свідомості внаслідок падіння чи щось інше :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін таких матерів треба взагалі прибити дитина в 9-му класі і уже по сусідніх селах бродить можливо і п'є в чому я і несумніваюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін таких матерів треба взагалі прибити дитина в 9-му класі і уже по сусідніх селах бродить можливо і п'є в чому я і несумніваюсь

В селах з 7 класу начинають лазити по сусідніх селах на діско, так шо мати не вина.

На 99% шо дівчина просто напилася, або було дуже темно і вона просто напросто незорієнтувалася. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Надзвичайних новинах показували:

Ішла з сусіднього села і в полі біля лісосмуги замерзла, залишалось пройти приблизно 600м до своєї хати. Діти зранку йшли в школу і її побачили.

Казали що їй 14 років. Якраз похорони були. Матір сказала, що її побили і згвалтували (знайшли без нижньої білизни), натякаючи на її колишнього хлопця... і так спокійно розказувала про все, аж дивно. Але її слова відразу спростували слідчі - згвалтування не було(+колишній хлопець має залізне алібі), алкоголю в крові не виявлено, тілесних ушкоджень також, а синці - це обмороження, які матір сприйняла за синяки. Щодо білизни - так вона замерзла в той момент, коли справляла нужду..

Виникає питання - як може замерзнути трезва, здорова, молода людина, знаходячись недалако від рідного дому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникає питання - як може замерзнути трезва, здорова, молода людина, знаходячись недалако від рідного дому?

Кто сказал, что она была здорова? У неё могло быть что угодно - от сердечной недостаточности до эпилепсии. Достаточно было мокрых ног или даже слишком лёгкой одежды, чтобы перемёрзнуть после танцев.

Ты когда-нибудь промерзал на улице до такой степени, что единственное, что тебе хочется - это лечь и заснуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто сказал, что она была здорова? У неё могло быть что угодно - от сердечной недостаточности до эпилепсии. Достаточно было мокрых ног или даже слишком лёгкой одежды, чтобы перемёрзнуть после танцев.

Ты когда-нибудь промерзал на улице до такой степени, что единственное, что тебе хочется - это лечь и заснуть?

Про те що вона була здорова наголосили в передачі!

P.S екстімальним проведенням часу на морозі не захоплююсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін таких матерів треба взагалі прибити дитина в 9-му класі і уже по сусідніх селах бродить можливо і п'є в чому я і несумніваюсь

В селах з 7 класу начинають лазити по сусідніх селах на діско, так шо мати не вина.

На 99% шо дівчина просто напилася, або було дуже темно і вона просто напросто незорієнтувалася. :(

Йомайо, та що значить "мати не винна"??!! А хто винен, що дитина докотилась до такого?! Кожна людина виходить із сім'ї і сім'я є першочерговим виховним середовищем! Такщо маму за це покарати потрібно було б однозначно! Просто недотого зараз усім владцям у нашій державі... Бардак всюди, а по селах, то взагалі жах, що коїться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто сказал, что она была здорова? У неё могло быть что угодно - от сердечной недостаточности до эпилепсии. Достаточно было мокрых ног или даже слишком лёгкой одежды, чтобы перемёрзнуть после танцев.

Ты когда-нибудь промерзал на улице до такой степени, что единственное, что тебе хочется - это лечь и заснуть?

думаю шо була пьяна!

З.І.

я під лід провалювався 2 раза! обидва рази додому я сам не доходив! обидва рази приблизно -10 було, обидва рази в ледь замерзші ополонки розміром з каналізаційний люк!

це мені було менше 15 років!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін таких матерів треба взагалі прибити дитина в 9-му класі і уже по сусідніх селах бродить можливо і п'є в чому я і несумніваюсь

В селах з 7 класу начинають лазити по сусідніх селах на діско, так шо мати не вина.

На 99% шо дівчина просто напилася, або було дуже темно і вона просто напросто незорієнтувалася. :(

Йомайо, та що значить "мати не винна"??!! А хто винен, що дитина докотилась до такого?! Кожна людина виходить із сім'ї і сім'я є першочерговим виховним середовищем! Такщо маму за це покарати потрібно було б однозначно! Просто недотого зараз усім владцям у нашій державі... Бардак всюди, а по селах, то взагалі жах, що коїться...

Ну от такі там правила суспільства. Для міського жителя це неприйнятно, а в селі це просто вважається відпочинком, бо інших розваг немає. Посидіти за столом, чи просто напитись, і поспівати з плясками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...