Перейти до змісту

Сумерки. Сага. Новолуние / The Twilight Saga: New Moon (2009) TS


alex1973

Рекомендовані повідомлення

А цих книжок багато?)

Чотири: Сумерки, Новолуние, Затмение, Рассвет.

Ну є ще і п*ята, яка не дописана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Чотири: Сумерки, Новолуние, Затмение, Рассвет.

Ну є ще і п*ята, яка не дописана.

Ясно значить буде аля Гаррі Потер, кожні 1-2 роки виходитиме нова частина фільму))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чотири: Сумерки, Новолуние, Затмение, Рассвет.

Ну є ще і п*ята, яка не дописана.

Ясно значить буде аля Гаррі Потер, кожні 1-2 роки виходитиме нова частина фільму))

Ні, на 5 все закінчиться. Все закінчується вже в 4, а 5 це спогади

Хто знає де, крім торрента, можна скачати цей фільм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 книжки немає. вона писалася, але оскільки рукопис був викрадений і попав в інтернет, Стефані Маєр відмовилась довести справу до кінця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 книжки немає. вона писалася, але оскільки рукопис був викрадений і попав в інтернет, Стефані Маєр відмовилась довести справу до кінця

Тому я і кажу, що не дописана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки оффтоп. Ось сьогодні подивився зранку на новому каналі. Там головній героїні ногу переламало і цистерна крові вилилась з неї і вампірчики тримались, ніхто і рота не відкрив. А в семплі єдина капля з порізаного пальця впала і вже починають казитись. Чесне слово не стримався. Такий ляп допустили :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки оффтоп. Ось сьогодні подивився зранку на новому каналі. Там головній героїні ногу переламало і цистерна крові вилилась з неї і вампірчики тримались, ніхто і рота не відкрив. А в семплі єдина капля з порізаного пальця впала і вже починають казитись. Чесне слово не стримався. Такий ляп допустили :D

Змістовний пост, навіть не враховуючи те, що в цьому топі мова йде про 2-гу частину, а ти бачив явно першу.

З.І. Хочу ДВДріп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і говорю про другу частину. В семплі другої частини в неї порізаний палець ;)

P.S а коли двд ріп вийде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і говорю про другу частину. В семплі другої частини в неї порізаний палець ;)

P.S а коли двд ріп вийде?

А ви уважно дивилися фільм перший? Якби уважно, то зрозуміли би, чому так вийшло в 2 частині.

П.С. Я читала, що на ДВД появиться десь 10 грудня,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому можна подякувати за фільм на ФТП??? ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 книжки немає. вона писалася, але оскільки рукопис був викрадений і попав в інтернет, Стефані Маєр відмовилась довести справу до кінця

І слава Богу! :rolleyes:

PS. Скачав, і навіть подивився (!!!) - ну так, одним оком, "за компанію" (в кого є кохана, наголошую, КОХАНА дівчина/дружина, мене зрозуміють :) - чого тільки не доводиться терпіти :lol:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 книжки немає. вона писалася, але оскільки рукопис був викрадений і попав в інтернет, Стефані Маєр відмовилась довести справу до кінця

І слава Богу! :rolleyes:

PS. Скачав, і навіть подивився (!!!) - ну так, одним оком, "за компанію" (в кого є кохана, наголошую, КОХАНА дівчина/дружина, мене зрозуміють :) - чого тільки не доводиться терпіти :lol:)

ну і як фільм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я скачав з ЮТюба кілька HD трейлерів 720р. І зрозумів. Що не можна отримати задоволення від синіх морд. І тим паче зрозуміти хоч щось, про що йдеться.

А книжки і фільми - не завжди виходить, що одне краще за інше. Часом екранізація не гірше книги виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я скачав з ЮТюба кілька HD трейлерів 720р. І зрозумів. Що не можна отримати задоволення від синіх морд. І тим паче зрозуміти хоч щось, про що йдеться.

А книжки і фільми - не завжди виходить, що одне краще за інше. Часом екранізація не гірше книги виходить.

Мені подобаються як книжки, так і фільми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я скачав з ЮТюба кілька HD трейлерів 720р. І зрозумів. Що не можна отримати задоволення від синіх морд. І тим паче зрозуміти хоч щось, про що йдеться.

А книжки і фільми - не завжди виходить, що одне краще за інше. Часом екранізація не гірше книги виходить.

Женя, я з тобою згоден на всі 100%. І дівчина моя теж дивиться зі мною лише DVD- та HD-ріпи. Це я її привчив до перегляду якісної піратської продукції. :)

Але вчора вона довго вагалась - і все ж зробила виняток. Хоч вбий, не розумію, що дівчата знаходять у головному герої. Як на мене, йому навіть слово "герой" пасує, як корові сідло. :) Ні риба, ні м'ясо... <_< А про те, що вічно блідий як смерть, на екранці жахливої якості він виглядає, як ти висловився, синім, я взагалі скромно промовчу. :)

І, якщо геть відверто - мені навіть дівка не подобається. Ну, за зовнішністю ще більш-менш - на колір і смак, як кажуть, але дура-дурою... Це ще м'яко кажучи. :lol: Ну, але якщо цей фільм розрахований на дівчаток-підлітків (в певні моменти в кінозалі чутно суто дівчаче хі-хі та ха-ха), то може так і треба - мені цього не зрозуміти. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chill є таке слово - "магнетизм". А ще його шкода.. давлять на жіночу жалість. Він нещасний блідий, із сумними очима..

Хочеться або добити, щоб не мучився, або зробити щось щоб йогму полегшало..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, фільм бачили 1,5 людини, а тему розмусолили вже більше, ніж на 40 постів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, фільм бачили 1,5 людини, а тему розмусолили вже більше, ніж на 40 постів

не подобається, не читай :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chill є таке слово - "магнетизм". А ще його шкода.. давлять на жіночу жалість. Він нещасний блідий, із сумними очима..

Хочеться або добити, щоб не мучився, або зробити щось щоб йогму полегшало..

ахаха....клево написал

пиарите тут все этот фильм. придется посмотреть и отписать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chill є таке слово - "магнетизм". А ще його шкода.. давлять на жіночу жалість. Він нещасний блідий, із сумними очима..

Хочеться або добити, щоб не мучився, або зробити щось щоб йогму полегшало..

ахаха....клево написал

пиарите тут все этот фильм. придется посмотреть и отписать

Подивися і відпиши)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, фільм бачили 1,5 людини, а тему розмусолили вже більше, ніж на 40 постів

не подобається, не читай :P

про шо можна говорити, якшо фільм не бачив??? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди залийте повну версію - мене жінка зараз як вампірчик зїсть ... Не терпиться їй вже. Виручайте - не губіть мене :D а зовнішнього трафа нема.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...