Перейти до змісту

S.t.a.l.k.e.r.


Kondra

Рекомендовані повідомлення

дк уже качать можно ..

я в инете видел ссылки на игру ... 4 гб ...

какой то молодец .... выложил куда то игру за неделю до релиза :friday:)))

лооооол

бету скачал недельку назад ...

загрузил ...

и пожалел свой комп ....

он аж пискнул ... бедняга :)

нада срочно еще гиг оперативки .....

и 7800 джифорс ....

СРОЧНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 598
  • Створено
  • Остання відповідь

Точно залити чи прикалюєшся? Повторяю, в мене не гра, а аудіокнижка.

Якраз те що і нада

Відповів в темі про Метро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недумаю що багато користувачів купить гру. більша половина буде просто брати один в одного і все :angry:

Якщо гра буде зажигати то куплю однозначно =)

+1

в когось вже є ? дайте потестить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіля, кожен має сам вирішувати.. чи пірат чи підтримати...

при всьому твому бажанні :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЗ ХЗ

Наприклад neostar виразив зачот GSC за цей дозвіл

а Линуксу они "зачет" не выражали?? :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружбан дав! Пацани... Просто абалдєть, ніяких глюків і багів! Йожик ти де? Вже маєш? Можу поділитись... Стукай в приват...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вот ша гоцаю в пиратку но обязательно куплю лицензию так как этой игре по-моему пока нет аналогов...)) а даже если кто то и гонит что мол дофига чего нету... так это ж игра а не жизнь и игра кста шикарная..

мну давно так не затягивало со времён халфы 2 ..

Ps Кста не верьте тем идиотам что говорят что мол графа дичь) зайдёте в подвальное помещение (лабаротирию подземелье..) и увидете как они ошибаются))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра дійсно супер :ok: І варта тих грошей за які її продають
Це давно відомо!!! Я вже ліцензії не можу дождатись!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не чекай а йди купляй :ok: Гра вже є в частині магазинів луцька
Я просто з людьми вже домовився на пятницю за 50 грн!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил себе седня сталкер, вкинул на комп и бац.... комп вкакался, оказываеться что этой игре радеона 9600ПРО 256мб для минимальных настроек даже недостаточно, клюки ужасные, а графика как Кваке ІІ 2000 года.... жалею что только купил, 65 грн в попу, аж не верится вроде украинцы делали.... вот у русских то игры всегда получаются ужасно требовательные до железа, а графика ну никакая, то же и у меня получилось... блин....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти хотів на свому компі все життя без апгрейда в нові ігрухі гратися? :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уже видел :ok:

2е друзей купило :ok:

уххх ...

но мой комп повеситься если я себе куплю :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил себе седня сталкер, вкинул на комп и бац.... комп вкакался, оказываеться что этой игре радеона 9600ПРО 256мб для минимальных настроек даже недостаточно, клюки ужасные, а графика как Кваке ІІ 2000 года.... жалею что только купил, 65 грн в попу, аж не верится вроде украинцы делали.... вот у русских то игры всегда получаются ужасно требовательные до железа, а графика ну никакая, то же и у меня получилось... блин....

1 Твоя конфа лише на мінімальну графіку може надіятись

2 Квака третя була випущена в 98му а 2га на років 2 десь раніше

3 Щоб побачити яка там графіка зайди в гості до людей з нормальними компами :ok:

4 Після абдейта діск пригодится і мож гроші не жаліти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пику от сталкера привет!!! Хехехехе может лучше в Call of Duty погонять по сети???

Читай внимательнее и вообще чё ты Аську не включаешь???

post-1453-1174514152.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C.Т.А.Л.К.Е.Р. - ББББББББББББББООООООООООООООООООММММММММММММММММБББББББББББББААААААААААААААААААА

АА.

я його на свому ГФ 5200 запускав... слайд-шоу кншно, але яке слайд-шоу... :)

ВПЕРШЕ (!!!!) я бачу гру, де розробники ніразу не збрехали про можливості...

Жодна гра покі і близько не валялась...

З.І. купив вчора десь о шостій. заплатив 55 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже грав ліцензійну ? Пишіть про враження від гри !

Враження... глючність. Замість неба переплетіння "земних" текстур. Тормозив відео (!!!) ролік заставки (там де ЗІЛ їхав і розбився). Відсутні субтітри (я краще сприймаю коли слухаю і читаю одночасно). Торговець Сидорович ворушив губами зовсім не синхронно. Фрази рядових НПС не озвучені. Неприємно вразило повідомлення "KILL STRELOK" на КПК в заставці (не могли для рос. версії нарендерити кілька додаткових кадрів??). І це тільки початок. Звичайно грати можна, але осадок появляється ;)

Таке враження що російську версію отримали з англійської шляхом "обробки напільніком" :)

П.С. Поржав над сталкерським анекдотом быля вогню.

Зашёл в "Долг" - остался должен. Зашел в "Свободу", мне сказали - "Свободен!"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враження... глючність. Замість неба переплетіння "земних" текстур. Тормозив відео (!!!) ролік заставки (там де ЗІЛ їхав і розбився). Відсутні субтітри (я краще сприймаю коли слухаю і читаю одночасно). Торговець Сидорович ворушив губами зовсім не синхронно. Фрази рядових НПС не озвучені. Неприємно вразило повідомлення "KILL STRELOK" на КПК в заставці (не могли для рос. версії нарендерити кілька додаткових кадрів??). І це тільки початок. Звичайно грати можна, але осадок появляється

Таке враження що російську версію отримали з англійської шляхом "обробки напільніком"

П.С. Поржав над сталкерським анекдотом быля вогню.

А на якому залізі так глючить ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враження... глючність. Замість неба переплетіння "земних" текстур. Тормозив відео (!!!) ролік заставки (там де ЗІЛ їхав і розбився). Відсутні субтітри (я краще сприймаю коли слухаю і читаю одночасно). Торговець Сидорович ворушив губами зовсім не синхронно. Фрази рядових НПС не озвучені. Неприємно вразило повідомлення "KILL STRELOK" на КПК в заставці (не могли для рос. версії нарендерити кілька додаткових кадрів??). І це тільки початок. Звичайно грати можна, але осадок появляється ;)

Таке враження що російську версію отримали з англійської шляхом "обробки напільніком" :)

судя по всему ты играешь ломанную англ. пиратку с наложенными русскими файлами.. от этого и куча глюков и всякой прочей хрени.. эту тему уже полностью обсосали на игровых форумах..

кто пробовал лицензию, говорят, что игра СУПЕР!!! кстати, получает оч высокие оценки прессы и игровых порталов...

а я жду 23-го, чтобы купить джевел версию.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...