Перейти до змісту

Снігоборотьба


vanus

Снігоборотьба у Луцьку  

98 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

проголосував оскільки маю якесь відношення до розчистки доріг області!

17.12.2009 очистка доріг була організована посередньо... місто взагалі здається не розчищали... ну хоча я не бачив... у нас були деякі

проблеми сьогодні з виїздом 7 одиниць техніки снігоочисної... думаєм за 1 день виправимо ситуацію! головна робота зараз ведеться у боксах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво почути думку тих людей які голосують "ПОГАНО" точніше питання до вас є:?

1. Ви не змогли проїхати сьогодні по основних дорогах області???

2. Якби незмогли проїхати то як би ви голосували???

3. Я думаю новини читають і дивляться усі шо робиться в інших областях! На волині проїзд забезпечений скрізь а ви голосуєте погано!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував оскільки маю якесь відношення до розчистки доріг області!

17.12.2009 очистка доріг була організована посередньо... місто взагалі здається не розчищали... ну хоча я не бачив... у нас були деякі

проблеми сьогодні з виїздом 7 одиниць техніки снігоочисної... думаєм за 1 день виправимо ситуацію! головна робота зараз ведеться у боксах...

зненацька прийшла зима  :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво почути думку тих людей які голосують "ПОГАНО" точніше питання до вас є:?

1. Ви не змогли проїхати сьогодні по основних дорогах області???

Основні дороги області не показник роботи служби,і чистити почали скоріш за все зранку. Чи я маю кидати авто на трасі і шпілити пішком з 10 км "на деревню к бабушке"?

от мені цікаво почути думку тих людей які голосують "ПОГАНО" точніше питання до вас є:?

2. Якби незмогли проїхати то як би ви голосували???

А що в питаннях є якась альтернативна відповідь?(мат заборонений ;) )

от мені цікаво почути думку тих людей які голосують "ПОГАНО" точніше питання до вас є:?

3. Я думаю новини читають і дивляться усі шо робиться в інших областях! На волині проїзд забезпечений скрізь а ви голосуєте погано!!!!

Питання стоїть з акцентом на роботу служб міста

зненацька прийшла зима  :lol:

А внас що буваї інакше :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в питаннях є якась альтернативна відповідь?(мат заборонений ;) )

А без мата тут не обійтись :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17.12.2009 очистка доріг була організована посередньо... місто взагалі здається не розчищали... ну хоча я не бачив... у нас були деякі

проблеми сьогодні з виїздом 7 одиниць техніки снігоочисної... думаєм за 1 день виправимо ситуацію! головна робота зараз ведеться у боксах...

От якраз сьогодні по Аверсу в 18:45 по новинам начальник цієї служби казав що все ок! Проблем ні з чим немає і наголос зробив що техніка вся працює, а загвоздка полягає в зненацька випавшому снігу :)

Аж смішно, хто бачив сюжет -- підтвердить мої слова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво почути думку тих людей які голосують "ПОГАНО" точніше питання до вас є:?

1. Ви не змогли проїхати сьогодні по основних дорогах області???

2. Якби незмогли проїхати то як би ви голосували???

3. Я думаю новини читають і дивляться усі шо робиться в інших областях! На волині проїзд забезпечений скрізь а ви голосуєте погано!!!!

1.Мої менеджери не змогли (точніше не встигли) проїхати по маршруту, і питання не лише в очистці доріг, але в очистці наших "кривих" доріг.

2. Я не зміг, без варіантів.

3.Хуясє, тра трохи поїздити, а потім писати, мля ".. я думаю..", а я за баранкою, доки хтось думає.

Згадався анегдот : " Вы, товарисч, меньше по области шастайте, да побольше газет читайте..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував оскільки маю якесь відношення до розчистки доріг області!

17.12.2009 очистка доріг була організована посередньо... місто взагалі здається не розчищали... ну хоча я не бачив... у нас були деякі

проблеми сьогодні з виїздом 7 одиниць техніки снігоочисної... думаєм за 1 день виправимо ситуацію! головна робота зараз ведеться у боксах...

 шановний і у вас є совість питати чому народ голосує "погано" -  

1) коли почались морози - сьогодні -  ні, кілька днів тому

2)  ви не знали що техніка маєвластивість погано заводитись на морозі - знали,

3) сніг пішов зранку - ні ще  десь з 12 ночі, 

4) 17 грудня випав сніг - це нетипово для нашого регіону?

 я сьогодні їздив по місту у маршрутках по справа х -але б я не назвав це їздою, мені жалко водії котрі їхали з мукою бо під колесами шар снігу в 10-20 см, котрий утрамбовувався у лід 

у вас немає дома інтернету чи не знаєте де дивитись погоду - запитати  де дають найточніші прогнози релігія не дозволяє?

