Перейти до змісту

Оригінальний метод протидії ДАІ-такова ви йєщьйо нє відєлі!


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа аааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааа аааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа аааааааааааааа :0091:

такій треба зразу укольчік спірта внутрівєнна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гаїшнік і сам не уявляв що слова "ви маєте пред’явити" здатні вигнати диявола з людини :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це така "людина" керує автомобілем???

Да їй місце в нас в Олиці. І ці люди приймають закони ... кого обрали..куди дивилися..

я в шоці... Да я б ї там би, певно, і добив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роковая женщина :0016:

оце вона в ліжку кричить мабуть!

нафіг тоді те ліжко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене здивували слова чоловіка в закінченні, звернення до працівника ДАІ: "ну як так можна?" :lol:

Ой, дурдом, і ось це такі люди натворять справ, збивають по 5 людей, а самі залишаються живі і неушкодженні, та й ще й відкупляться по психічному, дурдомммм!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ви що, люди, це ж артистично виконана істерика. Зверніть увагу - вона зразу заткнулась коли доки віддали. Цій бабі в театрі грати, мля, до чого тут психіка :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це значить випившого пива повезуть в нарко. а психа в психушку не повезуть? Треба гаїшникам роздати шприци з барбітурою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ви що, люди, це ж артистично виконана істерика. Зверніть увагу - вона зразу заткнулась коли доки віддали. Цій бабі в театрі грати, мля, до чого тут психіка :D

так забрати треба було права.і направити на перевірку у бальнічьку. мейбі, на другий раз перехотілось би грати таки спектаклі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по фотке - не знаю, а по стилю - похоже...

по этому же принципу, в 2005 году, ющенко стал президентом... :)

это у них "коронка", наверное...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вона?

Яка весела тітонька. З "вогником" ! :-)

ще кусочок

нє, не похожа.я подивився інші її фотки в гуглі- не ця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хіба би вона бєшенно похудала. хоча, я дивився оцю фоту де вона на трибуні- у профіль- ніпахожая. дивився на обласній раді- а тма фоток депутатів нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...