Перейти до змісту

Новий світовий порядок.


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Надибав в нетрях інтернету одну думку, і хочу почути ваше бачення написаного.

Переклад мій. Посилання не даю бо там теж звідкись переписано.

Отже... Новий світовий порядок, або історія того як паразит буде володіти світом...

Ми всі в книгах (історичних, фантастичних, наукових) читали про становлення нового світового порядку. Яким має бути його сценарій в умовах нинішньої геополітики і макроекономіки?

Переважна частина "власників" банківських систем давно зрозуміли, що вони паразитують на фінансовій системі США. Для довідки фінансова система США побудована на основі федерального резерву, котрий (резерв) є так би мовити "приватною" структурою. При чому паразитують так давно, що хазяїн став хворим і помираючим. В хазяїна майже не залишилось крові. Паразиту потрібен новий хазяїн, але значно більший чим існуючий. Паразит голодний і розуміє, що старому хазяїну жити залишилось не довго, тому він повинен вияснити де новий і як до нього дістатись.

Паразит спочатку під шикарним соусом об'єднує інші країни проти валюти США, тим самим спричиняє девальвацію валюти. Залежні від долара країни стають злими і це заставляє їх прийняти хаотичні рішення. Потім, в потрібний час, паразит буде пропонувати ідеї глобального грошового порядку, посилаючись на вмираючу систему. В той самий час кредитиючи, і садячи тим самим "на голку" країни які були залежні від долара США. Коли паразит відчує сприйняття ідеї гармонійної грошової системи і в той же час залежність держав які були прокредитовані, запропонує новий керуючий орган для світової економіки. Поставивши там маріонеток для повного контролю за еволюцією. Таким чином виникне новий хазяїн-донор, але на рівні світового масштабу.

Паразит прагне свіжої крові....

Ваші думки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку треба позбутися від паразитів у голові, а вже потім шукати їх у світовій економіці, ололо =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто тут поумнічав, так це три перші відписувачі :))))

Віталік, нізя там в голові паразитів убивать. НІЗЯ! Панімаєш?:))

ІМХО , доля раціо у таких глобальних передноворічних економіко-філософських роздумах є. Тільки от даний процес почався вже (знову ж таки моє власне думко) з попущенням долара перед євро в Європі.

Варіант наступного кроку - це попущення і похерення євро?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostya що вхоить в твоє поняття "всі" (всі хочуть лібо замутіть, лібо паумнічать). Всі з цього форуму, всі в Луцьку, всі в Україні чи може всі навколо тебе? Картошка картошкой, але умнічанієм навколо нового світового порядку ситий не будеш. Навіть інтернет собі не проплатиш шоб "паумнічать". Тема створена для обговорення, а не для стьоба над автором. І, на мою думку, в тому розділі де потрібно.

Nameless шановний пане, як написано з Ямайки, інколи краще курити чим лолокати не по темі. Почитай в довіднику, що таке алегорія, а потім став діагноз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто тут поумнічав, так це три перші відписувачі :))))

Віталік, нізя там в голові паразитів убивать. НІЗЯ! Панімаєш?:))

ІМХО , доля раціо у таких глобальних передноворічних економіко-філософських роздумах є. Тільки от даний процес почався вже (знову ж таки моє власне думко) з попущенням долара перед євро в Європі.

Варіант наступного кроку - це попущення і похерення євро?

Бальшое,человеческое СПАСИБО!!! :D

За турботу про моїх селекційних паразитів.НІЗЯ їх вбивати НІЗЗЯ :D я без них осиротію :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maskinong, я не зрозумів хто в кого і чий селекційний паразит, але флуди краще в приват.

P.S. Потріть флуд в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитай в довіднику, що таке алегорія, а потім став діагноз.

