Перейти до змісту

2012 / 2012 [2009]


bidzyura

Рекомендовані повідомлення

Дякую, не потрібно заливати сюди ДВД диск :)

До речі, я вже качаю з укр. перекладом!! ;)

Просто тільки зрозумів, що в нас з цього місяця буде 30 Гб :) (дякуючи Юріку :) )

гг,не забув мене хДДД

Фильм супер.Очень понравился! 5 балофф!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм просто МЄГА!! Я ще й в Кінопалаці в Київі дивився, це не двдріп на моніторі 19 і колонках=) Попадає в трійку кращих мною бачених!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вільм такій собі, могло б бути набагато краще, я два рази відривався від фільму, на різні потреби,, не тримає фільм........

залишилось чекати АВАТАР, будим надіятись шо буде на 5 пунктів више

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фильм был расчитан нато что есть..млин, а какой вам сюжет подавай ? есть пару ляпов но ниче..личная оценка 8 из 10.. :eusa_clap:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за звичай я не дивлюсь фільими катастрофи, цей подивився і зрозумів що був правий у тому що не дивлюсь. в намаганнях зробити щось супер пупер у режисера пропадає банальний людський глузд: 

1) коли все навколо руйнується на землі у них нормально працюють телефони у будьякій точці світу - таке відчуття що то не мобільні а супутникові

2) я не фахівець у літографії але здається земна кора набагато товстіша ніж вони показали у вигляді шкорлупи котра розламується і сповзає у океан

3)  постійні ляпи із величинами - цунамі висотою у 1,5 км у них залізло до підніжжя Евересту пройшовши масу перешкод у вигляді хребтів та горних піків що мають висоту не менше 4-6 км, доречі цунамі такої висоти і до Говерли навіть не дійшло б - закони фізики не відміняли ще і кожна хвиля затухає з кожним км проходження  відстанні.

4) розказавшу казочку про зміну електромагнітних полюсів апаратура у них працює нормально, хоча повинна бути вивалюватись в аут

5) виверження вулкану зробили у вигляді ядерного вибуху  - брєд

6) коли стартували на маленкому літачку-  показують що набирають висоту після злету а потім чомусь летять прям над людьми і між падаючими будинками

7) цікаво на їхньому кораблі біля кожної гайки стояли відеокамери чи лише біля складних механізмів і взагалі навіщо вони там - щоб побачити очима як працюють механізми

8)  міліардерів  у світі  набагато менше ніж вони там показали

Єдиний плюс це цитати  книжки головного героя в якій описана філософія справжньої ЛЮДИНИ

p.s. в цілому фільм ніякий і  не вартий повторного перегляду чи зберігання у колекції

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий фільм. Не жалкую часу витраченого (2 год) на перегляд спецефектів. :)

Можна багато чого сказати: "сюжет простенький", "гра акторів непереконлива" і т.д. Але на цьому фільм і не базувався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
за звичай я не дивлюсь фільими катастрофи, цей подивився і зрозумів що був правий у тому що не дивлюсь. в намаганнях зробити щось супер пупер у режисера пропадає банальний людський глузд: 

1) коли все навколо руйнується на землі у них нормально працюють телефони у будьякій точці світу - таке відчуття що то не мобільні а супутникові

2) я не фахівець у літографії але здається земна кора набагато товстіша ніж вони показали у вигляді шкорлупи котра розламується і сповзає у океан

3)  постійні ляпи із величинами - цунамі висотою у 1,5 км у них залізло до підніжжя Евересту пройшовши масу перешкод у вигляді хребтів та горних піків що мають висоту не менше 4-6 км, доречі цунамі такої висоти і до Говерли навіть не дійшло б - закони фізики не відміняли ще і кожна хвиля затухає з кожним км проходження  відстанні.

4) розказавшу казочку про зміну електромагнітних полюсів апаратура у них працює нормально, хоча повинна бути вивалюватись в аут

5) виверження вулкану зробили у вигляді ядерного вибуху  - брєд

6) коли стартували на маленкому літачку-  показують що набирають висоту після злету а потім чомусь летять прям над людьми і між падаючими будинками

7) цікаво на їхньому кораблі біля кожної гайки стояли відеокамери чи лише біля складних механізмів і взагалі навіщо вони там - щоб побачити очима як працюють механізми

8)  міліардерів  у світі  набагато менше ніж вони там показали

Єдиний плюс це цитати  книжки головного героя в якій описана філософія справжньої ЛЮДИНИ

p.s. в цілому фільм ніякий і  не вартий повторного перегляду чи зберігання у колекції

 

готовий підписатися під кожним словом, адже аналогічні думки виникали під час перегляду і після. короче кажучи, не фільм, а лайно при тому ще те

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5) виверження вулкану зробили у вигляді ядерного вибуху - брєд

а що не так? це навіть пострашніше, ніж ядерний вибух повинно бути...

Але ж як ржачно було дивитись як мужик біжить за Сесною І доганяє!!! (а зйомка! Зйомка то яка! Вах-вах! Як з якогось Кінг-Конга 30-х років ) Та й та рука, яка з'явилась з безодні ще й з стиснутою в кулаку картою... Оті 5 хвилин я ржав як дурний! Мені здається режисери спеціально зробили тих пару хвилин, щоб тупо "паржать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...