Перейти до змісту

Федор Емельяненко vs. Brett Rogers


legolas_soi

Рекомендовані повідомлення

Завтра вночі ( з суботи на неділю), приблизно в 4 ночі відбудеться цей грандіозний бій.

Хто вкурсі де можна буде глянути? (трансляцію онлайн). Взагалі вроді лише на каналі CBS (американський).

Тут художній фільм про підготовку до бою:

http://torrents.net.ua/forum/viewtopic.php?t=280318

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mixfight.ru/ обіцяють пряму трансляцію. Але цей перегляд буде платним (смс-30гр)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, всі студенти ЛНТУ мають можливість ходити на секцію подібного виду боїв без правил безкоштовно.

Ну і відповідно стати в спаринг зі мною, перевірити, чого мене навчили за рік :) За подробицями в пм, адже залишилось буквально 6 чоловік в гуртку постійних.

З.І. ТІЛЬКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЛНТУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода, що непоступив в Луцьк(в плані секції), а поспарингувався би з радістю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насолоджуйтесь непереможним

Ось тут той самий бій, тільки з уповільненими повторами вкінці ролика
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бій — супер! Фєдя в своєму стилі. Ну а від таких ударів, який отримав Роджерс, буває і мруть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, всі студенти ЛНТУ мають можливість ходити на секцію подібного виду боїв без правил безкоштовно.

Коли вчився, то Морозюк мене в секцію кікбоксингу хотів затягнути, а заманював звільненням, якщо я від свого тренера піду :)

Гад такий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому раунді Федор пропустив теж кілька дуже потужних ударів в партері...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому раунді Федор пропустив теж кілька дуже потужних ударів в партері...

100% Але башня в нього з бетону зроблена, на відміну від Роджерса :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поражаюсь як настільки добрі, щирі люди стають такими якісними бійцями..

Згадати навіть Ігора Вовчанчина (ну і Федя звичайно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як каже Андрєй Кочєргін: “Сильные люди — добрые люди.”

Хоча і не завжди це відповідає дійсності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

to legolas_soi

До речі, всі студенти ЛНТУ мають можливість ходити на секцію подібного виду боїв без правил безкоштовно.

Ну і відповідно стати в спаринг зі мною, перевірити, чого мене навчили за рік За подробицями в пм, адже залишилось буквально 6 чоловік в гуртку постійних.

З.І. ТІЛЬКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЛНТУ

а якщо не студент ЛНТУ то скількі це буде коштувати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю. Я й досі ходжу по "старому блату". Взагалі є така ж секція, яку веде мій тренер в спортзалі університету "Україна" вроді, туди можуть ходити всі бажаючі. цін незнаю. якщо цікавить можу скинути телефон тренера в пм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно переглядав бої без правил, ще кумира мого дитинства Олега Тактарова (ще колись на відеокасетах дивився) рівних йому в партері не було, хоч і удару не має і фізичні дані не дуже, але... Самбо сила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

:) До теми:

Во вторник, 9 февраля, в 16:00 на Корреспондент.net состоится чат с легендой смешанных единоборств Федором Емельяненко.

Во время чата Вы сможете узнать:

- Что привело Федора Емельяненко в Украину?

- Что его связывает с нашей страной?

- Кто станет его следующим соперником?

- Кто сильнее, Емельяненко или братья Кличко?

- Понравилось ли Федору сниматься в кино?

- Каков рецепт побед Федора Емельяненко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Передивився все що вище.

Як на мене - занадто ударився в віру, він же БОЄЦЬ, робить людям боляче, ламає кістки і т.д. Хіба це не проти віри?

Там було питання - щодо жорстокості цього виду спорту, він сказав - це не жорстокий вид спорту, просто жосткий. (помарозився, хе-хе).

Як він в піст підтримує форму? Невже на пістних продуктах харчування можна нормально займатись спортом, пробігати двічі на день по 5-7км і проводити довжелезні тренування?

Ну і добило те, що він під час пробіжок слухає перш за все церковну музику.... Такий потужний здоровань у мене асоціюється з рок музикою :)

З.І. ну 180кг жим від груді це круто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Федор Емельяненко vs. Фабрисио Вердум, слишком самоуверен или как?...

http://rutube.ru/tracks/3371018.html?v=8864283f644b5a73ea7251b48379341d

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За футболом і бій провтикав, мде-е-е-е. Ємєльянєнко здивував, хоча сказати що такого трапитись з ним не могло - не можна. Попався, не очікувано, але попався бразильцю (здається він представник саме цієї країни).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, попался весьма по детски, надеюсь больше таких ошибок совершать не будет и в следующий раз поставит этого бразильца на место!!! От нефиг делать пересмотрел кучу Фединых боёв - красавчег он!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю, из захвата "треугольником" уйти нереально, засыпаешь секунд через 10-12. К тому-же Вердум двукратный чемпион мира по джиу-джитсу, а борьба у них поставлена очеьнь сильно, к тому же бразильская школа всегда считалась одной из сильнейших в мире.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...