Перейти до змісту

Свободу попугаям!


Kusya

Рекомендовані повідомлення

Авторський - це лише мої теми. А авторитарний - бо роблю лише те , що хочу я. Наприклад, не сприймаю критику від людей, які не мають досвіду реальної роботи з людьми по моїй темі. Хоча б критику Новена я б послухав залюбки. Або критику Фанфото, бо він на цьому напрямі заробляє гроші. Взагалі то всі люди так роблять, але не всі можуть таке визнати іншим. Плюс зазвичай люди розуміють, про що йде мова та де межа їхньої компетенції, і з ними не виникає ніяких конфліктів. І це, зазвичай, притаманно тим, хто хоть чогось досяг або як мінімум працює на себе, незалежно від кількості зароблених грошей. А, як наслідок такого підходу, в розділі труться аби-які спроби пофлудити або там ще й сернути. Не всім це подобається. Або, наприклад, коли я пишу про підсилювач та зміни в ньому - то кожне слово - це мій досвід, який ніякі книжки та форуми не замінять. І, якщо хтось таки піде цим шляхом та в нього все вийде, хоча б один - я буду задоволений. Так і живемо.

Друже, тобі кинути ссилку де madkot , як нам відомо теж професіонал в вашій спілній справі, написав я тобі вказав на твої помилки, але ти її стер, чи можливо критика не дуже подобається. Це раз а по друге, безпосередгє відношення маю до вашої справи, такшо, якшо мої слова просто загострі і це ображає вашу величність, то давай зараз не будем ля-ля. Ти чого в мою тему прийшов, ти мене вигнав, а сам тепер ходеш під мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ви все ходите "вокруг да около", але невже це тільки в мене один одіозний аватар/автопортрет викликає цілком зрозумілі асоціації?

Ты не понял задумку. Это не пидерство, а изюмительный гламур :D

Какоє такоє лідєрство? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понял, Юрген и СанСет таки собрались по мужски мне сказать чего-то про мой портрет. И повторят в реале?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понял, Юрген и СанСет таки собрались по мужски мне сказать чего-то про мой портрет. И повторят в реале?

У тебе там локоть грязний, лідєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не воспринимать критику других значит копать яму своей самореализации и самосовершенствованию

А в месте(на форуме)где должна изливатся критика,творчество,креатив и т д такие розделы как корове седло

Слава Богу ета лавочка закрывается....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сансет, как-то нехорошо получается, с тобой. Локоть, кстати, был за день до этого ободран, когда я с нашими гонщиками перед киверцами был подсечен каким-то п*даром, который потом умотал, через 5 секунд ожидания. Как-то ДиФото, который летел через меня, и Лекс, который меня подсек, не обратили внимания на локоть в таком контексте. Так что, милок, где ты мне расскажешь свою точку зрения не из под юбочки форума?

Текст был изменен в более мягкую сторону мною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FKCX_half, а претензія у моїх словах до чого? До того, що у тебе грязний лікоть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня создалось ощущение, что ты любитель метафор и прямых рифм. Я неправ? Локоть - это конечно не проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня создалось ощущение, что ты любитель метафор и прямых рифм. Я неправ? Локоть - это конечно не проблема

А личка в моделей як молоко фотошопиш, а от царапину з локтя стерти не можеш? Чи то такий спосіб доказать, що я мужик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем фотошопить, если там довольно глубоко было разрезано. Во первых, не зафотошопишь нормально, во вторых -мне не капельки не стыдно видеть этот след. Не говоря о том, что к фотографии эта царапинка добавляет ощущений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По аватарці не видно чи то роздерто чи вимазано. Як на мене то воно виглядає ніби вимазано болотом чи г...ом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня создалось ощущение, что ты любитель метафор и прямых рифм. Я неправ? Локоть - это конечно не проблема

Я любітєль кривих ріфм. Моя любімая:

70 рублєй

Вчєра

80 рублєй

Позавчєра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критик должен быть готов и способен в любой момент и по первому требованию занять место критикуемого им и выполнять его дело продуктивно и компетентно; в противном случае критика превращается в наглую самодовлеющую силу и становится тормозом на пути культурного прогресса.

(с) Йозеф Геббельс

А ви, шановні критики, переходячи на особистості і закидаючи гострі фрази показуєте своє справжнє лице. Варто було просто примусити безапеляційно дотримуватись жорстких правил в розділі, в який по великому рахунку можна взагалі не захотиди, як полізло ОНО. Соромно, шановні соромно бути таким стадом гопоти. Правда з самого початку було зрозуміло, що за контингент кормиться в даному місці і не потрібно було FKCX_half'у взагалі зачіпатись - хайвмайнд всерівно не можливо переконати ні в чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критик должен быть готов и способен в любой момент и по первому требованию занять место критикуемого им и выполнять его дело продуктивно и компетентно; в противном случае критика превращается в наглую самодовлеющую силу и становится тормозом на пути культурного прогресса.

