Перейти до змісту

Снігоборотьба


vanus

Снігоборотьба у Луцьку  

98 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

подобаються я мені оптимісти :)

На цю тему радо поспілкуюсь в розділі "Політика". Сазєрцающій будущєє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема була про дороги. В області не знаю. В місті - ЖАХЛИВА ситуація... Це ж можна було ще вночі основний обсяг роботи виконати, і льодяної "пральної дошки" на дорогах би не було... ЖЕКи взагалі ІМХО лиш після обіду стали тротуари очищати.. Пізно, вже сніг втоптали.. В центрі до льоду... Зранку щоб сісти на маршрутку, треба було "диким веприком" спочатку скакати по кучугурах а потім бігти по льоду дороги до дверей.... Правда, замело і двері власної домівки, прийшлось попрацювати зранку троха і собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажете що дороги області не показник роботи служби - ну ну))) хайно буде перемет десь шляху))) я побачу шо ви потім заспіваєте будучи за 100 чи більше км від міста від тепла без їжі та без бензину!!!!!!!!!!

машини почали розчищати дороги ще вночі з 17 на 18. цілу ніч працювали! а хто не бачив чи не бачить як вони завтра будуть працювати то рекомендую виїхати на літніх шинах (щоб краще відчути проблему) і тоді ви побачити працюємо ми чи нічого не робимо!

у вас елементарної поваги до праці людей немає бо ви не уявляєте себе на їх місці!!!

дякувати за роботу треба а не гнати тут бучю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажете що дороги області не показник роботи служби - ну ну))) хайно буде перемет десь шляху))) я побачу шо ви потім заспіваєте будучи за 100 чи більше км від міста від тепла без їжі та без бензину!!!!!!!!!!

машини почали розчищати дороги ще вночі з 17 на 18. цілу ніч працювали! а хто не бачив чи не бачить як вони завтра будуть працювати то рекомендую виїхати на літніх шинах (щоб краще відчути проблему) і тоді ви побачити працюємо ми чи нічого не робимо!

у вас елементарної поваги до праці людей немає бо ви не уявляєте себе на їх місці!!!

дякувати за роботу треба а не гнати тут бучю!

Може ще декілька слів за місто добавите? В ньому бордовці частіше бувають ніж поза ним.

Дойдемо, як то кажуть, спільного знаменника.

Доречі виходячи з Вашого порівняння варто було б відключити людям воду, аби вони зрозуміли, що вона для них значить в цілому і не нарікали на її якість... продукти продавати тільки в первний час і в обмежених кількостях, а то ниють про генетично модифіковані ... виключити опалення, а то нарікають, що батереї в день квартири не прогрівають.

З.І. Згадалась фраза ведмедя з анекдота: "А я ... а я... а я вам всім п@#$и дам"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машини почали розчищати дороги ще вночі з 17 на 18. цілу ніч працювали! а хто не бачив чи не бачить як вони завтра будуть працювати то рекомендую виїхати на літніх шинах (щоб краще відчути проблему) і тоді ви побачити працюємо ми чи нічого не робимо!

судячи з цього посту проблеми з виїздом техніки були, раз почали чистити сніг практично через добу після снігопаду.І не думаю що метеорологи не попереджували про снігопад

у вас елементарної поваги до праці людей немає бо ви не уявляєте себе на їх місці!!!

дякувати за роботу треба а не гнати тут бучю!

Якщо б робота по очищенню доріг була б зроблена якісно і вчасно, я не ставив ніяких претензій. І поважав тай дякував людям, які з початком снігопаду виїхали і працювали цілу ніч.А так робота дорожніх служб в цілому крім матю нарікань нічого не викликає.

PS: тільки не потрібно розказувати про відсутність фінансування, податок на дороги платить кожен автомобіліст і згідно закону:

Територіальні дорожні фонди спрямовують 85 відсотків із суми

цього податку на фінансування витрат, пов'язаних з будівництвом,

реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг

загального користування, а також сільських доріг, а 15 відсотків -

до бюджетів місцевого самоврядування на ремонт і утримання вулиць

у населених пунктах, що належать до комунальної власності і

суміщаються з автомобільними дорогами загального користування

державного значення.

