Перейти до змісту

спеціалість "Математика". куди далі?


Libra

Рекомендовані повідомлення

Я ж нічого про них не написав! Я людину запитав як вони як викладачі? Чи важко в них здавати, чи як вони як викладачи - це в цьому сенсі було написано, а не в тому, що вони погані, чи ще якісь - ти мене не правильно зрозумів, адже вони в мене не викладали , а говорять про них багато чого і різні люди, от тому я запитав людину як вони як викладачі. ТИ МЕНЕ НЕ ПРАВИЛЬНО ЗРОЗУМІВ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо я і не правий...

P.S. От ти закінчив cпеціальність інформатика, що ти можеш сказати про таких викладачів як Булатецький і Боровик як викладачів?

Підпишусь під кожним словом Мікса про них як про людей. Небоісь, Мікс тебе не здасть Булатецькому ))

Як здавати екзамени? Якщо вчишся, то просто.

Ми із Булатецьким компи не розбирали, тоді він уже був набагато далі від студентів. Але студентів які цікавились і розумілись у компах завжди поважав. Ми із ним часто розбирали різні приколи які ставались із залізом і я сам не міг розібратись - ніколи не відмовляв. Не любив людей які зубрили і хотіли випросити оцінку соплями, особливо дівчат. Знаючих людей завжди звільняв із екзамену.

Боровик дуже розумна і шанована людина, прекрасний логіст, методист і педагог. на парах він звичайно бувало тришкури спустить пои дійде до істини, але тільки він один говорив: "Це прекрасно, що ви сказали таку дурницю! Зараз ми її розбирем і ви назавжди запамятаєте, що так робити не потрібно". На екзамені в Боровика потрібно було бути уже останнім дибілом, щоб піти на перездачу. Витягував усіх.

ну ось так, якщо це те що ти хотів почути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На екзамені в Боровика потрібно було бути уже останнім дибілом, щоб піти на перездачу. Витягував усіх.

Або запалитись при списуванні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боровика найбільше поважаю, що витягував то витягував. І правду D@ave написав, головне не спалитись з шпорою !!! А на рахунок влаштуватись на роботу, математик має великі перспективи зайняти багато різних посад, все залежить від його самого, адже як казав Боровик "Ми вас тут навчаємо навчатись, навчаємо думати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очевидно, щоб займатись вищесказаним, потрібно обрати кафедру математичного аналізу чи диф.рівнянь.чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Математика - сила. Логічне мислення після неї - це саме головне ІМХО. І працювати там, де воно потрібно, Ви зможете завжди і всюди... І не по спеціальності... "Математик може стати лікарем, істориком, поетом, але навпаки - НІКОЛИ". Наприклад, як Ви думаєте, чому одна із волинських фірм називається "Континіум"? Здогадуєтесь, хто її власники/засновники за освітою? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчиш мат.фак а далі як і всі, де найшов там і присів.

Доречі:

Філозоф Л.І. та інші старші викладачі - розв'язують такі транспортні задачі(та транспортні задачі на час) на замовлення, що вам і не снилось. За це доречі платять доволі хороші гроші.
чистої води байка з 90-х років.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Зараз навчаюсь на другому курсі математичного факультету спеціальності "Математика" в ВНУ.

Цікавить де зараз працюють випускники і студенти мого факультету. 

Яке можливе працевлаштування з такою освітою? (Варіант вчителя я не розглядаю.)

Роботу треба шукати під час навчання, бо після випуску нічого не знайду. Це я добре знаю, тому і хочу підготуватись до різних можливих варіантів. Якщо для професії не вистачатиме лише освіти математика готова вивчити новий матеріал, програми.

Випускники і студенти математичного факультету дайте, будь ласка, пораду!

Я сам випускник матфаку, мене теж турбували у студентькі роки такі думки, не переживай, до 3-го курсу включно зубар! науку, а далі можеш шукати підробіток.

З мого досвіду: 

1. Більшість студенток математичного до 5-го курсу виходять заміж  :blush:

2. З 20-ти викладачів "Кафедра комп.інженерії" (ЛНТУ) - 7 наші випускники останніх 10-ти років.

3. Багато прицює на керівних посадах мереж супермаркетів  (Край, Вопак, ...)

4. Взагалі, якщо пошукати, то матфак - кругом! :rolleyes:  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

заміж я поки не спішу.

про викладацьку справу думаю останнім часом

математиків не так то й багато є:)не всі витримують навантаження і не всі вдало здають сесії.

ще питання є.вибір кафедри впливає якось не те де працювати і ким?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз навчаюсь на другому курсі математичного факультету спеціальності "Математика" в ВНУ.

