Перейти до змісту

Свободу попугаям!


Kusya

Рекомендовані повідомлення

Туда куда мене послав шановний самізанєте хто і сказав створювати тему окремо і ходить туда, то і роблю тему, для тих хто хоче сказать критику про "Зазеркальє", а її постійно стирають. І ваще сказать думку про шановного, якшо він дозволяє собі такі грубощі

FKCX_Half

Женщина привыкла ходить под себя, невзирая на место и время. Я это могу понять, есть куча обстоятельств. Но нельзя же постоянно так, тут же люди.

Специально для блондинок - никто критику не собирался учитывать, такая специфика АВТОРИТАРНОГО раздела.

А под себя - создай тему и ходи.

Це повідомлення відредагував FKCX_half: Сьогодні, 01:37

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от шановний FKCX_Half. якшо ти думаєш, шо в моєму пості написать, всяку гидоту, і заблокувать правку, так от, відповідаю вам, якшо я блондинка, то ти самозаконаий п..арцис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо уже просто нема що критикувати :)

е ні, я йому грубощів не писала і поганих слів тоже, і називать мене блондинкою якомусь нарцису не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди дуже часто плутають піар, рекламу і паблісіті.

майже кожна моя розмова із клієнтом починається саме із розділу цих понять:

піар - це мистецтво створювати відносини між споживачем і бізнесом;

half-у, це безперечно вдалося.

щоправда, зазвичай, піар має на увазі, створити позитивні відносини -

але це вже зоооовсім інша сторона питання. у даному випадку це неважливо :)

да, реклама теж безперечно вдалася, подіяла, привабила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля.

сліпі чи шо?

ТИЦ

Написано буквами російськими

Авторитарный подраздел - это только мои личные темы, мое модерирование, никаких свежих идей и неприемлимой мной критики. ШОТУТНЕЯСНОМЛЯ?

Желательно отдельные посты и аргументация тех, кто за. Кто против - попрошу не беспокоить. Тема живет до 29.12 , а потом мирно умирает и все её следы стираются.

АВТОРИТАРНИЙ! - тобі цей термін щось говорить?

Віка, ти мене поражаєш. Чесне слово. Ппц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля.

сліпі чи шо?

ТИЦ

Написано буквами російськими

Авторитарный подраздел - это только мои личные темы, мое модерирование, никаких свежих идей и неприемлимой мной критики. ШОТУТНЕЯСНОМЛЯ?

Желательно отдельные посты и аргументация тех, кто за. Кто против - попрошу не беспокоить. Тема живет до 29.12 , а потом мирно умирает и все её следы стираются.

АВТОРИТАРНИЙ! - тобі цей термін щось говорить?

Віка, ти мене поражаєш. Чесне слово. Ппц...

Ага і написано фото Візаві теж не буде............. Порахувати скільки їх там.............. Гм коли тебе десь пальчиком задінуть, шуму багато, не дай бог, я теж не люблю коли мене обзивають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда як не дивно давно перейшла зі статусу "фор Луцк піпел :0021:" в статус "фор :0114::_30: "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну почитайте, що каже адміністратор t0rik, в своєму підписі.

"не качай права - это частный ресурс и тут тебе никто ничего не должен ©

Справедливости нет и не будет (с) Мусорщик"

Так що заспокойтеся, і сприймайте світ таким він є. А кому не подобається, можете спробувати зробити кращий форум. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай такі вот фактори фільтруються конкуренцією, чим більше адміністрація буде керуватися принципами "моя кішеня ближче", тим менше людей буде лояльними до цього форуму, і ,як і усе в цьому житті, рано чи пізно він просто затихне :)

А форум буде якісь новий, суть то та сама - головне комюніті, а не стайка богоізбраних ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну почитайте, що каже адміністратор t0rik, в своєму підписі.

"не качай права - это частный ресурс и тут тебе никто ничего не должен ©

Справедливости нет и не будет (с) Мусорщик"

Так що заспокойтеся, і сприймайте світ таким він є. А кому не подобається, можете спробувати зробити кращий форум. ;)

Або тупо просто самовидфільтруватись. І таких з титулом Бога багато в реалі, то навіщо на таких дивитись ше в неті. В живу я таким за такі слова в морду б"ю, кажу не люблю коли мене не гарно обзивають, так як і кожен з нас

Все тема закрита. Я заспокоїлась і з бордою теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С точки зрения жизнеобеспечения форума нужно либо со всех собирать деньги, хотя бы 5 грн в месяц, и тогда он объявляется свободным от рекламы, или создавать условия для потенциальных рекламодателей, но не жаловаться тогда на них же. Тот же самый магазин ровенский Enter, который был с огромным удовольствием обосран, мог бы, видя адекватных людей на форуме, создать здесь рекламный раздел, и не он один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, форум і так досить структурований по темах. FKCX_half вважає себе гуру з питань оптики, фотографії, і звуку? ІМХО, свої знання було б простіше демонструвати і ділитися ними у відповідних розділах борди, в які будуть заходити не лише шанувальники однієї особи - FKCX_half'а. Від того виграли б форум, користувачі, і сам маестро гуру. Але якщо він хоче мати свій блог, у який будуть навідуватися лише кілька його прихильників - то нехай має.

ІМХО, на борді є люди, які є значно більшими спеціалістами в тих чи інших сферах. Однак вони не роблять своїх кутків, а діляться інфою у призначених для цього розділах. Але ж кожен виражовувається, як йому на те підказує власний досвід.

