Перейти до змісту

S.t.a.l.k.e.r.


Kondra

Рекомендовані повідомлення

В мене вообще меню не видно я наклацав шось там ігра запустилася! Як дивися в землю видно все як дивися на горизонт білий екран! А ви тут розводет сльози тормозить не тормозить, а в мене вот така картина! ATI Radeon 9200 128 MB нахер вона мене вже за...ікалібала

Дрова на видяху свежие?

Директ последний?_)

Ps Если да то стучи в асю помогу чем смогу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 598
  • Створено
  • Остання відповідь
В мене вообще меню не видно я наклацав шось там ігра запустилася! Як дивися в землю видно все як дивися на горизонт білий екран! А ви тут розводет сльози тормозить не тормозить, а в мене вот така картина! ATI Radeon 9200 128 MB нахер вона мене вже за...ікалібала

Да я взагалі від вас балдю, на таких картах хочете сучасні ігри грати :smile3::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вообще меню не видно я наклацав шось там ігра запустилася! Як дивися в землю видно все як дивися на горизонт білий екран! А ви тут розводет сльози тормозить не тормозить, а в мене вот така картина! ATI Radeon 9200 128 MB нахер вона мене вже за...ікалібала

Да я взагалі від вас балдю, на таких картах хочете сучасні ігри грати :smile3::)

а если чел финансово себе позволить не может то что тогда?? сидеть думать какая это хорошая игра но у мну лагать будет и я её не установлю..

а играть то хочется! помню када хл 1 вышел люди хз в каком мелком разрешении играли .. но ведь играли.. дум тоже... что тока не придумывали что бы альфа норм работала). и кста графа не самое главное в играх ..

Ps Перейдём к обсуждению игры наконец ??)))

Мне лично понравился алайф в действии /// незнаю как у вас а у мну миграции нпц оч частое явление... интерестно также наблюдать как групировки воюют между собой.. мне так например легко удалось проникнуть на пост что на первой локации... где надо забирать ящиг с чем-то ... в тот момент когда я должен был идти в бой в одиночку я с изумлением заметил что группа из 5-7 чел сталкеров тоже нападала на этот пост)) забавно так же послушать анеки которые застегаю сталкеры у костра )))

один зачётный я даже запомнил))

***

Ловят как-то бандиты сталкера,и давай окунать его с головой в колодец.через минуту вытаскивают и спрашивают :-есть бабло или артефакты?- -нету-.окунать его ещё раз.вытаскивают и спрашивают :-есть бабло или артефакты?- -нету-.окунать его ещё раз.вытаскивают и спрашивают :-есть бабло или артефакты?-,а он не выдержал и ответил -блин!вы,мужики,или подольше держите,или поглубже окунайте-вода мутная,нехрена невидно!-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім новоспеченим сталкерам раджу читати ВІДПОВІДНУ ТЕМУ НА ФОРУМІ OVERCLOCKERS.RU. Багато різних думок про гру, багато цінних порад, порівняння гри на різному залізі і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам грав дум3 на целероні 500, 256 опори :ok2:

to ART:

а ти пробував переключитись на ДХ8? Якщо не пробував то це може допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їй тра просто більше 1гБ озу..

якщо у вас 1гб.. то нада ставити на інший вінт..тоді своп не заважає..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто играл уже? я блин в тупик зашел и не могу найты выход... это в подземных лабараториях, где нужно похитеть документы для бармена, когда я захожу в одну из лабораторий где нужные доки, забираю их и после чего единственные двери через которые я зашел закрываются и пылают огнем, естественно выйти немогу, огонь дверей меня не поражает, так как на мне модный костюмчик, но двери не открываются, только внизу экрана сообщение "кто-то удержывает эту дверь" весь день сегодня мучился..... кто знает где секрет, помогите плиз :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я взагалі від вас балдю, на таких картах хочете сучасні ігри грати
Сам грав дум3 на целероні 500, 256 опори

Я тоже помню в многое играл на своем пне 600, GeForce4, 512 опоры. И Санандреас, и Андеграунд2 и прочее, вот только это не игра а мученье, на самых низких настройках картинка зло, лутше уж в Vice City поиграть, а на средних настройках, хоть играть и можно, но на замесах глючит.

ВІДПОВІДНУ ТЕМУ НА ФОРУМІ OVERCLOCKERS.RU.

чет там сплошные минусы, не зачеты и у всех сплошное разочарование...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Artem-87

Стріляй по "шаровій блискавці" і буде тобі щастя.

