Перейти до змісту

спеціалість "Математика". куди далі?


Libra

Рекомендовані повідомлення

Зараз навчаюсь на другому курсі математичного факультету спеціальності "Математика" в ВНУ.

Цікавить де зараз працюють випускники і студенти мого факультету. 

Яке можливе працевлаштування з такою освітою? (Варіант вчителя я не розглядаю.)

Роботу треба шукати під час навчання, бо після випуску нічого не знайду. Це я добре знаю, тому і хочу підготуватись до різних можливих варіантів. Якщо для професії не вистачатиме лише освіти математика готова вивчити новий матеріал, програми.

Випускники і студенти математичного факультету дайте, будь ласка, пораду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))А ще варіант викладача

http://vdu.edu.ua/ukr/content/227/

"Спеціальність "Математика" (8.080101)

Підготовка фахівців за спеціальністю "Математика" проводиться з 1940 року. Випускники отримують кваліфікацію "Математик. Bикладач“. Спеціалізації: математичний аналіз; диференціальні рівняння; геометрія і топологія. Випускники за цим фахом можуть брати участь у розробці, впровадженні, використанні математичних методів та алгоритмів, призначених для різних галузей народного господарства. Випускники-математики можуть обіймати посади викладачів шкіл та вищих навчальних закладів, а також інженерного персоналу в галузі розробки, впровадження і використання математичних методів: інженера-програміста обчислювального центру, лабораторіях або конструкторського бюро."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо ще варіанти є? :)

якщо обирати варіант викладання, то викладати в ВНЗ, а не в школах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що..займися самоосвітою тоді не виникатиме питань. Універ дасть тобі якісь математичні знання, а так вчи програмування .. наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самоосвітою займаюсь. З цим нема проблем.

Цікавить де зараз працюють студенти і випускники математичного факультету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так склались обставини. Поступила на державну форму навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так склались обставини. Поступила на державну форму навчання.

В основному в освіті. Але є, що працюють секретарем, після 2-ї економічної, там більше платять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Libra математика...... хочіш робити за спеціальністю?

як на мене то зараз ніхто на освіту не дивиться! головне шоб була вища і в голові шось було і рукі щоб з правильного місця росли!

а те якого кольору в тебе диплом чі яка спеціальність це не головне......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг після закінчення даної спеціальності пішов працювати програмувальником в одну сітку супермакетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 HelloBoy

Це всів давно відомі факти. Але все ж таки орієнтуюсь на професію за спеціальністю. Це дивно. Але поки вважаю.

А далі як то воно буде поживем-побачим:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу видно, що більшість ыз тих хто дають відпові явно не закінчували математични :)

Отож, спеціальність не така безперспектина як дехто думає. Наших приймали по переведенню на будь-який факультет, а от до нес щось ніразу ніхто не перевівся :)

Сам закінчив математичний нетак давно(випуск 2006), правда спец. Інформатика, але це без різниці. Зараз викладач ВНУ(комп'ютерні дисципліни, аспірант). Мої одногрупники працюють у банках, програмістами на різних фірмах, у школі - одиниці.

Наші викладачі, ти може навіть і не здогадуєшмя, крім ставок на кафедрі(це так, щоб скучно не було) усі, або майже усі мають пристойні роботи. До прикладу те що знаю особисто:

Смаль Б.А - чи то помічник чи заступник директора Захід Сталь(Луцькволиньголовпостач);

Собчук В.В. - директор Захід Сталь;

Жигало Костя - директор фірми з програмування на делфі та 1с(назви не памятаю);

Філозоф Л.І. та інші старші викладачі - розв'язують такі транспортні задачі(та транспортні задачі на час) на замовлення, що вам і не снилось. За це доречі платять доволі хороші гроші.

Крім того, не важливо, що тебе там навчать, важливо, що ти сама там вивчиш. Усе це підтвердить твій диплом! Чим побільше працюй із різними прикладними програмами, розвивай навики програмування.

Такщо ти вчися, а там ні Полетило ні Ковальчук, якщо будеш мати хороші здобутки про тебе не забудуть. Хорошим студентам вони пропонували роботи ще на 3 курсі. У них багато знайомих, що звертаються при потребі. Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за інформацію!

чекала саме таких відповідей:)

не знала таких подробиць про діяльність наших викладачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чепрасову теж поважайте :)

Я закінчив минулого року Інформатику ВНУ (правда заочно 5-ий курс дотянув), зара в Жигалло Костянтина Миколайовича. Тут наших багато випускників матфаку є. По пам'яті вже 10-ох нарахував випускників рідного матфаку різних років випуску в нас на організації :)

Матфак рулить! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші викладачі, ти може навіть і не здогадуєшмя, крім ставок на кафедрі(це так, щоб скучно не було) усі, або майже усі мають пристойні роботи. До прикладу те що знаю особисто:

Смаль Б.А - чи то помічник чи заступник директора Захід Сталь(Луцькволиньголовпостач);

Собчук В.В. - директор Захід Сталь;

Жигало Костя - директор фірми з програмування на делфі та 1с(назви не памятаю);

Філозоф Л.І. та інші старші викладачі - розв'язують такі транспортні задачі(та транспортні задачі на час) на замовлення, що вам і не снилось. За це доречі платять доволі хороші гроші.

