Перейти до змісту

РІА «Укр Медіа» запрошує на роботу 1-2 контент-менеджерів.


SITERATING

Рекомендовані повідомлення

РІА «Укр Медіа», передова компанія на ринку інтернет-послуг, у зв’язку з відкриттям нових напрямків діяльності, запрошує на роботу 1-2 контент-менеджерів.

Можлива віддалена робота. (на дому) Луцьк.

Вакансія дійсна до 20 листопада 2009 р.

Стать не має значення | Вік від 18 до 25 років | Освіта не має значення (можливо, студент-заочник) | м. Луцьк

Вимоги:

• Досконале знання російської мови. (в т.ч. письмової)

• Досконале володіння комп’ютером, впевнений користувач мережі інтернет.

• Досвід роботи з великими об’ємами інформації, бажано

• Досвід роботи з текстами, бажано (копірайтинг, рерайт)

• Хобі - автомобілі, бажано.

Обов'язки:

• Наповнення та підтримка інтернет-ресурсів, на автомобільну тематику.

• Чітка та повна звітність у визначений термін.

• Розвиток проектів.

Умови:

• З\П від 850 грн на випробувальний термін. + премії.

• Кар’єрний ріст, навчання.

• Оплачувана відпустка (після року роботи).

При роботі в офісі:

• Робочий день з 9:00 - 18:00. Перерва на обід - 1 година (в приміщенні офісу є столова).

• Персональне, зручно облаштоване робоче місце.

• Чай, кава і стабільна робота в дружньому колективі – гарантована!

Співбесіда буде проведена після розгляду всіх резюме, тому для того щоб стати претендентом на цю вакансію, потрібно заповнити та передати нам анкету-кандидата, зробити це можна 2 способами:

- в офісі, по адресі м. Луцьк , вул. Рівненська 76а, оф. 404. В період з 9 до 18.

- Закачати, та відправити нам на е-мейл job(@)ukr-media.com

Увага: Вакансія дійсна до 20 листопада 2009 р.

_________________________________________________________________

Контактна інформація:

РІА «Укр Медіа»

м. Луцьк , вул. Рівненська 76а, офіс 404

Тел. +38 [0332] 283-630

e-mail. job(@)ukr-media.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пілять, але в вас і анкета...

Я мав бажання відправити вам анкету, але такі дані про себе залишати.... Я взагалі вважаю що це безтактно. Це шо для статистики чи відділ кадрів має підвищений інтерес до особистого життя потенційних працівників?

Яка вам різниця де я проживаю чи з батьками чи в готелі? чи ви думаєте я від цього краще працювати стану?

-1 адназначна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автори наврядчи самі читали свою анкету ))

якщо і читали, то наврядчи заповнювали ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пілять, але в вас і анкета...

Я мав бажання відправити вам анкету, але такі дані про себе залишати.... Я взагалі вважаю що це безтактно. Це шо для статистики чи відділ кадрів має підвищений інтерес до особистого життя потенційних працівників?

Яка вам різниця де я проживаю чи з батьками чи в готелі? чи ви думаєте я від цього краще працювати стану?

-1 адназначна

Безатктного в анкеті абсолютно нічого немає.

Змоделюємо: А якщо Ви приїжджий і проживаєте в винайнятій квартирі, а компанія запропонує Вам житло?

Анкети такого зразку заповняли, заповняють і будуть заповняти.

Якщо хтось скаже щось більш конструктивне, з радістю відповім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, це ще не така і страшна анкета, а заповнювати її потрібно повністю, якщо звісно хочете на цю роботу... Анкета це взагалі, ніби, перше завдання від роботодавця, як поставився до її заповнення, так будеш ставитись і до роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, це ще не така і страшна анкета, а заповнювати її потрібно повністю, якщо звісно хочете на цю роботу... Анкета це взагалі, ніби, перше завдання від роботодавця, як поставився до її заповнення, так будеш ставитись і до роботи

Абсолютно точно. будемо раді бачити Вашу анкету ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це шо меГо-прікол із анкетою ? опупєть мона таке відчуття шо сутєньори шукають свіжих шл..х, просто баяця на пряму спитать про кваліфікацію і начинають із душі )))

сорр - нічо лічного ...

-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не можу відкрити ту анкету,пише,що архів пошкоджений...