Oushen

Тому шо гра насправді не получилась. Ітільки вона тобі починає подобатись в середині то в кінці повне розчарування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІДПОВІДНУ ТЕМУ НА ФОРУМІ OVERCLOCKERS.RU.

чет там сплошные минусы, не зачеты и у всех сплошное разочарование...

ИМХО, игра мне тоже не понравиласи и игрой и графикой, особенно прорисовка существ, людей (собаки вообще гавно, прыгают как квадратные какието). Физика тоже не очень. Всеми так разрекламированный АИ не настолько крут. Также не понравилось подбор звуков стрельбы оружия и воообще с него стрелять както не прикольно не интересно, может это и есть приближенность к реальности но как по мне не очень.

Думаю большинство людей инстенктивно (как волной их зацепило и они видят только эту большую волну, а недостатков не видят) хвалят Сталкер за точто по нескольким причинам:

1. Он какбы украинский (патриотизм это хорошо), и я тоже рад что мы (украинцы) както причасны к его созданию.

2. 5 лет (или сколько там) ждать. Слюньки текли и у меня тоже при слове Сталкер, а накусил и ничего особенного булка с изюмом как булка с изюмом.

:glare: Ух понесло, вечером еще раз запущу попробую может больше понравится ^_^

ЗЫ: ИМХО если сравнивать с ХЛ2, то ХЛ2 по 10-ти бальной 9.5, а Сталкеру 6.5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти на чому запускав сталкера? ^_^ На калькуляторі? :angry:

Я такої графіки ще не бачив ні в одній грі, а фізика ні чуть не гірша за ХЛ2, ІМХО вона як мінімум на порядок краща! Ну а АИ в мене ще ні разу не "давав збою"! Може всі ці незадоволення через те, що ти піратку граєш?

ЗИ: а може просто "душа не сприймає"? :glare:

ЗЗИ: я з таким захопленням не грав ще з часів дюка нюкема і першого дума!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хохма в тому що люди ждуть ігри і самі собі надумують що там має бути. Звичайно після виходу гра їх розочаровує бо зробить те що десь там кожен геймер намріяв собі ніхто не може.

Я давно відрікся від цього принципу і не жду гру в повному розумінні цього а просто вношу її в список того що варто буде пограти. В мене ліцензійний ХЛ 2 лежав на полці біля року після виходу і я не грав в нього бо не хотів псувати собі враження повільним кампом (в мене і тоді б гра на середніх настройках з 30-60 фпс) Те ж саме і зі сталкером, я його ще не грав і після покупки боксової версії (в середу привзуть в місто) ще з пару місяців не буду)

Так що дивітся на ігри реально, а не з позиції того якою ви б її хотіли бачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(в мене і тоді б гра на середніх настройках з 30-60 фпс)

почитав тот форум, то там у некоторых чел компы за 1500-2000$ и у них максимум 50-60ФПС, а при выключения анизотропа и прочего ФПС всеравно больше чем на 5 не поднимается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто жалієтся на "не зовсім сучасну" графіку - то мабуть грають на бюджетних карточках (як я ^_^ ), але спробуйте високі установки і тільки з динамічним освітленням і тут ... зовсім інша графіка !

В мене на Радеоні 1300 навіть при високих настройках видає 50-70 фпс але із статичним освітленням, но тільки включаю динамічне - відразу 1-7 фпс :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хохма в тому що люди ждуть ігри і самі собі надумують що там має бути. Звичайно після виходу гра їх розочаровує бо зробить те що десь там кожен геймер намріяв собі ніхто не може.

Я давно відрікся від цього принципу і не жду гру в повному розумінні цього а просто вношу її в список того що варто буде пограти. В мене ліцензійний ХЛ 2 лежав на полці біля року після виходу і я не грав в нього бо не хотів псувати собі враження повільним кампом (в мене і тоді б гра на середніх настройках з 30-60 фпс) Те ж саме і зі сталкером, я його ще не грав і після покупки боксової версії (в середу привзуть в місто) ще з пару місяців не буду)

Так що дивітся на ігри реально, а не з позиції того якою ви б її хотіли бачити

Сіля чекав Сталкер з 2001-го вроді.

Запустив. Пройшов Настройки високі але без зглажування і динамічного освітлення.

Плюси:

+ дійсно революція і ніби як повна відсутність коридорності (ніби).

+ Графічний двигун дуже потужний це бачить і ламер, на максимальній графіці задвігає все що я до цього дня бачив.

+ сюжет і постановка рівнів.

+ озвучка.

Мінуси:

- вирізали транспорт (несутєве).

- обіцяли Сурвайвл хорор з елементами РПГ,а сделали FPS з елементами РПГ :angry:

- убрали кілька концовок (теж не силько жалко).

