Перейти до змісту

Флешмоб місцевого розливу.


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

21 ноября в Днепропетровске прошел танцевальный флешмоб. Около сотни человек пустились в пляс на центральной площади города под музыку Everybody от Backstreet Boys. Судя по всему, этот флешмоб направлен на привлечение внимания к концерту бойз-бенда, проведение которого запланировано на 13 декабря в Киеве. По масштабности этот флешмоб конечно не сравнится с перфомансами от T-Mobile, но сам факт его проведенияуже заслуживает внимания.

Наші не промах)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

на заході вже давно забули про Backstreet Boys, але для України приїзд навіть таких зірок це "подія №1", не знаю чому, але усі толкові музичні зірки якось минають Україну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чому, але усі толкові музичні зірки якось минають Україну

А как же Faithless, Prodigy, Lenny Kravitz, Metallica, Depeche Mode? :) Они были в Украине :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чому, але усі толкові музичні зірки якось минають Україну

А как же Faithless, Prodigy, Lenny Kravitz, Metallica, Depeche Mode? :) Они были в Украине :)

Коли це було?, всі давно про це забули, на найближче майбутнє їхньої повторної появи не передбачається.

Ось для прикладу сайт про те, що відбудеться у наших сусідів, не буду згадувати про концерти які відбулись цього року і на яких мені вдалось побувати. І ціни на квитки адекватні, а не як в нас на Кіркорова 500 грн у "Промені" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чому, але усі толкові музичні зірки якось минають Україну

А как же Faithless, Prodigy, Lenny Kravitz, Metallica, Depeche Mode? :) Они были в Украине :)

Коли це було?, всі давно про це забули, на найближче майбутнє їхньої повторної появи не передбачається.

Місяців 2 тому, приїздили the Profigy, (була навіть на борді тема) і Металіка не так давно була. Paul Van Dyk був. Dj Tiesto. той же.

можливо, хтось просто не слідкує за музичними подіями в Україні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний супер в нас би щось подібне провести...

Ага. Зібратись на площі і під Бекстріт Бойз поригати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж був на Prodidgy хоча я і не їхній фанат але концерт мені сподобався іціна адекватна 250 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...