В будь-якому випадку, не знаю, як у кого - а в мене появилася яскрава антипатія до студії "ВізаВі", хоча її авторка (FKCX_half'а я автором не вважаю, авторка - Віка) в тому нічим не винна. І якщо мені треба буде скористатися послугами фотографа - я звернуся до ursa (тим більше, був невеличкий, але позитивний досвід співпраці), funfoto чи madkot'a; і саме цих людей буду радити іншим.

А щодо тезису FKCX_half'а про

создавать условия для потенциальных рекламодателей

то не треба підмінювати понять. На форумі є чимало розділів, у яких можна було б розмістити тематичну рекламу за погодженням з адміністраторами. Але не створювати для цього окремий розділ. Зрештою, мені чомусь здається, що цей досвід треба було здобути всім - Халфу, юзерам і адміністрації. І ще мені чомусь здається, що всі рано чи пізно усвідомлять: від існування "авторитарних" розділів "імені мене класного" не виграє ні "класний", ні "ВізаВі", ні борда, ні адміни. Час покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти вже менеджментом борди займатися починаєш?

от тепер уже боюсь.

Спасителем, причём единоличным ... только от чего так и не ясно, впрочем, как и рождение "сметы" с вычетом по 5 грн. с 5,4 к юзеров, но это наверно копипаст с другой зазеркальной сметы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, я чего-то не понимаю - если ресурс частный - это одно, тогда хозяева решают, как жить, куда идти. Может, продать его нахрен, если им кто сотню-другую даст, может, поделать чего, чтобы он стал интересней или хотя-бы чище. В конце-концов, если бы модеров не было, был бы вообще коммунизм. Зачем эти ограничения свободы? Где ж еще пацикам семки поплевать можно? Не говоря про обсирание всех и каждого не из нашей песочницы. В результате за 2 года на борде общее количество зарегистрированных людей с 4000 выросло до 5600. Что, конечно, неплохо. Но люди действия в основном не хотят, чтобы их обсирали местные гуру. Пример с ЭНТЕР весьма показателен. Им интересны простые форумчане, которые не строчат каждый день по 50 постов, но реально могут стать клиентами или нормальными собеседниками, если не давить их сходу. А порулить - это завсегда пожалуйста. Только решать это будет не колхоз, а 10-к человек. Абсолютно, кстати, недемократическая процедура получается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый FKCX_half, не будете ли Вы настолько любезны, что бы озвучивать своё авторитарное мнение в Вашем авторитарном разделе. Уверен, что все кому оно важно с ним ознакомится там <_<

З.Ы. В стремлении исправить уже сложившееся мнение Вы делаете новые ошибки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, ресурс - приватний. Дійсно, власники - вирішують, що робити. Але, за виключенням невеличких нюансів, до цих пір дії власників були такими, що заохочували розвиток ресурсу. Думаю, такими ці дії й будуть надалі.

Хоча не здивуюся, якщо в когось з адмінів часом зріє Геростратова думка: "А не знести б к ідрєні фєні нах всю борду?!" :)

Борда - це не лише дітище, яке переросло сподівання батьків. Це ще й іграшка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С точки зрения жизнеобеспечения форума нужно либо со всех собирать деньги, хотя бы 5 грн в месяц

сам найдешь тему, в которой я задал вопрос про это?

тогда у меня тема была навеяна многочисленными вопросами, связанными с рекламой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда як не дивно давно перейшла зі статусу "фор Луцк піпел :0021:" в статус "фор :0114::_30: "

+500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ви все ходите "вокруг да около", але невже це тільки в мене один одіозний аватар/автопортрет викликає цілком зрозумілі асоціації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, в мене аватари відключені :) Але заради цікавості - глянув. І маю багато коментарів, які, мабуть, краще залишу при собі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віка!!!!!

Я тобі ако падругє днєй сурових.

Хатю падаріть кой-чіво на юзаньє. А імінна ЕНТО. Картінку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розділ точно "авторитарний" ?? Чи може все ж "авторський". ??

Слова схожі, а от тлумачення, ну, сцyко, ніфіга не однакове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторський - це лише мої теми. А авторитарний - бо роблю лише те , що хочу я. Наприклад, не сприймаю критику від людей, які не мають досвіду реальної роботи з людьми по моїй темі. Хоча б критику Новена я б послухав залюбки. Або критику Фанфото, бо він на цьому напрямі заробляє гроші. Взагалі то всі люди так роблять, але не всі можуть таке визнати іншим. Плюс зазвичай люди розуміють, про що йде мова та де межа їхньої компетенції, і з ними не виникає ніяких конфліктів. І це, зазвичай, притаманно тим, хто хоть чогось досяг або як мінімум працює на себе, незалежно від кількості зароблених грошей. А, як наслідок такого підходу, в розділі труться аби-які спроби пофлудити або там ще й сернути. Не всім це подобається. Або, наприклад, коли я пишу про підсилювач та зміни в ньому - то кожне слово - це мій досвід, який ніякі книжки та форуми не замінять. І, якщо хтось таки піде цим шляхом та в нього все вийде, хоча б один - я буду задоволений. Так і живемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ви все ходите "вокруг да около", але невже це тільки в мене один одіозний аватар/автопортрет викликає цілком зрозумілі асоціації?

Ты не понял задумку. Это не пидерство, а изюмительный гламур :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...