Перейти до змісту

сисадмін у Там-Тамі


madkot

Рекомендовані повідомлення

добавлю ще одну інформацію яку сьогодні почув- у центрі зайнятості давно вже висить вакансія - водій тролейбуса - вимоги - середньо технічна - з/п 1500 - тепер ті хто розказує що тут народ флудить порявняйте і зробіть висновки що треба знати і робити адмініструючи ТАМ-ТАМ і що треба для керування тролейбусом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
різницю між ЗП при прийомі на роботу і ЗП яка можу бути після кількох рочків роботи.

Тока не в Континиуме <_<

Там зарплата за инфляцией еле-еле поспевает. Ну или надо хозяевам на уши приседать плотно, тогда даже если ты как специалист - "так-себе," то тебе будет респект и уважуха и соотв зарплата. Правда пока не появится кто-то более сладкостелющий для хозяев. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приводжу приклад: Хлопець 19-22 роки. Знання хр, севен, віста і тд. налагоджування сітки, заправка картриджів :) . Його не візьмуть на цю роботу. Бо не знаєш програмування і тд. А шукають спеціаліста. А який спеціаліст буде так пахати? 60 Пк це не комп'ютерний клас і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приводжу приклад: Хлопець 19-22 роки. Знання хр, севен, віста і тд. налагоджування сітки, заправка картриджів :) . Його не візьмуть на цю роботу. Бо не знаєш програмування і тд. А шукають спеціаліста. А який спеціаліст буде так пахати? 60 Пк це не комп'ютерний клас і тд.

Добавлю что там неплохо бы знать хоть чуть-чуть AD, на уровне начального траблшутинга юзеров, и принципы работы тонких клиентов тоже с траблшутингом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як адміни, але флудери ви ще ті

то точно ........... може когось зайікавило, а тут таке розвели

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне 1000грн це взагалі не ЗП = для кваліфікованого працівника з ВО по профілю.

Тому, робіть висновки до і після "=".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя, про ціни ти правий а от з/п повинна визначатись тими вимогами котрі ставлять до кандидатів, умовами праці та об'ємами робіт і відповідальності за неї. думаю що варіант 1000 грн підійде на компутерний клас чи інтернет кафе але не для гіпермаркету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя, ти ж повинен розуміти що з/п системного адміністратора як і витрати на техніку більш-менш нормальної структури то не місце для економії - собі ж дорожче буде. при нинішньому масовому продажу б/у  комп'ютерної техніки я сумніваюсь що ти підеш її купувати - навпаки підеш і купиш дорожчий і кращий по якості, забезпечивши собі стабільність та надійність. так само і з працівнками - краще купити дорожчого  і толковішого за більшу суму ніж дешевших і без необхідного досвіду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я нікого не агітую - ми тут обговорюємо питання чи відповідає з/п в 1000 грн тій роботі котра пропонується. звісно що кожен капіталіст вирішує по своєму  і як йому вигідно але часто власники не усвідомлюють до чого приводить політика котру впроваджує служба кадрів щодо економії заробітної плати.

щодо надлишкових знань - ти правий, але коли мова йде ряядового працівника якогось відділу від якого вимагається стабільне виконання обов'язків та наказів керівництва. системний адміністратор гіпермаркету хоч і в парі з колегою то не та вакансія де надлишкові знання будуть зайвими - вони дозволять бути більш гнучкішим у виборі варіантів реалізації поставлених задач а також дозволять глобальніше дивитись на всю структуру. відсутність необхідної кваліфікації навпаки призведе до триваліших  по часу вирішень проблем, а їх завжди хватає і отримавши певну базу досвіду такий працівник зрозуміє чого варті його знання та вміння і сам почне шукати нову роботу - що ми часто бачимо у різних структурах - так що мотивація і тут не працює.

Щодо б/в техніки - якщо це виробниче устаткування чи автомобіль - то його відпрацьованність легше оцінити ніж комп'ютерну техніку, а враховуючи що техніка у нас стрімко летить вперед у розвитку то купуючи б/в компутер виробництва 3-річної давності ти можеш легко попасти чеерез місяць на достатньо нормальні гроші котрі витратиш на заміну комплектуючих котрі з кожним місяцем все важче і важче дістати.