Крім того, не важливо, що тебе там навчать, важливо, що ти сама там вивчиш. Усе це підтвердить твій диплом! Чим побільше працюй із різними прикладними програмами, розвивай навики програмування.

Хм, дякую за цікаву інфу. Собчука найбільше поважав з усіх викдалачів. Він єдиний намагався пояснити нам прикладне застосування тих знань, що давали.

Сам закінчив інформатику. Досі вважаю, що з математичними знаннями пряма дорога в програмування. Викладанням зараз не заробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, дякую за цікаву інфу. Собчука найбільше поважав з усіх викдалачів. Він єдиний намагався пояснити нам прикладне застосування тих знань, що давали.

Сам закінчив інформатику. Досі вважаю, що з математичними знаннями пряма дорога в програмування. Викладанням зараз не заробиш.

Програмування у нас в нашому аграрному регіоні, де програмістам платять копійки теж сильно не заробиш.... Я у же колись пробував. Ми із Собчуком є у доволі хороших стосунка і коли із ним розмовляли про це(роботу програміста) він мені із моїм колегою тоді сказав: "Гаспада, решили немного потренировать мозги?... Ну нічого - це корисно, але... не надовго... Попрацюєте трохи в цьому напрямко, поки зрозумієте, що треба займатись чимось серйознішим і покинете...." Як вводу дивився! Програміст - тяжка рутинна робота, стільки часу і сил вгрохаєш в проект, аж потім ті гроші немилі...

На одну зарплату викладача звичайно не проживещ, тому займаємось ще компютерами. Програмуванням більш зйматися професійно не хочу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчи веб-програмування, без копійки точно не залишишся) тимбільше якщо в тебе з математикою все впорядки, є матиматичний хист, то для тебе це не будет проблемою, да і той же php, js неважкі мови, впорівнянні з сі, делфі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз навчаюсь на другому курсі математичного факультету спеціальності "Математика" в ВНУ.

Цікавить де зараз працюють випускники і студенти мого факультету. 

Яке можливе працевлаштування з такою освітою? (Варіант вчителя я не розглядаю.)

Роботу треба шукати під час навчання, бо після випуску нічого не знайду. Це я добре знаю, тому і хочу підготуватись до різних можливих варіантів. Якщо для професії не вистачатиме лише освіти математика готова вивчити новий матеріал, програми.

Випускники і студенти математичного факультету дайте, будь ласка, пораду!

В кращому випадку влаштуєшся в школу Луцьку, хоча зараз в Луцьку школу влаштуватись учителем напевно нереально, там вже своїх вистачає, ну тоді варіант - сільська школа, він виглядає найбільш реальним. Ну ще варіант аспірантура, але ... туда беруть або дуже, предуже розумних, хоча це не завжди так, або своїх...

Але не обов'язково працювати по фаху, зараз наскільки знаю багато беруть на роботу, щоб була вища освіта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О боже на що ти пішла - ніяких перспектив крім 5 років знущань всяких преподів (типу Бушева - твого викладача) , а потім в кращому випадку влаштуєшся в школу Луцьку.

P.S. Сам студент математичного факультету ВНУ, тільки спеціальності інформатика...

От ти, "студєнт", сам довчись, тоді іншим поради давати будеш!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на математичний факультет пішла, бо люблю математику. на спеціальність "Математика" поступила на державну форму навчання.на "Інформатику" пройшла на платну форму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О боже на що ти пішла - ніяких перспектив крім 5 років знущань всяких преподів (типу Бушева - твого викладача) , а потім в кращому випадку влаштуєшся в школу Луцьку.

P.S. Сам студент математичного факультету ВНУ, тільки спеціальності інформатика...

От ти, "студєнт", сам довчись, тоді іншим поради давати будеш!...

можливо я і не правий...

P.S. От ти закінчив пеціальність інформатика, що ти можеш сказати про таких викладачів як Булатецький і Боровик як викладачів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Булатецький і Боровик - толкові викладачі. Боровик - стара школа, але основи він пояснює класно і доступно. А Булатецький вопше свій в доску ) Скіко компів ми з ним розібрали на парах...

З.І. Собчук дуже толковий викладач, саме він колись познайомив мене з такою системою як LaTex. З тих пір я мікрософтовські ворди і т.п. на дух не переношу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...