Перейти до змісту

Борда і Opera Mini 5


Plum

Рекомендовані повідомлення

Помітив таку особливість нашого форуму -- він не зовсім дружить з мобільним браузером Opera Mini. Тестував, правда, лише на останній Opera Mini 5 beta (на двох телефонах -- Nokia N76 і Nokia N97), але всі інші опробувані мною сайти з тим же браузером працюють чудово.

Суть проблеми в тому, що при навігації по форуму в більшості випадків після переходу в якийсь топік мене постійно переводить на головну, а не на вибраний топік. Та ж проблема при переході в розділи. Якщо ж в якийсь розділ вдалось зайти (з 5-6 разу), то при переході з нього в якийсь топік викидає вже не на головну, а в той же розділ.

В той же час, якщо відкривати не в тому ж вікні, а в новому (довгий клік на лінк і вибрати відповідний пункт з меню, що з'явилось), то перехід по лінках коректний.

Хто підкаже -- що це за дивна несумісність Опери Міні саме з нашим форумом і як з нею боротись? (варіант "викинути оперу" не пропонувати). На разі борда -- єдиний сайт, для навігації по якому з телефону мушу використовувати "рідний" браузер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Opera Mini 5 beta... В мене також приблизно такі ж з нею глюки на борді. Візьми Opera Mini 4.2 - в ній все працює ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старіші версії не дуже добре працюють з сенсорними Нокіями. До того ж з іншими сайтами 5 бета працює просто супер. І взагалі вона дуже швидка і дуже зручна, завдяки оновленому інтерфейсу і багатовіконній роботі (схожа на iPhone Safari). Хотілося б, щоб і борда на ній працювала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю на рахунок сенсорних Нокій, а на сенсорному ж Самсунгу i780 з WM 6 (Esmertec Jbed) - OM 4.2 працює пречудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздільна здатність екрану зовсім не така (в Нокії 640х360), в 4.2 всі елементи інтерфейсу дуже дрібненькі, не дуже зручні. Та і вцілому 5 набагато зручніша. Але це не так важливо, більш цікаво чому 5 версія криво працює саме з бордою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, вона так само криво працює на будь-якому форумі на такому ж движку. Поки що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, я теж помітив такий глюк, як і ряд інших, і не лише на міньці... але, імхо, казати про них адмінам - це нариватися на фразу типу "50 WMZ - и вопрос будет пофиксен!"

Тому я для себе в п'ятій міньці знайшов вирішення. Вибираєш лінк, натискаєш центральну клавішу джойстика, чекаєш, поки відкриється меню, і в ньому вибираєш "Open in new tab". Все, мона дивитися борду. :)

На інших форумах таких глюків нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так?

А так з першої спроби зайти в топік "C Днем Рождения Adeon!!!" мене викинуло в список моїх друзів... але всі наступні спроби були вдалими. ріспект! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так трохи краще, але коли тиснеш "Перейти до першого непрочитаного" переходить на самий початок теми.

І так, на всяк випадок, про цю сторінку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну от, значить глюк в нгініксі.

Треб строїти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і в мене такий самий глюк на мініопері 5.

Було б дуже гуд, якби його усунули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На IPB 2.1 Default тиснеш "Нові повідомлення", а потрапляєш в Shoutbox, який не відомо для чого взагалі там є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...