Можна ще раз ту анкету викласти чи прикріпити тут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не можу відкрити ту анкету,пише,що архів пошкоджений...

Можна ще раз ту анкету викласти чи прикріпити тут?

Відправте свій е-мейл мені, приватним повідомленням і Вам вишлють бланк анкети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безатктного в анкеті абсолютно нічого немає.

Змоделюємо: А якщо Ви приїжджий і проживаєте в винайнятій квартирі, а компанія запропонує Вам житло?

Якщо Вам потрібна інформація про наявність житла - то так(конкретно) і запитання ставте!

Цікаво, за всю свою історію Ви хоч 1 працівникові надали житло?

А по-правді - то особисті дані не повинні Вас взагалі цікавити аж до моменту запису в трудовій книжці ( в крайньому випадку - до співбесіди)!

Анкети такого зразку заповняли, заповняють і будуть заповняти.

можливо десь в СБУ і т.д, но не Вам, до співбесіди і не на зарплату в 100$.

Повірте, це ще не така і страшна анкета, а заповнювати її потрібно повністю, якщо звісно хочете на цю роботу... Анкета це взагалі, ніби, перше завдання від роботодавця, як поставився до її заповнення, так будеш ставитись і до роботи

та після такої анкети, дану роботу в серйоз навіть сприймати смішно!

за Вашою ж логікою: як складена анкета - такий роботодавець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та після такої анкети, дану роботу в серйоз навіть сприймати смішно!

за Вашою ж логікою: як складена анкета - такий роботодавець!

ну такому випадку ви пане взагалі жодну нормальну роботу всерйоз не спиймете, чим більшу пропонують заробітну платню - тим більше папірців потрібно заповняти, зараз є дуже мало роботодавців які навідь на співбесіду запрошують без анкети. А крім того, часто бувають ще різного роду тести, які б ви, напевно, назвали безглуздими...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безатктного в анкеті абсолютно нічого немає.

Змоделюємо: А якщо Ви приїжджий і проживаєте в винайнятій квартирі, а компанія запропонує Вам житло?

Якщо Вам потрібна інформація про наявність житла - то так(конкретно) і запитання ставте!

Цікаво, за всю свою історію Ви хоч 1 працівникові надали житло?

А по-правді - то особисті дані не повинні Вас взагалі цікавити аж до моменту запису в трудовій книжці ( в крайньому випадку - до співбесіди)!

В чомусь я з Вами згоден, такий варіант набору персоналу я теж не дуже схвалюю, правильний підхід на мою думку резюме-співбесіда-конкурс-робота, але в данному випадку є специфіка вакансії і термін вакансії, от і всі причини такої анкети яка незрозуміло чому всіх лякає.

І до речі, всі поля в анкеті ніхто Вас не змушує заповнювати, цілком нормально буде сприйнятий варіант, коли біля запитання буде пояснення, "до прийняття на роботу я не бажаю повідомляти цю інформацію". При цьому, рекомендуємо заповнювати анкету повністю, це +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анкета як анкета. Я таку колись заповнював. Неполінився, набрав в гуглі "анкета на работу". Скачав пару штук. Майже такі самі: ПІБ, сімейний стан, ваші захоплення, кількість дітей, хто батьки ну і плюс додаткові питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пілять, але в вас і анкета...

Я мав бажання відправити вам анкету, але такі дані про себе залишати.... Я взагалі вважаю що це безтактно. Це шо для статистики чи відділ кадрів має підвищений інтерес до особистого життя потенційних працівників?

Яка вам різниця де я проживаю чи з батьками чи в готелі? чи ви думаєте я від цього краще працювати стану?

-1 адназначна

Безатктного в анкеті абсолютно нічого немає.

Змоделюємо: А якщо Ви приїжджий і проживаєте в винайнятій квартирі, а компанія запропонує Вам житло?

Анкети такого зразку заповняли, заповняють і будуть заповняти.

Якщо хтось скаже щось більш конструктивне, з радістю відповім.

«Запропонує житло…» — це щось із розділу фантастики.

Тести і всьо такоє я ще розумію, але для чого лізти в особисте життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Запропонує житло…» — це щось із розділу фантастики.

Фантазуйте.

Тести і всьо такоє я ще розумію, але для чого лізти в особисте життя?