по останньому пункту ти правильно написав - але ніхто тут не вирішує чужих проблем - просто намагаємось вивести певну істину про з/п і об'єми та графік роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається мені друже ти сильно фантастики начитався - не знаю як там у тебе,  але в реальності те що ти описав  дуже рідко зустрічається у наших краях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається мені друже ти сильно фантастики начитався - не знаю як там у тебе,  але в реальності те що ти описав  дуже рідко зустрічається у наших краях

Не согласен ;) Ещё с 99-го года наблюдаю такую картину в наших краях (в Луцке) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребята, во первых : вы ветку видели? если нет, то напомню " Lutsk Board - Луцька дошка - Луцкий форум > Суспільство > Робота > сисадмін у Там-Тамі " вы где то увидели топик "флейм" ? тогда зачем сдесь разжигать его ? во вторых: кого действительно заинтересует вакансия, тот просто перезвонит или лично зайдёт, узнает все детали и решит, как ему поступать, с другой же стороны работодатели тоже проанализируют состояние потенциального "клиента")... вопрос зарплаты тоже решается просто: если ты можешь заработать где то больше - никто тебе не мешает.Если 1000 грн за определённый обьём работы устраивает - пожалуйста... какие ещё вопросы ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю тих адмінів. після бунту одного зп підняли до 1300грн/м

бунт шестеренки? так выкинуть ее и заменить новой. если, конечно, админ настолько хитр, что оставил несколько закладок в качестве меры защиты, то ему точно не место среди планктона и он может смело пойти на повышение :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я бачу тут усі путаються в поняттях системний адміністратор, іт спеціаліст інжинер і тд і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сказали що вакансія вже неактуальна

Незважаючи на це, дана тема свою актуальність втратить ще дуже не скоро ;) Думаю варто у якийсь флейм перенести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому це у флейм, тут якраз обговорюються умови праці, ЗП і інше, чи гілка неправильно підписана.

Робота

Пошук роботи, пропозиції, резюме.

Обговорення, оцінки, зарплати.

ІМХО Найдуть студента який 10 раз все положить (якщо розуму хватить), потім шось десь якось і нашось навчиться і втече на багатші села, але вигоди роботодавця я в цій ситуації не бачу ваще. Який йому сенс вести таку от hr політику? Але це вже питання з розряду "єсть лі жизнь на марсе"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха-ха... Ото приходить на співбесуді таке як Макс, корчить з себе ніібацо спеціаліста, а даєш йому монітор поламаний і кажеш - маєш паро годин, інет і обладнання - найди траблу і усунь. 90% чогось розвертаються і йдуть до дверей. Чого? Язиком ляпать то не то шо на практиці знання показать?

Це при тому, шо за ЗП мова взагалі не йде поки що, просто тест на "профпригодность". Отака ото фігня малята. І хто тут тупий і жадібний? Чого важко зрозуміти, шо тобі готові платити відповідну суму за відповідну роботу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При тому що люди такої професії не повинні вміти і знати все, а повинні вміти швидко вчитися і розбиратися з проблемами, навіть якщо вони не зтикалися з таким раніше.

якщо адмін кожен раз буде принтера в ремонт везти як на ньому кнопочка буде западати - то нафік такий адмін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То не конкретно вакансії сисадміна. То я з власного досвіду підбору персоналу ) Щодо адміна, то так само. Вот тобі мертвий комп - вперед! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich  ну це питання ще те у чому він повинен розбиратись і що може легко навчитись - у нас роботодавці такі що один раз покажеш що можеш - скинуть роботу котру потрібно робити кільком - у банках наприклад чомусь вважають що сисадмін повинен легко розбиратись у  фінансових проводках та нюансах роботи  вузьконаправлених програм для всіх спеціалістів банку-  питання нафіга тоді стільки людей - 3-4 адміни замінять 10 чоловік чи все ж таки кожен повинен робити свій напрямок роботи і відповідно тому як за це платять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене не зовсім зрозуміли.. конкретно по там таму. припустімо якийсь студент погодився піти туди на ту тисячу. щось перестало працювати

варіант 1. він намагається сам розібратися, риє гугль, находить причину і сам або з чиєюсь поміччю усуває проблему (анологію з монітором вловлюєте? ;))

варіант 2. кричить "ай-яй-яй" і не знає шо робити, бо з таким ше не стикався.

у другому випадку нафік такий адмін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене ти не правий- не потрібно знати і вміти все - або ти системний адміністратор або ти інженер ІТ -  це різні ділянки роботи і різна кваліфікація повинна бути - а те що у нас часто це поєднується у людях то їм від цього лише геморою більше бо грузять все і за всіх. мене якось у банку намагались   заставити проводити курси компутерної грамотності для тих хто не шарить по роботі з простими офісними задачами - я правильно відфутболив таке і  натякнув що якщо люди хочуть працювати у банку то є курси для цього спеціалізовані. якщо людина не шаряща полізе розбирати монітор - то хватає шансів що він його доб'є, навіть при спробі відкрити. Уяви якби водій тролейбуса міг ремонтувати комбайну установку - ніби транспорт - ніби до цього він причетний але це не його - так і тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працівники кажуть що

не повіриш - роботодавці як правило дуже жадібні, причому ця жадібність межує з тупісттю...

Я розумію що важко повірити, але, факт )

не всі звичайно... Але в основному.

до тих пір, поки самі не стають роботодавцями.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...