Перейти до змісту

Карантин ЛНТУ


Maggot

Карантин вже завтра?  

67 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

По телевізору нас лякають, на четвертій парі нам повідомила викладачка, що все може бути, а рішення приймуть на нараді вже сьогодні. Виникає ситуація, що навчальний процес може перерватися раптово в останній день модульного тижня з певними заборгованостями. Створюю голосування з метою взнати настрої студентів. Єдино об'єктивними вважати пункти 5. Так. Сказало начальство ЛНТУ та 6. Ні. Сказало начальство ЛНТУ. Хто не має точної інформації - голосувати за пункти 1-4, пункт 7 по бажанню незалежно від інших ;) .

Який мій персональний інтерес? Благополучно здати дві модульні контрольні завтра, а недописані лабораторні/шматки кп/РГР вже після карантину з зарахуванням за них балів. Жодного року починаючи з першого класу не розділяв пориви людей, які навчаються вирватись на карантин, але цьогоріч і сам ходжу з температурою 36,6, закладеним носом та собачим кашлем і в зв'язку з цим не проти посидіти вдома, та так щоб і всі посиділи також.

Наголошую, відповідь з текстом НІ - пар ніхто не відміняв і поперду їзда в забитій оселедцями маршрутці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Карантин с 2.11.09 по 21.11.09, так что политех и другие ВУЗы что учатся по субботам - идут на пары =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також цікаво було б взнати йти завтра, чи ні. На карантин якось насрати, але чи прийдуть викладачі і чи будуть відкриті самі корпуса? - ось питання!

------------------------------------------

ну якщо техфак йде, то мабуть і всі інші факультети будуть навчатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня, слава яйцам, пары на Потебни...там хоть народу не так много, как на Львовской.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені пох, я не піду, хоть завтра модуль з історії укр. культури... непіду із за принципа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Story, що ж за важлива така лекція в суботу, яку не можна проігнорувати?

Silva, а ось модулі краще не пропускати. Хіба що учишся за контрактом і пофігу яка відомість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Silva, а ось модулі краще не пропускати. Хіба що учишся за контрактом і пофігу яка відомість.

ну я державник, але мені 3 хватить, я на стєпуху і не надіюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене завтра дві лекції ......... + потім треба знайти прєпода і здати ньому 4-ри звіти по лабораторним ))) ХЗ чи йти бо прєпод такий що може цього не зрозуміти а мені проблем з ним нехочеться)) та і нівчаюсь постійно на Львівській походу народу повинно троха бути завтра .......

сам ходжу з температурою 36,6, закладеним носом та собачим кашлем і в зв'язку з цим не проти посидіти вдома, та так щоб і всі посиділи також.

такаж сама сиуація навіть курити кинув на деякий термін ...... щоб троха кашля пройшов ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто Story - найкращий студент політеху. Він приклад для наслідування для нас всіх, йому совість на дозволяє пропустити лекцію :D

а завтра таки прийдеться напрягтись... Є хвости, ще й модуль... Хоча може якось відтермінують закриття відомостей, як думаєте? Можуть таке зробити в зв'язку з ЧП? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін а в мене якраз на Львівській,і друга лекція з 100 чоловіками.... :huh:

Чоловіками? гм. жінок туди не взяли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аааа...ну шо ви травитее :0104::0098::0079:

просто не хочуу на парии завтра страшно....аааа закрийте вже його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пипец проблема...я в любой день могу устроить себе выходной, потому что НЕ ХОЧУ на пары. А вы кипишуете, если пропустите СУББОТУ, еще и КАРАНТИННУЮ субботу...к мозгоправу вам пора)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пипец проблема...я в любой день могу устроить себе выходной, потому что НЕ ХОЧУ на пары. А вы кипишуете, если пропустите СУББОТУ, еще и КАРАНТИННУЮ субботу...к мозгоправу вам пора)

во во +1... всіх не вигонять)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ейєєй! при чому тут мозгоправ? Прогуляти пару тож святе діло ^_^ , але в модульний тиждень треба напрягатись по саме німагу! Треба вчити, робити, здавати, перездавати, шукати викладачів, башляти(якщо вже край)... Такшо якби карантин призначили ну хоча б з середи, то це був би жиииииир. Але в таких ситуаціях вибирати не приходиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогуляти пару тож святе діло

я антихрист :0115: за весь другий курс ні одного пропуска, і ось ще досі тримаюсь )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що по волинському дяді говорили, що навчання буде припинено з 02.10.09 до 12.10.09... так що, завтра вам пряма, в забитих маршрутках, дорога на пари, модулі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки прийдеться йти на пари... Модулі, якби не модулі то мона було забити, ато ше й ДМ кхм... <_<

До речі, думаю відомості будуть і після карантину, ми лише 2 модулі написали с 7, завтра третій, все інше не 10 тижні повинно було бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з ДМ модуль взагалі простенький, якщо попадеться просте теоретичне питання, то хвилин на 30-40 роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з ДМ модуль взагалі простенький, якщо попадеться просте теоретичне питання, то хвилин на 30-40 роботи.

Бум надіятися... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже одногрупники і знайомі почали дзвонити, шо б завтра байкотувати Універ... :D Тіпа дзвони знакомим і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже одногрупники і знайомі почали дзвонити, шо б завтра байкотувати Універ... Тіпа дзвони знакомим і т.д.

+1 буду звонити одногрупникам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...