(с) Йозеф Геббельс

geb.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, я чего-то не понимаю - если ресурс частный - это одно, тогда хозяева решают, как жить, куда идти.....В результате за 2 года на борде общее количество зарегистрированных людей с 4000 выросло до 5600. Что, конечно, неплохо. Но люди действия в основном не хотят, чтобы их обсирали местные гуру.

:D Сорі, скинули як є - дивіться на дату, на словах "було 1,5 року а стало"

post-4754-1261602578.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кому тоді ти це пишеш? хайвмайнду? "контингенту"? чи стаду гопоти?

і не соромно бути частиною стада гопоти?

Ти прийняв це на свій рахунок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти



что-то я несовсем понял смысла постить эти картинки - не ты падал не ты фоткал, или ты?

p.s. давайте будем думатьперед тем как что то постить
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, ты чего, низзя такое писать - шас же найдет и запостит

но это будут уже проблемы форума свитлана

p.s. 2all давайте думать головой... а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флейм

Все о обо всем без модерации

То все таки модерація є?

да, конечно есть

флейм и насрём_здесь_все чуть разные весчти, в моём понимании

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но это будут уже проблемы форума свитлана

Причом світлан тут ?

А фото сховав і т.д. - аж странно, гарний пост вишов, діями модера не ображений, не те що деякі модери :)

Вавка халфа - гівно в порівнянні з вавками джигитів, напевно це була моя думка такою ^_^

Ну фотаграфувати як кість торчить з ноги, чи сам розріз, чи як гнійні штирі витягували - сорі :) мої фото захищені правами приватності.

А в цілому - модераторам закон писаний самими модераторами, є адеквати - на прикладі дій Зевса, і неадеквати термін дії бана на фото. Мені якби пофігу кого і за що і на скільки, але цей форум розкручений в Луцьку і за відсутністю альтернативи (світлан - тихий і спокійний), спілкуватися намагатимуся тут :)

Жаль тільки пости труть :( - намутив віршика про люд. борду - потерли, поздравив людину з присутністю "Капітана Очевідность", стерли. Питання, нафіга тоді борда, якщо спілкування яке виражається в написанні ХХ символів потім опиняється в треші в урода якому не сподобалось чужа думка? А в реальному житі така людина отримує по дзбобу коли в лице скаже щось подібне до своїх дій ? але це ж інтернет :). І браві "петушкі" з розділами, з винесенеми топіками, з комплексами - невминуче йдуть до гибелі своїх нервових клітин і розбитих дзьобів - карма зла штука.

Рівень "поваги" не повинен визначатися до співрозмовника за кількістю постів і статусом ВІП, і навпаки, хоча я призабув - "не качай права - это частный ресурс и тут тебе никто ничего не должен © Справедливости нет и не будет (с) Мусорщик" - стибрене з БК, якій адміністратор - така й команда :), хоча є і вийняткі.

Вигуки "нас тут 5К користувачів" аж смішні, % зарегав/вийшов + %банених+%клонів+% постійних....я маю ДУМКУ, що %постійних та зайшов/вийшов не перевищує 1К, і "бордовкі" яскравий тому приклад.В реальності всі ми пухнасті місцями (тонкій юмор), і строїмо таких поважних там, де у "нас" є дозвіл контролювати дії інших :).

Все написане вище є плодом хворої уяви анімешніка про милий і яскравий світ з покемонами, а вони існують, я їх бачив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ща еще я выскажусь, ага.

во-первых, кто хочет посмотреть на головы без людей, людей без голов и прочие части тела отдельно от их владельцев - милости просим на rotten.com, а на борде это всё нахуй никому не впёрлось. тем более, на сайте-источнике снимки были выложены в качестве социальной рекламы ношения защиты байкерами, что есть гуд.

во-вторых, царапина на аватаре у FKCX_half действительно смотрится как неведомая хуйня. я вообще долго не мог понять, что это за перечеркнутый кусок руки, пока не увидел большой оригинал - там это действительно выглядит с намеком на некую мужественность, но не хватает шрама от шашки поперек лица.

в-третьих, являясь "владельцем" нескольких "авторитарных топиков" (например котографии), я отлично знаю, что такое чукча-писатель и как он выглядит. но и владелец хамить не должен - на это у нас есть модеры и админы. как говорили в фидо, "анноит - пиши комплейн". тереть критику? с тем же успехом я начну отстреливать анекдоты, которые мне просто не нравятся или болтовню в толксе, которая мне не в жилу.

к чему я веду. модератор, админ - это прежде всего ответственность. и не надо смотреть "наверх". в отличие от политиков, нам здесь делить нечего, кроме этих букв. а тем более, нет повода устраивать ярмарку тщеславия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...