- убрали динамічність і дуже спросили А-лайф. (анамалії ніколи не переміцаються, А-лайф наскільки я зрозумів взагалі між уровнями не переміщається, і при появі ігрока просто наповнює рівень кандідатами в морг ИМХО).

- Такий кривий баланс я ніде не бачив тушу кабана чи свинки легше зняти ніж псіну. Чи напрклад один Я з пестика зняв 8-9 озброєних військових з автоматами (передостанійрівень складності) ^_^ . Да В Феар мене б 10-ть раз покалічили б при такому розкладі.

- Слабий АІ, дуже не адаптовний і сирий. Да розумний да діють групками, але не то. На відкритій місцевості де купа мелких укритій і де один проти 20-ти 100% труп. Боти ходять касяками-паравозіками та ну нх.

- невідповідність деяких пропорцій і характеристик зброї ну це мелочі=)

- Повна відсутність свободи дій, не ну канешно бігти я можу куди хочу. Але дуже велика привязаність до квестів. Плюс по сужетній лінії мене всюду чекають ^_^ Хто грав той знає.

Кароче я був фаном гри 5 років і шо маємо зараз.

Я очікував що мені буде страшно протягом всієї гри, а вийшло перших 3-5хв. А далі бігаєш і все що не подобається в Морг. Кароч 8/10. ИМХО

3.ЬІ. Я думаю за ревью і критику мене не повісять, оскільки всі мають голову на плечах і вміють думати.

3.ЬІ. после 3.ЬІ. Вся надія на Комюніті, що все-таки модами домучать до нормальної версії =). Або вся надія на МЕТРО :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я очікував що мені буде страшно протягом всієї гри...

Ще одне підтвердження того що я казав. Дивись на гру фінальну а не на те якою б ти її хотів бачити.

Все вище описане тобою було в грі на момент 2004го року (в внутрішній беті) але в таку гру зовсім не цікаво було грати. Це був облівіон тільки страшний і ще повільніший. На техніці не роїздиш через аномалії ітд, аномалії рухаються і не залишають тобі часом обхідного маневру, гравець дох кожні пару хв. Посеред гри міг вискочити напис що гра завершена якимось сталкером нпс хоча ти так і не встих вїхати в сюжет. Зрозумійте 1не це комерційний проект і він має приносити прибутки, для цього має зподобатись широкій аудиторії а не кучці хардкорщиків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я очікував що мені буде страшно протягом всієї гри...

Ще одне підтвердження того що я казав. Дивись на гру фінальну а не на те якою б ти її хотів бачити.

Все вище описане тобою було в грі на момент 2004го року (в внутрішній беті) але в таку гру зовсім не цікаво було грати. Це був облівіон тільки страшний і ще повільніший. На техніці не роїздиш через аномалії ітд, аномалії рухаються і не залишають тобі часом обхідного маневру, гравець дох кожні пару хв. Посеред гри міг вискочити напис що гра завершена якимось сталкером нпс хоча ти так і не встих вїхати в сюжет. Зрозумійте 1не це комерційний проект і він має приносити прибутки, для цього має зподобатись широкій аудиторії а не кучці хардкорщиків

Блін от би достати десь того зразка Сталкер. А то цей занадто попсовий ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене в підвалах на підході до другої лабораторії (Х16), де стоїть випромінювач, патрони кінчаються дуже швидко :lopata:

особливо багато їх витрачаю на пригучих чуваків в противогазах.

Але одне можу сказати -- двіжок дуже сильний (фізика+графіка) і атмосфера гри зроблена на 12 по 10-бальній системі. Гра однозначно краща за дум3 :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все! До саркофага добрался, игру прошел, в конце заставка прикольная, но я думал конец будет немного другой....

Кто уже был в Припяте? Город суперово нарисован, мрачная атмосфера, воще супер, а вот на ЧАЭС мочат прилично, вояк много с танками и вертолетами, всех не перемочить, надо втихаря пробиаться :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все! До саркофага добрался, игру прошел, в конце заставка прикольная, но я думал конец будет немного другой....

Автори стверджують, що в ігрі є сім різних кінцівок (в залежності від методу проходження), з них дві -- "не справжні". На ігрових форумах радять зберігатись перед ЧАЕС і проходити її по-різному, щоб побачити різні кінцівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вощето 5 кінцівок фальшиві (ті самі які кінчаються біля реактора) і лише 2 справжні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикупил в пано свой сталкер за 65 юаней -зафтра пойду видяху пакупацць .... видимо возьму 7900 gs point-of-view - если кто знает в ней грабли - кинте весточку ПЛИЗ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...