Для кожного "грань особистого" різна, як на мене занадто особистого в анкеті нічого немає. Це ж не соц. опитування з публікацією результатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого особливого в цій анкеті я не бачу. Те, що лізуть в особисте життя - так, це є. Бачив анкети, в яких було ще більше питань особистого характеру.

Я, наприклад, 1,5 року тому шукав роботу, об'їздив багато відомих у Луцьку організацій, в яких були вакансії, і скрізь потрібно було заповнювати анкети. Ті анкети нічим не відрізнялися від даної топікстартером.

Це, напевно, така якась нова мулька в сучасних HR-технологіях (ІМХО).

З.І. А кому робота вкрай потрібна - буде заповнювати цю анкету і нікуди він не подінеться. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пыщь-пыщь, анкета як анкета, тут фішка в іншому:

Наприклад хтось із працівників знімає квартиру, отже платить за неї, тобто трошки подумавши ви зрозумієте шо треба бабло в цей момент, а інколи його немає (особливо часто просирають студенти), вот і людина запитує "завуальовано" чи треба вам великий аванс на такі потреби.

Працював в даному колективі - нормальні хлопці багато хорошого можу сказати, звичайно не без проблем, але хто хоче працювати той буде заповнювати анкету працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявіть що ви роботодавець - зовсім по другому будете говорити, може і ще б добавили якихось чудерначьких питань ))

Я колись як на одну "Софтову" :) компанію йшов, то крім анкети дали ще задачки на логіку (адже робота програмістом мала бути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарно дану звичку роботодавців було показано в фільмі "Postal" :)

На жаль наші не думають про ментальність, про особливості сприйняття і особливості роботи, а тупо копіюють західні "фєнєчкі" навіть не думаючи як воно виглядує. Особисто я в свій час не одну таку анкетку заповнював, і благо мало хто на неї взагалі увагу звертає, на мою думку резюме - ось документ на який варто звертати увагу, чітко складене, грамотне резюме свідчить про те що людина здатна хоча б впорядкувати на папері свій власний досвід, а отже розуміє чим займалась на попередніх місцях роботи.

Читаючи деякі резюме зустрічав такі перли що одразу можна на баш постити, такий брєд люди пишуть, а по резюме в них 5 і більше років стажу по спеціальності ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тємКо анкети нЄ раскрита.... всеодно вважаю її неприйнятною, можливо просто неправильно сформульвані запитання, а можливо і десь потрібно закоментувати пояснення (ціль) до запитання, но в такому вигляді це ппц :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А що ти хотів, і сайти такого ж розміру будуть, коли менеджер контенту буде постити на сайт картинку оригінального розміру і зменшувати той розмір тегами так, к з цією анкетою.

Або ж тому і шукають контент менеджера, бо існуючі навіть з вордівського документа на три сторінки тексту умудряються зробити слона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ти хотів, і сайти такого ж розміру будуть, коли менеджер контенту буде постити на сайт картинку оригінального розміру і зменшувати той розмір тегами так, к з цією анкетою.

Або ж тому і шукають контент менеджера, бо існуючі навіть з вордівського документа на три сторінки тексту умудряються зробити слона.

Ага, і граматичних помилок в анкеті я нарахував 4! Тому і шукають людину із досконалим знанням письмової мови, оскільки самі її не знають :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да розмір файла анкети вражає :) 34 метри вордовський файл

"Вага" колонтитулів.

А що ти хотів, і сайти такого ж розміру будуть, коли менеджер контенту буде постити на сайт картинку оригінального розміру і зменшувати той розмір тегами так, к з цією анкетою.

Або ж тому і шукають контент менеджера, бо існуючі навіть з вордівського документа на три сторінки тексту умудряються зробити слона.

:D

А що ти хотів, і сайти такого ж розміру будуть, коли менеджер контенту буде постити на сайт картинку оригінального розміру і зменшувати той розмір тегами так, к з цією анкетою.

Або ж тому і шукають контент менеджера, бо існуючі навіть з вордівського документа на три сторінки тексту умудряються зробити слона.

Ага, і граматичних помилок в анкеті я нарахував 4! Тому і шукають людину із досконалим знанням письмової мови, оскільки самі її не знають :)

Якщо Вам не важко, опублікуйте їх тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...