Перейти до змісту

Реконструкції


kotykS

Рекомендовані повідомлення

Ось реконструкція Метельницького Свято-Троїцької катедри, барокові куполи которої висіли над монархами, коли вони крокували сею вулицею. до речі, вигляд з-під В"їзної вежі Окольного замку.

post-3831-1256322243.jpg

а ось його план з навколишніми будовами. цього ще не було.

post-3831-1256322310.jpg

Надіслав Василь HRT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Можливо не зовсім в тему, але декілька сканів із книги Р.Метельницького "Деякі сторінки єврейської забудови Луцька"

Рік видання 2001. Інститут Юдаїки.

Рекомендую.

post-6713-1258136149.jpg

post-6713-1258136172.jpg

post-6713-1258136202.jpg

post-6713-1258136237.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото ж то я думаю, де то могли поміститися ті 40 з гаком довоєнних синагог в луцьку. а то вон воно як було! дуже цікаво!

питання: який тираж книги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не зовсім в тему, але декілька сканів із книги Р.Метельницького "Деякі сторінки єврейської забудови Луцька"

Рік видання 2001. Інститут Юдаїки.

Рекомендую.

Цікава книга, а де можна придбати ?

ото ж то я думаю, де то могли поміститися ті 40 з гаком довоєнних синагог в луцьку.

Ще їхніми спорудами були кінотеатр "Зміна" та один з корпусів педучилища

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава книга, а де можна придбати ?

отож-то! скільки я вже назв привабливих для себе бачив, а в магазині - зась.

такої точно не купите, бо я ті точки прошарюю періодично на нову літературу. такого не бачив. хіба може Василь десь виключення знає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава книга, а де можна придбати ?

отож-то! скільки я вже назв привабливих для себе бачив, а в магазині - зась.

такої точно не купите, бо я ті точки прошарюю періодично на нову літературу. такого не бачив. хіба може Василь десь виключення знає...

Можна купити через інет - на Бамбуці

Деякі сторінки єврейської забудови Луцька

Метельницкий Р. 6.00 грн Друковане, м'яка обкладинка Відкласти товар

178 стр. Спираючись на багаторічні містобудівельно-архітектурні дослідження - за бібліотечними, архівними та натурними джерелами - книга Ростислава Метельницького висвітлює маловідомі або ж зовсім невідомі моменти історії Луцька. До мінливої панорами міської забудови протягом кількох століть разом з тими, що збереглися, залучені об'єкти назавжди втрачені. Автор доходить висновку: "Єврейський компонент луцького міщанства іноді не дуже помітно, а часами в значній і навіть вирішальній мірі формував особливості забудови міста". Для істориків, архітекторів, соціологів і всіх, хто цікавиться історією культури.

http://shop.bambook.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість книг купував в "Планеті" та "Освіті", про католицькі храми в книжковому кіоску обласної ради. Але все це в рік видання книг. Свого часу більшість з них були при вході в Замок.

Ще є шанс спробувати взяти почитати в бібліотеці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скан із книги, яку на жаль не запам’ятав. Було це на зорі мого захоплення історією Луцька.

post-6713-1258404115.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Із книги "У Луцькому замку". Думаю, що багато хто з форумчан бачив подібний матеріал.

post-6713-1260390226.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шукала все тему реконструкцій і не очікувала її побачити в розділі "Сучасний Луцьк (з 1991 р.)"

Все не можу знайти висталену Урсою реконструкцію Луцького замку XVI ст. Троневича. Хотіла для порівняння добавити реконструкцію XVIII ст. його ж.

Вони такі розкішні!

Замок%201.jpg

Замок%202.jpg

Маю зараз його монографію на руках. Хто не читав, рекомендую також почитати пана kotykSа тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...