сніг був очікуваний тим більше що два дні назад випав у Москві а значить день-два і у нас - це вже практично закономірності і без метеослужб

 кайтесь у гріхах і намагайтесь виправити ситуацію

p.s. батько працював електриком в автобусному парку - коли наступали морози більше 10 граусів на роботу виїзжав в 3-4 ранку бо знали що у 5 чи 6 ранкуперший автобус мав вийти на маршрут - люди чекають на морозі транспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не треба звіздєть

Дороги (обласні, про місцеві не знаю) почали чистити зночі і очитска тривала цілу ніч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай забув. згадав, коли повернувся на голосувалку - п.1. - типу як там міська влада справилась з очисткою? - окуэть як справилась Б.Хмельницького посипали піском зранку. А на інші вулиці піску не вистачило.

ІМХО. Ви, представники ЖКП/автодор/водоканал/тепломережі і т.д., тільки й шукаєте де 6 лизнути, щоб заплатили, чи по балді не надавали- з власного досвіду, бо і гроші давав і по балді давав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не треба звіздєть

Дороги (обласні, про місцеві не знаю) почали чистити зночі і очитска тривала цілу ніч.

Їх (дороги) ще треба троги посипати, тому пропоную не звіздєть, але прорїхатись по дорогам області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не треба звіздєть

Дороги (обласні, про місцеві не знаю) почали чистити зночі і очитска тривала цілу ніч.

Я про обласні не знаю, але в обідню пору не була розчищена навіть центральна частина Луцька. Ввечері вертався додому з роботи знову ж через центр - змін нуль. Про 33, 40 я уже навіть не згадую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні довелось півдня маршрутками по місту покататись. Ні однієї одиниці дорожньої техніки не побачив :0027:

мабуть, попало так :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для справедливости добавлю что таки один грейдер (на базе трактора) я видел - чистил в 8 утра подъем на мост у варшавки и сам мост.. нигде более следов расчистки не наблюдал... видимо и тот одинокий воин загнулся ...

однако сюдя по прогнозам со следюющей недели всё растает к чертовой матери .. и на новый год будет до 10ти тепла.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки я тримаю свій грейдер у боксі де немає мінуса, то ми виїхали вчора як тільки нам зателефонували.

Нарахунок області то зря голосують про погано очищення адже основні дороги було розчишено. Ось Луцьк звичайно під великим питанням.

Вобщем через час ми теж виїжаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок області то зря голосують про погано очищення адже основні дороги було розчишено.

Згоден оскільки як тілки випав вночі сніг відразу виїхала техніка на очистку у всіх районах області. А дороги чистяться в нас по пріоритету спочатку державного значення потім всі інші.

Скажу ще раз до місцевих доріг не маю відношення. Всі питання на до ЗАТ Луцькавтодор. хоча могли б чистити і міцеві але місто жме грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не до Луцькавтодор і не до Шлях, і не до ДПМК і інш фірм які є приватними а саме до Департаменту комунального господарства, чому воно не заключило договорів не домовилось про чергуванння і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував оскільки маю якесь відношення до розчистки доріг області!

17.12.2009 очистка доріг була організована посередньо... місто взагалі здається не розчищали... ну хоча я не бачив... у нас були деякі

проблеми сьогодні з виїздом 7 одиниць техніки снігоочисної... думаєм за 1 день виправимо ситуацію! головна робота зараз ведеться у боксах...

Бльо .... Вам там снігу намело так, що виїхати не можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нічо, сьогодні сонечко, погода гарна, можна буде і сніг порозкидати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже другий день ранкову гімнастику роблю - спочатку біля хати сніг відкидаю, а потім на байку через кучугури на роботу - пішоходи втрачають свідомість, як мене бачать! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну конечно, непривычно ведь, когда байкер спешивается и на переходах идёт, ведя вел рядом с собою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене як на зло роботи вчора і сьогодні купа. Цілий день по місту кручусь.

Вчора грейдер бачив на ГПЗ (дорога що веде на об'їзну Рованці), сьогодні китайського тракторця бачив як з паркової підніматись до посольства, хоча він не чистив.

А тепер по суті. Якби не робота то не виїхав би ніколи. Такого жахливого стану доріг в місті не пам'ятаю. Кожен раз як машина скаче по льодяних кукошках на центральних вулицях, згадую недобрим словом усіх "господарників" а інколи їх родину.

Одним словом оцінка підготовці до зими - незадовільно

Реакція на зміту клімату - незадовільно (таке враження шо вони вчора курили бамбук)

Висновки - слава алаху їм залишилось "господарювати" недовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновки - слава алаху їм залишилось "господарювати" недовго.

подобаються я мені оптимісти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...