Почитай в довіднику, що таке сатира, за діагнозом - до лікаря, я на це звання не претендую. І так - краще ололокати, ніж нести дурниці. ІМХО звичайно ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурниця в тому, що всі скрізь шукають крайного, вплітаючи в свої пошуки псевдо-паразитів і на кожному кроці, бачачи всесвітній заговор і лє гранд армагідєц всьому сущому, при цьому ігноруючи проблеми дійсно насущні. Йома йо, в своєму поганому становищі матеріальному, фізичному і моральному, людина винна особисто і лише так. Люди по природі своїй не рівні і від цього існують різні рівні благоустрою і достатку, від цього існує "світовий порядок". Правлять (керують/командують/кому як зручніше) ті, хто вміє правити, підкоряються ті, хто вміє підкорятись. Порядок міняється - це так, але ніхто ні в кого кров не ссе, ні хто нікому не бажає зла, рівно як і добра ніхто нікому не бажає окрім себе. Коротше ІМХА зводиться до того, що подібного роду статті є чистої води ідіотизмом і безпідставним пошуком ілюзорних загроз. Автор - краще не буду казати хто. Звісно це лише ІМХО і на жодну правильність воно не претендує. До тебе, Zeuss, абсолютно претензій ніяких, не сприймай на свій рахунок, і так, правий був kostya про картошку, а от автор - не правий, я б навіть сказав, він дуже сильно помиляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nameless, я на цьому форумі сприймаю тільки ті тези з якими погоджуюсь, або в яких є раціональне зерно. А на особистий рахунок не спрйимаю нічого. Писанина що буде нижче то вже моя ІМХА.

Многа букав.

По-перше прочитав статтю ще раз. І ти знаєш не помітив, щоб автор когось звинувачував ні в матеріальних ні в моральних гріхах відносно себе чи якоїсь групи людей. Крайнього там теж ніхто не шукає бо проблема, як така, там теж не була описана. Була проведена алегорія. Зроблене порівняння певного "консорціуму" (назвемо його так) з паразитом. Порівняння це було зроблене лише для того, щоб довести те що консорціум автономно існувати не може, або не хоче.

Автономно - це і є ключове слово написаного.

На рахунок рівності людей як ти писав спорити з тобою не буду, бо то окрема тема і не цього розділу.

Тепер щодо того, що людина в своєму матеріальному становищі винна особисто. Дозволю не погодитись. Я вже десь на форумі описував ситуації але...

Візьмемо до прикладу простого Васю, який працює на підприємстві, що виготовляє туалетний папір. Туалетний папір продається, об'єми продажу ростуть. А Вася собі працює і бачить в цьому певну стабільність. Стабільність в його розумінні прогнозований дохід, а це в свою чергу впевненисть в тому що він буде виплачувати, наприклад, житло. Тут в силу певних світових процесів помножених на процеси на більш низькому рівні виникає криза. Вона веде за собою купу макроекономічних процесів, один з яких скорочення споживчого попиту. А по-простому туалетний папір стали економити і продажі його впали. Для того шоб оптимізувати витрати керівництво прийняло рішення Васю скоротити, не зважаючи на його кредити і т.д. Звичайно можна стверджувати, що якщо Вася не лапух то він найде іншу роботу. Але криза веде за собою ще таке явище як скорочення попиту на ринку праці. І у Васі вже реальна проблема. Заміть матеріальна проблема в якій він по-суті не винен.

Тепер розглядаємо ситуацію коли Вася власник тієї ж фабрики. В той самий час. Там як я вже писав скоротився попит на його товар. І Вася як грамотний керуючий включає низку заходів для того, щоб втримати підприємство на плаву. Вася оптимізує витрати (в що входить те ж саме скорочення персоналу), старається війти в сектори ринку де до того не був присутній, розробляє графіки зменшення кредитного навантаження і т.д. Але витрати перевищують доходи. Він іде в банк, а там теж криза і банкіри розводять руками. Їде Вася додому і думає в чому він винний? Ніяких помилок не робив, план розвитку ішов ідеально, рішення приймав вчасні і ефективні, а бізнес накривається мідним тазом. Новий Вася винен особисто в своїх бідах?

Далі Васю можна розглядати в ролі керуючого банком, головою ОДА, міністром економіки чи фінансів.

Так от, чинники які спричиняють світові коливання в економіці звичайно є різними. Але в переважній більшості вони є штучними. Штучність їх заключається в наміреному або помилковому дизбалансі. І коли рушиться світовий баланс це впливає на кожного, і на тебе в тому числі. Якщо ти не бігаєш по не тронутим лісам Амазонки, харчуєшся бананами а літак, який пролітає над тобою, вважаєш природною аномалією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за проблеми

Наркоманія, алкоголізм, мала швидкість інтернету.

ага, а ще горілка 0,7 л, Ю-Я-Ю на бігбордах, та бензин по 8 грн!

або тема виїжджає в економічне русло, або з'їжджає в флейм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за проблеми

Наркоманія, алкоголізм, мала швидкість інтернету.

ага, а ще горілка 0,7 л, Ю-Я-Ю на бігбордах, та бензин по 8 грн!

І дорогі в нас дуже погані , не говорячи про освітлення в місті :0031::0031::0031:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...