Цікавить де зараз працюють випускники і студенти мого факультету. 

Яке можливе працевлаштування з такою освітою? (Варіант вчителя я не розглядаю.)

В тебе є ще чимало часу для вирішення питання працевлаштування.

В нашій країні навіть генії з міністерства так далеко не намагаються заглянути, а на 2,5+ роки вперед плануєш.

З.І. Кінець світу в 2012 - не парся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу мати приблизний план життя на кілька наступних років.

та не дуже то й багато часу лишилось планувати.перший курс пролетів так швидко, що ледь помітили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Булатецький і Боровик - толкові викладачі. Боровик - стара школа, але основи він пояснює класно і доступно. А Булатецький вопше свій в доску ) Скіко компів ми з ним розібрали на парах...

З.І. Собчук дуже толковий викладач, саме він колись познайомив мене з такою системою як LaTex. З тих пір я мікрософтовські ворди і т.п. на дух не переношу.

100% правду каже..... МАТФАК ЧЕМПІОН!!!!!! випуск 2004 року ......

А ще Філозоф, Головенко, Ковальчук також викладачі супер!!!!!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще Філозоф, Головенко, Ковальчук також викладачі супер!!!!!!! ;)

физикам в душу западает только Баба Зоя и Креминь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто пройшов цю "школу", в житті не пропаде, завжди приємно було перетинатись з математиками по роботі і взагалі відразу відчуваєш "свої" люди.

Я закінчив в 2004р. спеціальність математика, кафедра мат. аналізу. з 2003 працюю в рітейлі, зараз обіймаю керівну посаду в сфері логістики, наші кругом навіть в мене у відділі !!! :)

Найбільше закарбувався в памяті Бушев Д.М. ;)

А взагалі викладачі всі там суперові, приємно коли зустічаєш когось на вулиці а він тебе навіть памятає :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, Бушев Д.М. ще та зірка математичного факультету. обрала кафедру диф.рівнянь, тому Бушев викладає в мене пари останній семестр.з одного боку добре, бо більш не буде мат.аналізу, але з іншого боку шкода що цей викладач не буде в мене вести.

а що таке рітейл?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

По великому рахунку спеціальність зараз немає значення. свого часу подібні думки теж туманили мою голову. правильно зробила що пішла на державну форму. зрештою чи багато ви знаєте знайомих які працюють за спеціальністю? все вирішує характер людини і клепка в голові. а за роботу не переживай - всім вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та розумію, що зараз за спеціальністю мало хто працює.але все ж таки хотілось би якось використати набуті знання у подальшій діяльності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По великому рахунку спеціальність зараз немає значення. свого часу подібні думки теж туманили мою голову. правильно зробила що пішла на державну форму. зрештою чи багато ви знаєте знайомих які працюють за спеціальністю? все вирішує характер людини і клепка в голові. а за роботу не переживай - всім вистачить.

Не згідна. Не варто витрачати 5 років, щоб потім не використовувати знання. Нащо тоді вчитися? Всі мої однокурсники працюють за спеціальністю (фінанси). Не скажу, що все, що треба навчили в університеті, але базу дали. І навряд чи мене з філологічною освітою зараз взяли б на роботу в банк:)

А багато хто працює не за спеціальністю, бо поступає в вуз за принципом - краще безкоштовна освіта, яка в майбутньому не знадобиться, лише б не платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні!, ну ясний пень, що коли ти вчишся на пілота 8-10 років або на лікаря - то великий шанс що ти ним станеш, але коли це спеціальність більш широкого профілю, тут ситуація інша. однозначно, що при виборі між "Математика державна форма" і "Інформатика контракт" Лібра зробила правильний вибір. головне завдання внз навчити користуватися мізками, а навчити на мотоциклі їздити можна і ведмедя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди, видихайте вже, що ви курите ?

я в універі 2 роки тому був, там з основного складу викладачів кафедри прикладної математики чи інформатиків не бухає може 2 викладача. Нормальні хіба ті що приходять (аля Собчук), но вони особливо не переймаються кажися роботою, вона просто як хобі ну і кажися там шото з податками питання вирішує.

Якщо студент вчився на 2-3, то може й буде з нього толк, бо швидше за все просто дето працював. но якщо відмінник - то 8/10 що комп може тікі включити і то не зразу, спочатку тицьне в "резет". Бо ніц не навчать в універі однозначно.

Ну принаймні я наглаз таку статистику склав.

Математиків поважаю, там справді стара школа і серйозні люди переважно. Тому математики виходять значно розвинутішими... на мою думку. Сам інформатик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...