Перейти до змісту

Карантин ЛНТУ


Maggot

Карантин вже завтра?  

67 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Не туди дзвоните...

Якби я ше вчився , і вчився б в Політесі, то подзвонив би на гарячу лінію прем'єр міністра, пояснив ситуацію шо так і так, на навчання завтра збираються виводити тисячу людей , наприклад, і так далі порозказувати, то думаю пар би не було в суботу....

Якщо правда те що із сьогоднішнього дня все закривають, а схоже на правду.

Крім того, уряд на засіданні приймає рішення про те, що з сьогоднішнього дня всі без виключення навчальні заклади (державні, приватні всіх рівнів) переводяться на 3-тижневі канікули. 3 тижні – це перший термін, який встановлений для таких канікул.

думаю це питання до завтра вирішилось би.

Але це в залежності що вам треба. Доздати модулі чи сидіти дома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • Адміністратори

Студяри блін, я би вас всіх відрахував в армію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЛНТУ на ФКНІТі сьогодні було просте навчання, як і завжди! Палітєху - пох ці всі накази!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня по телеку говорили, что те уч.заведения, которые проводили занятия в Субботу - будут наказаны. УРА ТАВАРИЩИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня по телеку говорили, что те уч.заведения, которые проводили занятия в Субботу - будут наказаны. УРА ТАВАРИЩИ!

як в добрих німецьких фільмах

о ..о я май .... лібе медхен ....цузамен арбайт ....... шнелє шнелє .............

бугугашенька

та толку від того що я був в суботу реально народу небуло всі ще в п"ятницю пороз"їжались хто не з Луцька а всі інші просто забили

ми гарно з одногрупником погнали з двох дівчат які шли до головного корпусу з шарфами на носі:

кажу одногрупнику може кашлянути проходячи біля них ...... одногрупник недовго думаючи голосно і чітко спеціально покашляв ........ очі в дівчат були налякані і вони можна сказати побігли в корпус ....... ну щось же є веселе в цьому)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора прийшло 3 одногрупника на модуль з вишкі)

Як прийшли так і ушли )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тож прийшов на модуль з історії - нікого нема)) короче модуль ми писали в "затишку"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора прийшло 3 одногрупника на модуль з вишкі)

Як прийшли так і ушли )

Те саме, тико не 3 а 4)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Распоряжение по ЛНТУ, цитирую:

Розпорядження № 388-04-25

від 30 жовтня 2009р.

Відповідно до «Розпорядження Волинської державної адміністрації» № 299 від 30 жовтня 2009 року та рішення Кабінету Міністрів України.

ПРОПОНУЮ

1. В зв'язку з карантином призупинити навчально-виховний процес в Луцькому національному технічному університеті з 2 листопада до 21 листопада 2009 року для студентів денної та заочної форми навчання.

2. Професорсько-викладацькому складу, співробітникам університету та працівникам структурних підрозділів знаходитись на робочих місцях. З ціллю безпеки не скупчуватись у великі групи та не проводити масових заходів.

3. Навчальні заняття для студентів денної форми навчання продовжити на три тижні в січні місяці 2010 року.

Навчальні заняття для студентів заочної форми навчання змістити на три тижні (згідно графіку, що знаходиться в навчальному відділі).

Ректор В. В. Божидарнік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пришел на работу и как оказывается, студентов в корпус не пускают ((((

Так, что если кто-то уже настроился что-то сдавать во время карантина, сидите дома и наслаждайтесь каникулами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Распоряжение по ЛНТУ, цитирую:

Розпорядження № 388-04-25

від 30 жовтня 2009р.

Відповідно до «Розпорядження Волинської державної адміністрації» № 299 від 30 жовтня 2009 року та рішення Кабінету Міністрів України.

ПРОПОНУЮ

1. В зв'язку з карантином призупинити навчально-виховний процес в Луцькому національному технічному університеті з 2 листопада до 21 листопада 2009 року для студентів денної та заочної форми навчання.

2. Професорсько-викладацькому складу, співробітникам університету та працівникам структурних підрозділів знаходитись на робочих місцях. З ціллю безпеки не скупчуватись у великі групи та не проводити масових заходів.

3. Навчальні заняття для студентів денної форми навчання продовжити на три тижні в січні місяці 2010 року.

Навчальні заняття для студентів заочної форми навчання змістити на три тижні (згідно графіку, що знаходиться в навчальному відділі).

Ректор В. В. Божидарнік

ето же очевидно кЭп....... Adeon дивись пост 31

чому ніхто неперечитує що пише вище ...... невже так важко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В вівторок 24-го

Точно? Я думав в суботу))

З.Ы. Блін, якшо в вівторок, то якраз на моє ДН... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось знає як будем відробляти?

Сказали що не буде канікул....для тих хто все здасть автоматом то буде максимум тиждень вихідних, а всім іншим: учітса, учітса....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені сказали що буде так:

31,12,2009 навчаємось

1,2,3 січня 2010 відпочиваєм далі на пари ......потім відпочиваємо тільки на всята типу 7 можливо 14 і 19 .....

інфа неточна тому ще можливо все зміниться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю, колеги )

3d363b6352f9t.jpg

і доволі невтішна інформація повішена на вході це смерть студента другого курсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...