Перейти до змісту

У Луцьку – вдруге епідемія грипу


anthony05

Рекомендовані повідомлення

За даними управління охорони здоров’я Луцької міської ради, рівень захворюваності на грип і ГРВІ в обласному центрі Волині становить 157,8 на десять тисяч мешканців. Натомість епідемічний поріг становить 142 на 10 тисяч осіб.

За даними управління охорони здоров’я міськради, рівень захворюваності на грип і ГРВІ в обласному центрі станом на 15 грудня перевищував 141 на 10 тисяч мешканців (епідпоріг – 142). Відповідно, кількість звернень до лікарів вчора (понад 900) є найбільшою від 6 листопада.

Учора під час засідання протиепідемічної комісії було вирішено закрити на карантин на 7 днів навчальні заклади Луцька. Основна причина – перевищення епідемпорогу (158 випадків на 10 тисяч населення). У четвер школярі ще йдуть на навчання. Щоправда, дитсадки у Луцьку не закривають.

Джерело - http://zik.com.ua/ua/news/2009/12/17/208922

Мда... Хто знає, може і університети позакривали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай ше сесыю на місяць перенесуть..........я буду сама щаслива
Підримую!!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай ше сесыю на місяць перенесуть..........я буду сама щаслива

Теж на 100% підтримую :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна подумати, школярі (особливо старшикласники) вчитись хочуть.

Питання в тому, коли ж вони тоді семестр закінчать при такій кількості карантинних днів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дай Бог унівєри закриють!

Задовбали вже з своїми карантинами!!!

Не було б виборів-не було б епідемії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, а я бы еще недельку посидел дома...а то пока дождешься утром маршрутку в сторону политеха - можно отморозить все....закрывайте лнту йопта!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б на місці школярів сильно не радів, їм 4-го січня вже на навчання, вихідний тільки 1-го і 7-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай ше сесыю на місяць перенесуть..........я буду сама щаслива

та скільки вже можна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі абзац. тепер треба буде день ходити, день вихідний :) (школярам)

18-24 карантин. 25 на навчання. 1, 2, 3 січня вихідні. 4, 5, 6, 8 навчання. 7, 9 вихідні. спробуй розберися :D

університети мають працювати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студентам ЛНТУ нема чого втрачати ;) В нас і без карантину 4,5,6 січня робочі. А за 2 січня ми відробляємо в понеділок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То як на рахунок університетів??

У Луцьку із 18 до 24 грудня у ВСІХ навчальних закладах буде оголошено карантин.
(С)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про маршутки 100% підмічено... Один з головних факторів на користь не піти на пари))

Хоча я теж не проти тиждень-другий посидіти)) Дайош сесію в березні!!! мо курсак встигну зробити)) :D:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбав карантин.... :angry: Відпочивати студентам захотілось? А відпрацьовувати години хто буде? Пушкін? І так по суботах/понеділках дибошать вас... Ні щоб спокійно, рівномірно... :D

А якщо серйозно, то зі слів знайомих медиків минулий карантин таки в нас був оголошений ВЧАСНО і дав результат, на відміну від цього, який як мінімум мав бути з понеділка/вівторка і дав би результат.. Зараз хворіють переважно діти, тому закривають лиш школи ніби... І грип сезонний, звичайний, і діти не критично (більшість) його переносять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І грип сезонний, звичайний

а до того ти свято вірив шо був свинячий/козячий/щурячий чи ше хз який?:)

Була велика херня, через яку наша вельми працююча влада відмила немало баблоса...

Вирішили повторить? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, зараз наче це не повтор, а насправді сезонний грип, реакція на похолодання)

Мама працює в лікарні, каже людей побільшало, хоча в половини просто дуже велика простуда, а це ще не грип :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...