А гроші не маленькі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дороги у містах відносяться до компетенції Департаменту ЖКГ міст. у випадку Луцьку - Луцької міської ради. з приводу Луцька звертайтесь туди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вертався з довгої гостини по маршруту Іваничі-Горохів-Луцьк. Такого жаху як в нас в місті нема ніде. Пішоходи бредуть по дорозі, бо на тротуарі сніг ніхто не прибирав, а на тій дорозі навіть піску не було, я вже не кажу про грейдер. Схоже Шиба сьогодні мій голос втратив <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба в місті вулиці Рівненська, Дубнівська, Ковельська і ще кілька (не памятаю) не належать до сфери роботи ОБЛАСНОГО управління шляхів, а не ЖКГ? Щось таке ніби колись читав в пресі.. І ті вулиці в "пральній дошці". А про дороги взагалі... Дда... Лиш виїхав сьогодні за знак Луцьк, як дорога стала рівною і вигляти став асфальт.. А назад - зразу за знаком із рідним написом стало трясти і водити авто на пральній дошці з льоду... Антиреспект меру....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Marko

Я писав:

...

Кожен раз як машина скаче по льодяних кукошках на центральних вулицях, згадую недобрим словом усіх "господарників" а інколи їх родину.

Одним словом оцінка підготовці до зими - незадовільно

Реакція на зміту клімату - незадовільно (таке враження шо вони вчора курили бамбук)

Висновки - слава алаху їм залишилось "господарювати" недовго.

Під "господарниками" я мав на увазі апарат міської ради, зокрема управління, яке відповідає за стан доріг і особисто нашого шановного мера.

Ти пишеш:

Висновки - слава алаху їм залишилось "господарювати" недовго.

подобаються я мені оптимісти :)

Відповідаю:

подобаються я мені оптимісти :)

На цю тему радо поспілкуюсь в розділі "Політика". Сазєрцающій будущєє.

До чого тут:

2 Zeuss ти ЇЇ та Гаранта звинувачуєш у снігопадах ? :blink:

На твою думку в розділі "Політика" обговорюються лише теми де фігурують "Вона" та "Гарант"? Робота мерії обговорюється в якомусь спешл-розділі :blink: ? Своєю відповіддю я хотів винести обговорення роботи мерії від теми доріг.

На рахунок ЇЇ та Гаранта і снігопадів взагалі не зрозуміло, то прояв твого "іскрамьотного" почуття гумору?

P.S Трохи пофлудив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По факту. Третій день в місті стоїть морозна погода. Лише деякі вулиці почищені та інші трохи присипані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюю другий раз - дороги в місті Луцьку - всі без винятку відносяться до компетенції міської ради, хоча і деякі із них збігають з міжнародними та національними автомагістралями!

дякую усім хто проголосував Добре або Посередньо! мені особисто це приємно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую усім хто побачив ЗАВАЛЕНІ СНІГОМ дороги!!хто вбиває на них свої авто й вело)

Хто приймав й лікував травмованих на тротуарах людей,хто вважає що міська влада "ПОКЛАЛА" на лучан :0031:

Та проголосував-ПОГАНО!! :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Донецке за сброс снега на проезжую часть организации и предприятия будут привлекать к административной ответственности.

Об этом заявили в городской комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций, пишет "ЛігаБізнесІнформ".

Как сообщает официальный сайт городского головы и городского совета Донецка, комиссия обратилась к руководителям организаций и предприятий Донецка, расположенных вдоль основных магистралей с просьбой организовать уборку парковок от снега и требованием не допускать сброс снега на проезжую часть. Также комиссия временно запретила парковку автомобилей на проезжей части.

По информации сайта, 21 декабря в Донецке из-за сбрасывания снега на проезжую часть работниками ночного клуба "Вирус" произошло ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюю другий раз - дороги в місті Луцьку - всі без винятку відносяться до компетенції міської ради, хоча і деякі із них збігають з міжнародними та національними автомагістралями!

дякую усім хто проголосував Добре або Посередньо! мені особисто це приємно!

Я розумію, що ти там працюєш, але ж тра мати совість і критично підходити до ситуації :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше скидається на те, що вона готує усім велику западлянську ковзанку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...