Перейти до змісту

Хто знає де можна сьогодні придбати марлеві пов'язки, або одноразові пов'язки?


MassimoUA

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні зранку дивився онлайн конференцію прем'єр міністра Тимошенко з міськими та обласними головами, ну всі області як області, а наші два артиста мене просто вбили: "Рахували рахували і вийшло у них трохи дорожче ніж у всіх інших"

Ці люди відповідають за нашу область, пов'язок і тих не можуть пошити, що вже казати про дороги мости, базари, стадіон, фонарі та лампочки в під'їздах.

Хто знає де можна сьогодні придбати марлеві пов'язки, або одноразові пов'язки?

шо за срач в політиці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шиба з Романюком не можуть пошити маски.

Уявив Шибу і Романюка за швейними машинками :D

В топік: пов'язки часом в аптеках бувають, треба "ловити". Можна зайти в будмаг і купити будівельні, як на мене вони навіть зручніші. Можна пошити самому з марлі в 4 шари. Немає марлі - тканину в 2-є, 3-є. Які проблеми? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шиба з Романюком не можуть пошити маски.

Уявив Шибу і Романюка за швейними машинками :D

В топік: пов'язки часом в аптеках бувають, треба "ловити". Можна зайти в будмаг і купити будівельні, як на мене вони навіть зручніші. Можна пошити самому з марлі в 4 шари. Немає марлі - тканину в 2-є, 3-є. Які проблеми? :)

Дякую, сьогодні бабі дам завдання, хай пошиє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАкуя попу боян? :) ТОбишь чем тебя спасут повязки и почему темо в политеге? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну видно за того що

а наші два артиста мене просто вбили: "Рахували рахували і вийшло у них трохи дорожче ніж у всіх інших"

Ці люди відповідають за нашу область, пов'язок і тих не можуть пошити, що вже казати про дороги мости, базари, стадіон, фонарі та лампочки в під'їздах.

а баба пошити не може без партзадвдання
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В топік: пов'язки часом в аптеках бувають, треба "ловити". Можна зайти в будмаг і купити будівельні, як на мене вони навіть зручніші. Можна пошити самому з марлі в 4 шари. Немає марлі - тканину в 2-є, 3-є. Які проблеми? :)

Не в чотири, а в шість - вісім, яку через 4 години треба прасувати або ж міняти, та нажаль від грипу вона не захистить, просто зменшить ризик попадання чиїхось слюнь при чханні чи кашлі на тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п..ц, йому мають вкручувати лампочку в під"їзді і пов"язку шити..а би сказав куди ту лампочку за такі слова вкрутити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна пошити самому з марлі в 4 шари.

А аптечні - всього два шари тонкого матеріалу :unsure:

Думав використати кухонні ганчірки, чи паперові рушники. Правда, поки ношу аптечну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні купував 2шт на руки в аптеці біля північного базару (волиньфарм-гедеон), в 9 поверховому будинку.

ціна 2.6грн за 2 штуки.

Чесно скажу - марля в 3 слої - дуже мало.

моя матір пошила з 6 слоїв, краще вийшло, акуратніше і "товстіше" за ту продажну.

взагалі, краще б їх носили хворі люди, щоб не пчихати відкрито на здорових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАкуя попу боян? :) ТОбишь чем тебя спасут повязки и почему темо в политеге? :)

Пов'язку треба обов'язково носити в маршрутках, магазинах, супермаркетах, тобто там де на тебе можуть начхати. На вулиці звичайно дихайте свіжим повітрям.

Влада робить політику на пов'язках, в інших областях вже давно пошили і роздали, а в нас калхоз. Мазки є у всіх крім звичайного народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п..ц, йому мають вкручувати лампочку в під"їзді і пов"язку шити..а би сказав куди ту лампочку за такі слова вкрутити

Я вже давно не розраховую ні на яку владу, сам зробив в під'їзді ремонт і лампочки повкручував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п..ц, йому мають вкручувати лампочку в під"їзді і пов"язку шити..а би сказав куди ту лампочку за такі слова вкрутити

Я вже давно не розраховую ні на яку владу, сам зробив в під'їзді ремонт і лампочки повкручував.

А хіба в нас є та "влада"?

В нас саме натуральне безвладдя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...